Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Różowy Magnum o smaku... szampana, omijać szerokim łukiem, najobrzydliwsza rzecz jaką ostatnio jadłem, po dwóch "dziabach" wywaliłem do kosza, masakra, piekło nie jedzenie

 

Moim zdaniem całkiem dobre w smaku, nie wiem czy przypominają szampana, ale jest to dosyć ciekawe doznanie dla kubków smakowych i z pewnością w kwestii lodów coś innego. Z kolei te Blacki mi nie podeszły, na setkę espresso to nie smakuje.

 

Z lodów ostatnio próbowałem białych frugo. Przesadnie słodkie, rozpuszczone niejadalne

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pączki z... TESCO - nigdy nie jadłem lepszych pączków ze sklepu. Lubie sobię czasem kupić dwa pączki i upie.rdolić się nimi jak świnia. Te z marmoladą są po prostu najlepsze <3 U mnie jest kilka cukierni (dwie w samej Jeleniej Górze), gdzie są mega drogie wyroby cukiernicze, bo takie dobre (niby), pączek 2,5 zł, bułka słodka 3 zł. Tyle, że ten pączek się nie umywa do tego taniego z tesco ;p

Odnośnik do komentarza

 

 

Pączki z... TESCO - nigdy nie jadłem lepszych pączków ze sklepu. Lubie sobię czasem kupić dwa pączki i upie.rdolić się nimi jak świnia. Te z marmoladą są po prostu najlepsze <3 U mnie jest kilka cukierni (dwie w samej Jeleniej Górze), gdzie są mega drogie wyroby cukiernicze, bo takie dobre (niby), pączek 2,5 zł, bułka słodka 3 zł. Tyle, że ten pączek się nie umywa do tego taniego z tesco ;p

 

(pipi) jeśli na tyle pączków masz takie określenie, to lepiej ci nie mówię ile ja w(pipi)ę na tłusty czwartek  :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Miałem coś podobnego napisać o sosie spaghetti bolognese Dawtona (bez mięsa). Kupiłem go ostatnio, bo pomyślałem, że może niepotrzebnie przepłacać za Pudliszki czy Łowicz. Niestety, sos wygląda jak tani ketchup i ma taką też konsystencję, smakuje jak ketchup z pieprzem i w ogóle jest bardzo słaby.

Naprawdę, lepiej zrobić sos na koncentracie albo kupić porządny sos, który z pomidorami ma coś więcej wspólnego niż kolor.

 

Tez chciałem przyoszczędzić na sosie i kupiłem meksykański Dawtony zamiast Knorr'a. Fu. Mimo próby doprawienia po swojemu wciąż smakował troche lepiej od  gó.wna. Omijać tą firmę szerokim łukiem! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...