Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.07.2018 o 14:03, mozi napisał:

@Qra manual czy dsg? Coś dłubałeś?

DSG. Na razie stock 210KM (wersja US), w przyszłości planuję tylko stage 1, do tego wydech i niższe zawieszenie. Może nawet wydech pójdzie na pierwszy ogień, bo jak na codzień mocy nie brakuje, tak wolałbym nieco więcej hałasu. Póki co na ten rok celuję w uprzyjemnienie sobie codziennej jazdy, czyli montaż elektrycznie składanych lusterek i czujników parkowania z asystentem.

Odnośnik do komentarza

 

>>>>CZYTAJ OPIS ZANIM KLIKNIESZ<<<<

 

ja wiem, że za te pieniądze możny by kupić młodszy rocznik auta marki hundaj, kja czy inna fabia. Ja to naprawdę wszystko rozumiem, ale panowie, nie oszukujmy się, prestiż jednak gdzieś ulatuje.  Dodatkowo, 28 letniemu mężczyźnie nie wypada już szurać dupą po asfalcie w jakichś civikach. Czas się ustatkować, również motoryzacyjnie. 

Dlatego ja wybieram bezpieczeństwo

wybieram komfort

wybieram prestiż 

wybieram... 

Spoiler

volvo 

c4ae8742210b09cfmed.jpg

 

o mamuniu jaki przepych :fsg:

 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

szukałem diesla bo zmieniły się pewno okoliczności. Wiedziałem, że będzie to dość leciwe auto i muszę postawić na sprawdzone pancerne konstrukcje. Rozważałem audi a6 c5 1.9 tdi 130km z końca produkcji, więc 2004r, zerkałem też na hondę accord VII 2.2 140km, lecz nie ukrywam, że najbardziej chciałem volvo 2.4d. Udało się wyrwać za dobre pieniądze polifta z 07 roku. 

 

 2007r  2.4 163 konie, 5 cylindrów(przyjemnie mruczy) manualna skrzynia sześciobiegowa. 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Pierwsza trasa na autostradzie obadana. Piekna sprawa 5.3l benzyny na setke przy stałych 130km/h, silnik kulturalnie się zbiera do obrotów. Trzyma się drogi na zakrętach, cicho w kabinie, bagaznik zmieścił wozek, gondolkę, torby podróżne (w bagażniku ergonomiczne przegrodki i haczyki na siaty). Żem bardzo zadowolon po i30 - @milan poletzam wstępnie jako auto rodzinne skoro mówiłeś, że szukasz. Bede ambasadorem jak Tokar z LG.

 

uMsJIxc.jpg

 

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To są alusy :/?

 

Dzięki, ale ja mam parę priorytetów, musi być pakowny z tyłu, dużo czasami woże w tą  i z powrotem na działeczkę, 2 rząd chcę 3 fotele samodzielne, 3 rząd w zasadzie mile widziany. Myśle w sumie o 3 dzieciaku.

Więc z tych optymalnych  cenowo w grę wchodzą Carens, Grand scenic, C4 picasso, albo zafira. Przy moich przebiegach i  biorąc pod uwagę że auto będzie nowe nie boję sie francuzów.

Z tych droższych to VW Touran np. Jak octavia to zdecydowanie combi.

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, milan napisał:

To są alusy :/?

 

Dzięki, ale ja mam parę priorytetów, musi być pakowny z tyłu, dużo czasami woże w tą  i z powrotem na działeczkę, 2 rząd chcę 3 fotele samodzielne, 3 rząd w zasadzie mile widziany. Myśle w sumie o 3 dzieciaku.

Więc z tych optymalnych  cenowo w grę wchodzą Carens, Grand scenic, C4 picasso, albo zafira. Przy moich przebiegach i  biorąc pod uwagę że auto będzie nowe nie boję sie francuzów.

Z tych droższych to VW Touran np. Jak octavia to zdecydowanie combi.

5008? Tiguan Allspace? Kodiaq? Teraz moda na SUV'y, jako alternatywa dla minivana czemu nie.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, obczaj w salonie jeśli cenowo są akceptowalne. Jeszcze te wersje 5 os. nie są jakieś ogromne, ale Allspace czy 5008 to już kawał auta, Kodiaq też.

 

Mnie się całkiem nowy Espace podoba z wyglądu. Niby drogo, ale pewnie spory rabat można dostać, bo dostaje po rzyci od SUV'ów.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...