Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

@smoo - takiej wypowiedzi to się nie spodziewałem - dziękuję.

 

Jako fan Japońców rozważałem w sferze marzeń właśnie 350, jednakże 3.5 pojemność i obligatoryjny drugi zakup auta dla połówki to już trochę ponad budżet na tą chwilę.

Odwiodłeś mnie od takiego pomysłu, nie mam doświadczenia ani miejsca, by cos robić przy aucie samodzielnie :)

Bardzo gratuluje zakupu dobrego egzemplarza i tylko pozazdroszczę. Dziwi mnie tylko dobór aut "3 drzwiowych" no chyba, żeś kawaler / bezdzietny ;)

Ja, z racji posiadania psa, muszę mieć coś większego niż coupe. Póki co.

 

Po całej tej historii wykreślam Z z kandydatów i myślami wędruję do Gt86 (jednak trochę drogie jeszcze dla mnie) / Is250 (najprawdopodobniej) / Gs300 mkII (trochę porobiony i byłby ogień)

 

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Z jednym się nie zgodzę. Może i nie rozróżniam 350 i 370 na pierwszy rzut oka na ulicy, ale od jakiegoś czasu jeździ mnóstwo tych Nissanów. Nawet u mnie w rodzinnym mieście jeździ kilka, w tym jedna wersja NISMO.

 

Ja właśnie tak samo się boję trochę japońskich samochodów sportowych. Kwestia finansowa to jedno, ale jak kupię taki samochód to będę się bał oddać do mechanika a do specjalistów czeka się miesiącami. Trzeba mieć umiejętności i warunki, żeby samemu móc się zająć naprawami czy serwisem a ja nie mam ani tego ani tego :) 

 

Kolejna sprawa to będę szukał na zimę drugiego samochodu i rozglądałem się za takimi Civicami jak Twój, nie chcesz sprzedać? ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

A który to rocznik i ile dałeś i czy manualna? Bo benzyna to na pewno? Jaki przebieg?;)

wiem, pytania januszowe, ale znajomy ze dwa lata temu sprzedawał 370 i w sumie bez problemu mu poszło. Nawet dał mi się karnac - ale ze wtedy jeździłem Swiftem i trochę się cykałem depnąć.

 

Rocznik 2004, manual oczywiscie, czysta benzyna (do zety podchodzi wylacznie pb98), przebieg 150k. Ile dalem..? Powiem tak - za Europe w manualu ponizej 40tys nie ma nawet co sobie glowy zawracac za ten rocznik, do tego trzeba miec pare tysi na poczatek na serwis pozakupowy i troche dupereli (do tego ubezpieczenie OC i AC na full znizkach 2000pln :s). Ja trafilem akurat auto od ogarnietego goscia ktory sporo w nim juz zrobil, wiec dalem troche ponad te 40k ;) Za ameryke mozna liczyc z 10k mniej, ale czy warto..? Dla mnie odpowiedz byla jedna.

 

@banny gt86 fajne auto, ma nawet namiastke kanapy z tylu :) Ale jak dla mnie to tez jest zbyt male. Owszem, nie mam zony/dzieci itd wiec duze auto mi nie potrebne, ale dobrze miec jakies sensowne daily wiec bede celowal w Acco za jakis czas.

 

@szejdj Szczerze to bede musial sprzedac, gdyz nie mam miejsca na 3 auta, lecz kompletnie  mi sie to nie usmiecha ani nie kalkuluje. Honda jest w takim stanie, ze nie oddam jej za frytki, jakie ludzi by oferowali za tak "stare" auto... Ciezki temat.

 

Jesli mialbym kupowac kiedykolwiek cos nowego, to albo bylaby to nowa s2k (o ile Honda kiedykolwiek ja wyda...) albo GTR. No ale to odlegla przyszlosc raczej. 370z jest fajnie ulepszone w srodku, ale z zewnatrz troche przekombinowane na moj gust.

