Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też nie wiem za co ta kartka. Wślizg był agresywny, ale trafił w piłkę, a że zaczepił go druga noga to się nie liczy, bo ta noga już tam była.

 

No to jakaś nowa moda. W drugim półfinale obrońca lyonu też zobaczył karton za prawidłową interwencję.

 

 

Aha, przypomniało mi się.

 

Julio Cesar powinien otrzymać premię i dyplom okolicznościowy od prezesa, gdyż jego interwencja przy strzale kurdupla uratowała futbol. A poza tym była KUNSZTOWNA.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie wiem za co ta kartka. Wślizg był agresywny, ale trafił w piłkę, a że zaczepił go druga noga to się nie liczy, bo ta noga już tam była.

Julio Cesar powinien otrzymać premię i dyplom okolicznościowy od prezesa, gdyż jego interwencja przy strzale kurdupla uratowała futbol. A poza tym była KUNSZTOWNA.

 

Interwencja rzeczywiście pierwsza klasa, ledwo musnął palcami. Ale trzeba przyznać, że strzał był tak precyzyjny tylko dzięki rykoszetowi, normalnie nie miałby takich problemów. Dlatego Messiemu nie należy się pochwała. :ninja:

 

 

No tak, mieli w 10-tkę atakować kiedy mieli KORZYSTNY rezultat.

 

 

Oni bronili się od 1 minuty,nie od 28.

 

Wygrywali, więc chcieli grać z kontry, a że wpadła czerwona to chyba oczywiste, że nie ma już sensu ryzykować. Każdy by tak grał.

Odnośnik do komentarza

No tym bardziej, że napór barcy od pierwszych minut był baardzo intensywny, z minuty na minutę coraz bardziej odkrywali obronę i tam inter szukałby szansy na bramkę, która zakończyłaby sprawę. Szkoda tej głupiej czerwonej, mimo wszystko on go tylko musnął dłonią, żółć bym zdzierżył ale czy nie można było go upomnieć ? To nie był jakiś faul z premedytacją, krzywdy mu nie zrobił a obraz meczu zmienił się definitywnie.. pełno też było fauli na korzyść barcy 'z dupy', nie mówiąc o wpieprzanie się w piłkę ;/ Sędzia do domu. Ręka po mojemu była, bo piłka po zderzeniu z nią spadła odrazu w dół, jakby uderzyła go w brzuch/klatkę odskoczyłaby mu na pewno, więc o czym tu rozmawiać. Spalony ? Na moje oko taki sam jak Milito przy trzeciej bramce.

 

Mam tylko nadzieję, że w finale obejdzie się bez czerwonych kartek i durnych, wymuszonych fauli czy też rzutów karnych. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Mourinho przezyl chwile grozy

 

http://i.cr3ation.co.uk/dl/s1/gif/a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_biscuitsshakey.gif

 

Barcy znak - honoru brak

 

Wreszcie niektóre masturbatory zamkną ryja, jeszcze Barca potknie się na Sevilli albo Villarealu i wszyscy sie cieszą :D

 

FUCK YEAH

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Inter grał w sumie w 9, bo tam zaplątał się motocyklista w kasku. Cwaniak wjechał na stadion, bo wiedział, że piłkarze bogaci, a jemu paliwo się skończyło. Tylko kondycha słaba i nie mógł nikogo dogonić żeby mu kasę ktoś dał.

 

Mecz śmieszny, co chwila miałem okazję krzyczeć- sędzia drukarz! Co niesłychanie mnie bawiło.

 

Reklamy bardzo długie, więc nie obejrzałem zasmarkanego, zapłakanego je'banego alkoholika i gnoja kowalczyka. Mógłby ktoś poratować linkiem? Jeśli nagrał ktoś z Was mecz na hdd, to zróbcie kompilacje tych wszystkich śmiesznych momentów.

 

 

Najlepiej jak Pique strzelił, cały stadion wstał z miejsc czekając na drugą bramkę, na finał, NA ZWYCIĘSTWO!! JEE WIKTORY!! I GOL W 80 minucie pique, wszyscy szaleją, barca blisko, te znaczące spojrzenia, wola walki, a wtem GOOLLLLL Krkic ale i CHOJ!! HAHAHA, nie ma, nie ma.

 

 

Bajern w finale wygra i jest <ok>

 

Futbol nie umarł. Pozdrowienia dla barcelony.

Odnośnik do komentarza

Mozesz podac link do zdjecia ?

nie widzialem tego : )

Ktos zreszta ma linka do cieszyni Murinho ? :teehee:

 

Motta, Cesar i Milito mają włoskie papiery a co?

