Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

tak weż tylni dolny = prawy drążek do góry i ci podskoczy z piłka w odpowiednim momencie to zrób próbowałem i udawało mi się w menu, ale na meczu jeszcze nie próbowałem :P

Powaznie piszesz? gdzies na filmiku widzialem jak koles objechal bramkarza w dosc latwy sposob, jak w starych PES'ach - za pomoca Turbo, ale mi to srednio wychodzi... <_<

 

Odnośnik do komentarza
Na PS3 może i nie ale dziś miałem dwóch frajerów którzy rozłączyli się bez pauzy i zaliczyło mi jako dwa zwycięstwa.

nie wiem jak jest na x360 ale na PS3 zalicza zwycięstwa(już tak kilkanaście razy miałem).Co więcej już 4 razy rozłączyło mnie z serwerów EA w trakcie meczu i zaliczyło go jako walkower dla przeciwnika,czyli tak jakby przegrałem mecz 3-0

 

Ludzie obie wersją są IDENTYCZNE.Bawi mnie takie gadanie,że na x360 są niezwalone przywileje korzyści,a na ps3 nie.Parodia.Jedną różnicą między wersja jest fakt,że na ps3 można wziąć udział w Międzynarodowych Mistrzowstwach Fifa bo Sony podpiło z nimi umowę i w tym roku to PS3 jest tak jakby oficjalną platformą tej części

Odnośnik do komentarza
Mozna gdzies znalezc tlumaczenia niektorych skrotow z polskiej wersji?

Na przyklad co to SST?

 

Duzo jest takich. na przyklad co znaczy S przy rolach pilkarzy - czysto polskie "striker" bo n to napastnik (z forwarda tak przetlumaczyli).

 

Zalamuja mnie te skroty nigdzie nie wytlumaczone.

 

SST to chyba Secomd Striker-drugi napastnik taki cofnięty ;).

W PESie to SS chyba

Odnośnik do komentarza

SST jest w danych pilkarza meczu i niestety obawiam sie ze to jakis polski skrot bo oni sie na polskie skroty wysilili :(

Na przyklad RUC to chyba ruchliwosc. Mnostwo jest kwiatkow, ktore ciezko rozszyfrowac i nigdzie nie ma instrukcji do tych szyfrow ichnich...

 

A pilkarzy masz LN PN czy OŚP i podobne i zagwozdke jak PS czy LS gdzie nijak po polsku sie nie da (chyba prawy strzelajacy :D) Niestety wersja polska nie ma wersji jezykowej angielskiej. Byloby duzo latwiej...

 

Notabene gra w jakis sposob zbiera informacje o asystach bo przy najlepszym graczu pojawia sie czasem AST co oznacza asysty - ale dotyczy to tylko bocznych forwardow i ofensywnych pomocnikow... Niestety nigdzie nie mozna ich sprawdzic...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
SST jest w danych pilkarza meczu i niestety obawiam sie ze to jakis polski skrot bo oni sie na polskie skroty wysilili :(

Na przyklad RUC to chyba ruchliwosc. Mnostwo jest kwiatkow, ktore ciezko rozszyfrowac i nigdzie nie ma instrukcji do tych szyfrow ichnich...

 

A pilkarzy masz LN PN czy OŚP i podobne i zagwozdke jak PS czy LS gdzie nijak po polsku sie nie da (chyba prawy strzelajacy :D) Niestety wersja polska nie ma wersji jezykowej angielskiej. Byloby duzo latwiej...

 

Notabene gra w jakis sposob zbiera informacje o asystach bo przy najlepszym graczu pojawia sie czasem AST co oznacza asysty - ale dotyczy to tylko bocznych forwardow i ofensywnych pomocnikow... Niestety nigdzie nie mozna ich sprawdzic...

 

Moja wersja to angielska,polska i rosyjska naraz,mozna sobie przelaczac jezyk w dashboardzie,ale z tego co widze masz PS3 i nie wiem czy tam wersje gry sa multi language.

Odnośnik do komentarza

99 zwycięstw online i 17 porażek. Dlaczego aż 17? bo serwery EA wczoraj świrowały i rozłączało z byle powodu w trakcie meczu oczywiście ładując mi mecz jako przegrany. Rewelka i jak to walczyć o coś co raczej jest nie osiągalne, no ale maszyny rzecz martwa, niedoskonała. Trudno, nadrobię to jakoś.

 

Wczoraj grałem z gościem o ksywie MaciekPL, grał The Redsami i ograł mnie w karnych ale z tego co było widać myślał, że będzie łatwo, wszak Juve ma 5 gwiazdek ale do szybkościowców nie należą, praktycznie żaden zawodnik, tylko technika. Wkurzające są mecze kiedy pacan podaje tylko do Torresa i leci na chama bo dogonić już jak się urwie, nie sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...