Edytowane przez smoo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

350Z

Znalezione obrazy dla zapytania nissan 350 z

 

GT-R

1200px-Nissan_GT-R_-_Mondial_de_l'Automo

 

Ten kolor jakoś zaje.biście pasuje do tych aut. Normanie w innym aucie, to jakiś taki babski by się wydawał. Ale tutaj - no gadżecik po prostu jak resorak. No i nie jest to na pewno jako główne auto, a takie dodatkowe, by wyruszyć na miacho od czasu do czasu, co by dziewuchy miały mokro :)

----

W sumie ta 350, grafę wziałęm z google, a widze że za 35 tys. https://www.autouncle.pl/pl/samochody-uzywane/3556232-nissan-350z

Skóra i automat, czemu tak tanio? USA?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, grzybiarz napisał:

W sumie ta 350, grafę wziałęm z google, a widze że za 35 tys. https://www.autouncle.pl/pl/samochody-uzywane/3556232-nissan-350z

 

No mi sie Sunset Orange bardzo podoba, zaraz po nim biala i Daytona Blue, no ale przy tym aucie nie mozna sobie pozwolic na luksus wybrzydzania z kolorem :D

 

Pamietam, ze pol roku temu salon Nissana w Zielonej Gorze wystawil takiego pomaranczowego 350z przedlifta za prawie 50tys (wzieli w rozliczeniu od jakiegos starszego goscia, pierwszego wlasciciela). Ogloszenie pojawilo sie w sobote popoludniu, na nastepny dzien byl juz sprzedany (gosc bez ogledzin wzial w ciemno, wlasciciel salonu przyjechal otwierac firme w niedziele zeby sprzedac auto), a mialem jechac ja ogladac nazajutrz :D Kupowanie takiego auta to niezle przeboje sa.

 

Jesli chodzi o auto z ogloszenia - ameryka, do tego bardzo kiepskie wyposazenie (widac po kierownicy), w dodatku auto bylo opisywane na grupie jakis czas temu - sa z nim jakies problemy bo wedruje z rak do rak co chwile, a cena leci w dol).

Odnośnik do komentarza

Swoja droga, ku przestrodze - luknijcie na to ogloszenie

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-35th-anniversary-edition-300km-brembo-ID6ApYsH.html#17beb6d0b2

 

Wersja limitowana GT4 anniversary edition - w komplecie dodawali do niej ps2 z gra GT4.

 

Ze zdjec malina, opis piekny, auto rarytas od pasjonata. Cena niemala jak za 2005, pewnie wypas model co nie?

 

 

No niestety nie. Tutaj o tym aucie:

 

 

 

Takie sa niestety realia z ktorymi trzeba sie liczyc kupujac tego typu auto.

 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

 

W dniu 30.06.2018 o 15:42, sprite napisał:

Dobra rejestracja :lapka:

 

Mniej więcej pasuje do CRXa, chociaż typowo do czwartego gena pasowała by lepiej :D Chociaż na upartego *Crx Civic 4" tez pasuje ;d 

 

W dniu 30.06.2018 o 22:32, kultywator napisał:

Co jest z tą audicą na ostatnim zdjęciu?

W dniu 30.06.2018 o 22:38, szejdj napisał:

wyglada jakby jakis czlowiek byl wyciety ze zdjecia

 

 

a sam crx za je bi sty

 

No tak prawie, stał tam brzydki słupek, który chciałem na szybko wyciąć bo mi przeszkadzał. Liczyłem, że nikt nie spostrzeże fuszerki, ale jednak  : D

 

Dzięki; jest ze mną od 4 lat, przez ten czas zmienił się praktycznie nie do poznania!

 

 

@smoo - kozak Nissan, od kiedy zobaczyłem ten samochód za dzieciaka w need for speedach lub szybkich i wściekłych to zapragnąłem takiego mieć : ) 

Odnośnik do komentarza

Łeee tam myslalem, ze wiekszy dramat z tym zoltym nissanem, silnik to przeciez czesc eksploatacyjna. Masakrycznie mnie draznia mechanicy i ich "wszystkowiedza".  Do silnika jeszcze nie zajrzal, a juz wszystko wie...

 

 

meanwhile paździerz nabiera ksztaltów, po zuzyciu 5 tarcz do ciecia, uzyciu  mlota 10kg i gumowego do wykonczenia, udalo sie w miare uksztaltowac przód ( przy okazji gubiac zderzak)

14n34u0.jpg

 

nawet odwarzylem się puknac mlotkiem w szpachle i rude miejsca

vwsopy.jpg

2pqnk1l.jpg

2rctu93.jpg

 

Przednie mocowania budy odpadly, stad dziwne merdanie przodem auta przy "łosiu" - buda nie nadazala za rama. No nic, trzeba bedzie podjechac do pracy i zrzucic karoserie. Luzy w tylnym zawieszeniu są takie, że teraz wiedząc o nich nie mam jaj wyjechac z podwórka. 

Ceny czesci zamiennych na tą chwilę

 

Szyba przednia nowa 80zl

kierunkowzkaz 25zl

lampa przednia 30zl /szt

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...