Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Kanapka z KFC o nazwie Kebab- wielka sucha buła wypełniona zwykłą surówką z białej kapusty a na górze trochę kawałeczków kurczaka wielkości paznokcia, polanych sosem ziołowym? i kebabowym. Nie polecam. Przerost formy nad treścią. Lepiej kupić pocketa albo twistera i się rozkoszować mięsem.

Też próbowałem ostatnio i również nie byłem zachwycony. Na górze może bez przesady, jest trochę mięsa, ale później kapusta, kapusta, kapusta i znowu nieco mięsa na dole. Buła bardziej przypomina brzegi Pan pizza z Pizza Hut niż turecki chlebek. Je się niewygodnie, jak to kebaba, ale w smaku jest gorszy od porządnego kebaba u Turka, tak samo jak od normalnych propozycji z menu KFC. No i za 11.90, a wcale się tym nie idzie najeść do końca.

Dużo lepiej kupić teraz 3x mini Twister po 3 zł - skuteczna odpowiedź KFC na hamburgery z Maka za 2.

Tez nie polecam, w tym tygodniu się skusiłem, niedobre to że hej. Jak to jadłem to cały czas myślałem, szkoda, że nie wziąłem twistera. Na obrazku prezentuje się to bardzo dobrze, po otwarciu pudełka jest jedno wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w tym kebabie jest to, że siedzisz w tym KFC, jesz tą suchą surówę w bułce i patrząc na obrazki z pysznym poketem albo twisterem myślisz sobie "krwa, co ja zrobiłem. Kupiłbym sobie jeszcze twistera, ale przecież wydałem już 11,90!! na jakieś (pipi) i tera głupio by było wydawać kolejną dychę na jakiegoś fast fooda"

 

Swoją drogą muszę spróbować tego Grandera bo już dużo osób poleca. Możecie zrobić ranking którą kanapką (Twister, Pocket, Grander, Brazer) można się najbardziej najeść?

Odnośnik do komentarza

Najgorsze w tym kebabie jest to, że siedzisz w tym KFC, jesz tą suchą surówę w bułce i patrząc na obrazki z pysznym poketem albo twisterem myślisz sobie "krwa, co ja zrobiłem. Kupiłbym sobie jeszcze twistera, ale przecież wydałem już 11,90!! na jakieś (pipi) i tera głupio by było wydawać kolejną dychę na jakiegoś fast fooda"

 

Swoją drogą muszę spróbować tego Grandera bo już dużo osób poleca. Możecie zrobić ranking którą kanapką (Twister, Pocket, Grander, Brazer) można się najbardziej najeść?

Nom, też miałem takie rozkminy.

 

IMO Grander albo Pocket.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...