Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm zauważył ktoś że ta liga interaktywna jest zbugowana ? Dzisiaj akurat pograłem parenaście meczy bo chciałem acziewa dostać, a tu wałek tak patrzałem i te wygrane mecze zaliczało mi jako mecze rankingowe. Czytałem na zagranicznych forach, że jak się podczas meczu naciśnie Start to powinno pisać żeby wyjść do okna społeczności czy jakoś tak, a u mnie w większości meczów to było wyjście do treningu, a wracało do tej społeczności o.O Czy ktoś z was dostał tego acziwa ?

Odnośnik do komentarza

a mi z czasem coraz mniej sie ta fifa podoba. po zachwytach na początku teraz coraz częściej irytacja. po kolei:

-komentarz polski. fajny na pare pierwszych meczów, teraz już tego poprostu słuchać nie mogę. co mecz słszę o strajku listonoszy czy 'przepraszam, pomyłka' w idiotycznym momencie.

-spalone!! żeby na mecz było 30 spalonych to jest chore, ale to już wie każdy ;)

-schematyczność, jednak... niby można naprawde piękne akcje skleić i można piękne bramki strzelić ale jednak coraz częściej sam się na tym łapię że ide po najmniejszsej linii oporu. środkowym napastnikiem, po prostopadłym podaniu (najczęściej górą), sam na sam i gol. 90% bramek tak pada.

-hiszpania, man u, inter.... wiadomo że sa najlepsze ale rzygać mi sie chcę już na starcie, jak widzę że przeciwnik wybiera którąś z tych drużyn... ileż można grać z tymi samymi drużynami?

-lagi w trybie 'graj ze znajomym' (x360). no chyba że 1mb to za słąbe łącze...

jeszcze coś tam dodać miałem ale zapomniałem ;) emocji dużo dostarcza ta gra ale coraz częściej niezdrowe są ;)

Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze sam jestem lamerem :P

 

Mnie gra tez nie nudzi. Tylko od nas zalezy jakie konstruujemy akcje. Faktem jest ze przy druzynach grajacych wysokim pressingiem i przy faktycznie nie meczacych sie zawodnikach w srodku pola jest chaos i ciezko sie gra i duzo akcji wyglada podobnie. Jednak jak patrze na niektore filmiki to dech zapiera.

 

Swoja droga ktos ruletka wszedl w pole karne? Jak was nudzi to cwiczcie triki...

Odnośnik do komentarza

Już wiem na czym polega problem ze stadionem 23 Maja.

Wystarczy grę odpalić w rozdzielczości SD i powinno być płynnie.

 

Wczoraj mój brat kupił sobie konsole ( PS3 80GB ) w zestawie z Fifą i graliśmy u niego na zwykłym CTR i było wszystko ok.

Po powrocie do domu z ciekawości zmieniłem ustawienia rozdzielczości w konsoli na SD i też było płynniutko.

Odnośnik do komentarza

Z tym acziewem z interaktywną ligą sobie poradziłem :D Wystarczy podczas meczu nacisnąć start i sprawdzić czy na samym dole pisze wyjście do okna społeczności czy jakoś tak wtedy macie pewność, że gracie mecz ligowy ;) Teraz mam inne pytanie czemu w rankingu mam same kreski o.O Czy to tyczy się tego, że mam więcej przegranych niż wygranych czy jak to jest ?

Odnośnik do komentarza

Panowie o co kaman - jak wszyscy wiemy w super mega licencjonowanej Fifce 09 Holandia ma sklad calkiem z dupy:/ - ale postanowilem sie wycwanic...w miejsce fikcyjnych gosci powolalem do reprezentacji tych prawdziwnych...save sie zrobil...sprawdzilem wszystko ladnie pieknie...ale dzis uruchamia Fife i z powrotem mam fikcyjny sklad...wkurzylem sie ostro bo drugi raz nie chce tracic czasu na ta sama zabawe drugi raz :/ ...nie wiecie moze czy gdzies na sieci jest jakis option file w ktorym wszystko juz jest ladnie pieknie??

Odnośnik do komentarza
Panowie o co kaman - jak wszyscy wiemy w super mega licencjonowanej Fifce 09 Holandia ma sklad calkiem z dupy:/ - ale postanowilem sie wycwanic...w miejsce fikcyjnych gosci powolalem do reprezentacji tych prawdziwnych...save sie zrobil...sprawdzilem wszystko ladnie pieknie...ale dzis uruchamia Fife i z powrotem mam fikcyjny sklad...wkurzylem sie ostro bo drugi raz nie chce tracic czasu na ta sama zabawe drugi raz :/ ...nie wiecie moze czy gdzies na sieci jest jakis option file w ktorym wszystko juz jest ladnie pieknie??

Dlatego ja sklad zapisalem takze oddzielnie - moze przy pobieraniu aktualizacji Ci sie zwalil, chociaz to byloby dziwne...

 

Ps. Znacie jakis sposob na miniecie bramkarza ? bez kitu - da sie go w ogole okiwac?

Odnośnik do komentarza
Panowie o co kaman - jak wszyscy wiemy w super mega licencjonowanej Fifce 09 Holandia ma sklad calkiem z dupy:/ - ale postanowilem sie wycwanic...w miejsce fikcyjnych gosci powolalem do reprezentacji tych prawdziwnych...save sie zrobil...sprawdzilem wszystko ladnie pieknie...ale dzis uruchamia Fife i z powrotem mam fikcyjny sklad...wkurzylem sie ostro bo drugi raz nie chce tracic czasu na ta sama zabawe drugi raz :/ ...nie wiecie moze czy gdzies na sieci jest jakis option file w ktorym wszystko juz jest ladnie pieknie??

Dlatego ja sklad zapisalem takze oddzielnie - moze przy pobieraniu aktualizacji Ci sie zwalil, chociaz to byloby dziwne...

 

Ps. Znacie jakis sposob na miniecie bramkarza ? bez kitu - da sie go w ogole okiwac?

Tez podejrzewam aktualizacje...kicha i tyle...niby sie Fifka szczyci licencja a tu taki kwiatek...option file oczywiscie na PS3 mnie interesuje...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...