Fajnie, ale graja w swoich reprezentacjach...

 

http://www.youtube.com/watch?v=kuBM0BYOJW4

 

Zdjęcia ze stron Hiszpańskich :)

Buehehehe - cieszynka na poziomie FIFA 10 : )

Moze dlatego wlaczyli zrasacze :teehee:

 

Valdez tez spoko - czego on oczekiwal, ze wyjdzie ze stdionu ? :rolleyes:

 

I dlaczego w tym dwu-meczu czesciej szlyszalem w polu karnym Pique , dosrodkowanie - Pique, Pique,Pique

Co (pipi) tam robi Ibra, w poprzednim meczu przegranym 3:1 to samo - wszyscy w koncowce na srodkowego obronce, bo on sie bardziej w meczu moze odnalezc...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ibra udowodnil w tym dwumeczu jakim beznadziejnym transferem byla ta wymiana.

 

W tamtym czasie barca za E2 + 50 mln mysle, ze mogla by wyciagnac Rooneya przy dobrym wietrze ,a juz na 100% Torresa.

 

Ibra calkowicie nie pasuje do stylu barcelony, gra tylem do bramki, nie jest dynamiczny i nie ma instynktu zabojcy. Za duzo kombinuje przeciagagre i jest malo aktywny

 

Autobus w polu karnym i wlasciwie Barcelona nic nie mogla zrobic. Messi nic Xavi nic, bez blysku to sobie mogli grac tak jeszcze z 3h.

 

Bojan powinien grac od 1 minuty (zobacznie moje posty po 1 meczu) bo duzo bardziej odpowiada stylowi Barcelony.

 

Czerwien dla Motty - mogl dac, mogl nie dac drugiej zoltej (odrazu czerwien to porazka) niemniej juz od 1 minuty meczu i jego dwóch pierwszych interewencjach bylo wiadomo ze wyleci. Kwestia czasu tylko.

 

Zachowanie Murinho - beznadzieja, tak samo zreszta Valdes i tak samo beznadzieja ze zraszaczami.

 

Gol Bojana moim zdaniem prawidlowy mimo wszystko. Tak samo Gol Pique. To juz kwestia interpretacji i ustawienia sedziow. Taka jest pilka. To samo mozna powiedziec o Golu Milito i karnym na Alvesie. Mozna to bylo gwizdnac mozna to bylo puscic. Kwestia interpretacji

 

Gratuluje Interowi. Gratuluje Murinho. Mimo , ze styl mi sie nie podobal to jednak cel osiagniety. I za to nalezy ich szanowac

 

W finale jestem za Bayernem.

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

@up wpis

 

Tez mi sie nie podobalo wiele rzeczy ale bywa.Tym ktorzy mowia ze Valdes to jakis rozrabiaka, proponuje przypomnac zachowanie chocby Pepe ;> tak wiec fani Realu ogolnie nie maja prawa glosu.

Murinho jak zwykle, lubi prowokowac.Emocje wzialy gore i sie porobilo.

Zraszacze, wstyd :(

 

Finalu nie ogladam, ani murarze ani dojcze mnie nie przyciagna przed ekran.Gdybym musial typowac wygranego to Inter.

Odnośnik do komentarza

@up wpis

 

Tez mi sie nie podobalo wiele rzeczy ale bywa.Tym ktorzy mowia ze Valdes to jakis rozrabiaka, proponuje przypomnac zachowanie chocby Pepe ;> tak wiec fani Realu ogolnie nie maja prawa glosu.

Murinho jak zwykle, lubi prowokowac.Emocje wzialy gore i sie porobilo.

Zraszacze, wstyd :(

 

Finalu nie ogladam, ani murarze ani dojcze mnie nie przyciagna przed ekran.Gdybym musial typowac wygranego to Inter.

 

Zamilcz lepiej...kibice Barcelony mogli tamte wydarzenie komentować i naśmiewać się z niego,a my wg. ciebie nie możemy robić tego samego w przypadku sytuacji aktorka Busketa i innych ekscesów? :) Daj se spokój...inni się śmieją my także :)

Edytowane przez MYSZa7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

My nawet mocniej.

 

 

 

 

Poza tym w tym momencie Valdes kupił Realowi Mourinho - dziękujemy! Chyba lepszej motywacji dla niego teraz nie będzie jak rozj.ebać Barcelone we wszystkim, a on nawet z Xerez by tego dokonał :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...