Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja chciałem tylko napisać że widziałem Stingera i  ja nie wiem, ale Kia zaczęła robić przepiekne auta, nawet nowy Sportage jednak jest ładny, chociaz te dziwne światła z przodu i  spuchniety zderzak mi się nie podobał.

Koło Wordu jeźdzą same Rio nowe, bo Kia wygrała przetarg, jezu, no piekne są. Vengi nowe, sliczne. CEEd akurat bezpłciowy, no ale taka klasa. Stinger to po prostu sliczność, Optima ehh, a Picanto... picanto kupuje bo tak kurevsko mi  się spodobał ;D Nos tygrysa for the win.


Sądzę że Dacia idzie tą samą drogą jak Kia, najpierw zdobywa popularność, robi coraz lepsze samochody,  a zaraz zaczną robic lepsze wnętrza i ciekawsze kształty. Jak sobie przypomnę piewszy model  Rio  to aż mnie skręca.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie lubię SUV-ów i nic na to nie poradzę :) Boli mnie, że właśnie te auta wypierają klasyczne sedany, których jestem fanem i np. przez to taka Honda Accord wyleciała z Europy oraz że coraz więcej tych SUV-ów i crossoverów kosztem sedanów. Mój ojciec też się podnieca takimi samochodami.

 

Natomiast ta Kia Stinger to petarda :) Za tę cenę, to powinien być przebój rynkowy. Jakby to auto było dostępne w momencie podejmowania przeze mnie decyzji, jaki samochód wybrać (dla przypomnienia wziąłem Civica), to nawet przebołałbym tę dużą różnicę w cenie, dozbierał więcej kasy i zdecydował się na zakup. Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek rozważałbym zakup samochodu marki Kia :D

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie lubię SUV-ów i nic na to nie poradzę :) Boli mnie, że właśnie te auta wypierają klasyczne sedany, których jestem fanem i np. przez to taka Honda Accord wyleciała z Europy oraz że coraz więcej tych SUV-ów i crossoverów kosztem sedanów. Mój ojciec też się podnieca takimi samochodami.

Pierwsze słyszę, aby SUVy były przyczyną braku Accorda. Przecież chociażby taka Mazda 6 sprzedaje się bardzo dobrze. W salonach Hondy w Europie, a szczególnie w Polsce nawet Civic'ów brakuje, bo dla nich najważniejszym rynkiem teraz jest USA i tam pchają większość produkcji. Stąd moim zdaniem decyzja o rezygnacji produkcji Accorda na Europę.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie lubię SUV-ów i nic na to nie poradzę :) Boli mnie, że właśnie te auta wypierają klasyczne sedany, których jestem fanem i np. przez to taka Honda Accord wyleciała z Europy oraz że coraz więcej tych SUV-ów i crossoverów kosztem sedanów. Mój ojciec też się podnieca takimi samochodami.

 

Natomiast ta Kia Stinger to petarda :) Za tę cenę, to powinien być przebój rynkowy. Jakby to auto było dostępne w momencie podejmowania przeze mnie decyzji, jaki samochód wybrać (dla przypomnienia wziąłem Civica), to nawet przebołałbym tę dużą różnicę w cenie, dozbierał więcej kasy i zdecydował się na zakup. Nigdy bym nie pomyślał, że kiedykolwiek rozważałbym zakup samochodu marki Kia :D

Wyglada jak nowe mondeo :dog:

Odnośnik do komentarza

SUV ma tę dużą zaletę, że wszędzie się można nim wtargać, żaden krawężnik niestraszny, to przydatna rzecz w mieście. Paradoksalnie, lepiej mi się jeździ dużym autem po mieście niż kompaktowym. Jakbym teraz przesiadł się w kompakt, jakiś niski w dodatku, pewnie bym się zapomniał na jakimś podwyższeniu na jezdni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...