Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

 

to inny egzemplarz ; - )

 

Mój jest zdrowy, ale i tak planuję zakonserwować spód, tylko najpierw bieżące sprawy, przerejestrowanie, ubezpieczenie, opony, parę pierdół do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza

Podobno automaty wołają o pomstę do nieba... Też myśle, czy nie brać Civica jako następce dla mojej Asty :) Opisz wrażenia koniecznie! Siedziałem w salonie i fakt, zaskakująco duży jak na samochód tej klasy... nawet roletka w bagażniku jest :) Jeździłbym... ale w grafitowym kolorze

Odnośnik do komentarza

Moja wersja to manual. Co do samochodu, to Honda uległa downsizingowi, ale ten samochód ma 182km i nie ma żadnych problemów z wyprzedzaniem - przyspieszenie jest nawet lepsze, niż katalogowe :) Zależało mi na większej mocy, bo fury z wyższej półki są droższe, a ich moc to +-150km i jak się chce coś lepszego z silnikiem o dużej mocy, to już różnica w cenie jest duża.

 

Cena tego auta jest spora, ale Honda zawsze się ceniła, jest to rynkowa nowość i za tę cenę jest naprawdę sporo bajerów, za które u innych producentów trzeba dopłacić. Na mnie największe wrażenie zrobiły te LED-owe światła :) Mistrzostwo Świata - nigdy nie jeździłem autem z LED-ami, a to jest po prostu poezja. Doskonała widoczność, same przełączają się na długie/krótkie, oświetlają znaki drogowe i je rozpoznają, pojawiając się w lewym górnym rogu na HUD-zie. Za(pipi)ongo jest skrzynia biegów - wchodzą znakomicie, nie ma zgrzytów, "nie wypadają" :)

Wygląd przyciąga wzrok i sporo Osób się ogląda, bo jest efektowne i do tego jeszcze mało tego jeździ na drogach, więc się nie opatrzył. Z takich dupereli, które są w sport plusie, to panoramiczny dach i bezkluczykowy system odpalania/otwierania. Do tego można sobie wybrać zawieszenie - sportowe lub "normalne". Jest taki przycisk i niby jest różnica, ale jeszcze po dziurach tym samochodem nie jeździłem ;)

Samochód jest cichy, audio jak na fabryczne gra przyzwoicie.

Nie wiem, co tu jeszcze mogę napisać :) Jak Ktoś chce fajny samochód i stoi przed wyborem kupna, czy wzięcia w leasing, to szczerze polecam. Zanim wziąłem tego Civica, to sporo czytałem o różnych samochodach, kupowałem gazety motoryzacyjne, pooglądałem trochę testów i "konfrontacji" - zawsze był chwalony, jedynie ten typ zwany "Zacharem" (nie rozumiem popularności typa) czepiał się jakichś pierdół i znęcał się nad tym samochodem, no ale z drugiej strony nie wszystkim musi się to samo podobać.

 

To jest oczywiście opinia na gorąco, bo mam ten samochód krótko, ale jeśli wszystko będzie działać i nie będzie problemów z tą elektroniką, to nie sądzę, bym nagle zaczął ten samochód krytykować. Największą wadą jest widoczność z tyłu - trzeba polegać na lusterkach i kamerze cofania :) Nie bawiłem się jeszcze podłączaniem smartfona i internetu.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...