Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie, obrona Bayernu świetnie zatrzymuje Messiego. Zwróćmy uwagę, że "obrona Bayernu", a nie "cały Bayern", i mamy rzadkie osiągnięcie. "Cisnąć" to łatwo powiedzieć, sęk w tym, że Barca jest po prostu strasznie dobra w destrukcji i zazwyczaj trudno jest mieć za dużo piłki grając z nią. Trzeba atakować jak się ma piłkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś chce, to będzie do końca życia powtarzał, że Bayern kupił zwycięstwo, bo przy jednym golu ćwierć nogi spalonego, a teraz to. No trudno. Moim zdaniem gwizdek w drugą stronę w obu tych sytuacjach też byłby kontrowersyjny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Czapki z głów przed Bayernem. Zniszczyli Barcę. Swoją drogą, to według mnie Messi dziś nie powinien zagrać, Bayern oczywiście go świetnie krył, ale Argentyńczyk zdrowy na pewno nie był, nawet w pewnym momencie mi się wydawało, że zaraz poprosi o zmianę. Niech rewanż już odpuści, szkoda zdrowia i tak już jest pozamiatane.

Odnośnik do komentarza

To czekamy teraz na wypływ sezonowców bayernu

 

No właśnie zastanawiałem się przed meczem, czy taki typowy tłumny zawistnik-ignorant z internetu będzie w tym starciu bardziej hejtował Bayern, czy Barcę. Niby Barca to Barca, ale Bayern to w tym sezonie jeszcze bardziej Barca. Jutro w wolnej chwili przejrzę komentarze na Weszło i porównam.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko wynik, a sama gra jeszcze lepsza. Tito na lajcie przyjmował kolejne ciosy, tak jakby pomylił się, którą drużynę prowadzi. Bayern kapitalny, w (pipi)e mam, że 2 gole zdobyte nieprawidłowo i tak powinno być 3-0 (po ręce Pique),. Tylko Niemcy grali w tym meczu i obawiam się, że jak nie pocisną Barcy w rewanżu to degrengolady katalończyków będzie ciąg dalszy. Niestety dla Barcelony te dwie bramki, to będzie pretekst, żeby dalej wierzyć we własną za(pipi)istość (a którą widziałem w tym sezonie jeden, jedyny raz...), więc jak już Bawarczycy mają zamiar awansować, to niech pocisną jeszcze na Camp Nou lub oddadzą mecz 5:0. Żaden inny rezultat mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza

Bajern co dal :o

 

Maszyna do zabijania, w takiej formie zgwalca Real oraz przezuja i wypluja Borussie, w zaleznosci na kogo trafia w finale. Juz pomijam te 4 bramy, ale to jak na nic nie pozwolili Barcie to jest dopiero cos. Messi nic nie mogl zrobic, Iniesta, Xavi. Dominacja.

 

Alba idiota, jako jedyny nie potrafil sie zachowac, od razu przypominaja mi sie Pepe czy Ramos.

Odnośnik do komentarza

Przyda się Barcelonie ten łomot, jak przydawał się łomot sprawiany Bawarczykom w LM. W końcu trzeba spojrzeć na sytuację trzeźwo. Wystarczy pokryć dobrze Xaviego, Iniestę i Messiego. A w Bayernie? Nie ma takiej opcji. Trzeba przewietrzyć nieco szeregi.  Pozbyć się przeszłości - Villa out, Hummels in. Do tego Neymar i jeszcze ktoś może do obrony, bo Puyol już za moment będzie w wieku trenerskim. 

Pozostaje wygrana w PD na pocieszenie. 

 

Ps. Znienawidzę Bayern po wsze czasy jeśli sfrajerzy mecz w finale. Ta drużyna zasługuje na tytuł w tym sezonie. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko wynik, a sama gra jeszcze lepsza. Tito na lajcie przyjmował kolejne ciosy, tak jakby pomylił się, którą drużynę prowadzi.

 

Też mnie to rozwaliło, Barca w ogóle się nie zmieniała. W meczach typu Chelsea, gdy bębniła w rywala i brakowało tylko szczęścia, to miało sens, ale tutaj ewidentnie coś nie grało. Messi zrobił z niczego ze dwie trochę-okazje (nawet nie powiem, że faktyczne pełne okazje), no bez jaj, jak można być Barceloną i coś takiego znieść? Neutralizacja Bayernu genialna, Schweini i Martinez zniszczyli środek pola, ale skoro ostatnio dobrze grał Cesc, czemu Tito nie postanowił posłuchać mej rady i go wpuścić chociaż na trochę? Kwadrans przed końcem było jeszcze 2-0 i szansa na dobry wynik. Ale trzeba by było coś tworzyć. Co, nagle Alexis miał zacząć to robić? Koleś nie istniał.

 

No kurde nie wiem, to było nieco dziwne, ale i sam mecz był jednak wyjątkowy. Mówi się, że jakiś tam piłkarz "nie istniał", ale dzisiaj w sumie nikt za bardzo nie istniał. To było jak... mecze z Arsenalem i Juve... i w sumie większość meczów Bayernu w tym roku.

 

 

 

Bayern to LeBron James piłki nożnej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przyda się Barcelonie ten łomot, jak przydawał się łomot sprawiany Bawarczykom w LM. W końcu trzeba spojrzeć na sytuację trzeźwo. Wystarczy pokryć dobrze Xaviego, Iniestę i Messiego. A w Bayernie? Nie ma takiej opcji. Trzeba przewietrzyć nieco szeregi.  Pozbyć się przeszłości - Villa out, Hummels in. Do tego Neymar i jeszcze ktoś może do obrony, bo Puyol już za moment będzie w wieku trenerskim. 

Pozostaje wygrana w PD na pocieszenie. 

 

Ps. Znienawidzę Bayern po wsze czasy jeśli sfrajerzy mecz w finale. Ta drużyna zasługuje na tytuł w tym sezonie. Koniec tematu.

Neymar...

Odnośnik do komentarza

Neymar jest genialny dla kogoś kto oglądał go tylko na youtubie, na poziomie większym niż liga brazylijska gdzie obrona rywali zostawia mu po 10m wolnego miejsca ten człowiek ze śmieszną fryzurą nie zagrał jeszcze ANI JEDNEGO meczu wartego tego by było o nim tyle szumu. Taki z niego kolejny mesjasz piłki z brazylii jak kiedys adu z usa.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...