Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

E w ogóle to dzisiaj rewanż Juve-Monaco. Czy Monaco potrafi odstawić Barcę? Na wyjeździe? No cóż, pewnie nie, ale kto widział pierwszy mecz, ten wie, że gola byli blisko wiele razy, a i nie składali broni i atakowali jak desperaci nawet przy 0-1. Więc powinno być w miarę ciekawie mimo wyniku. Oba kluby właściwie już mają mistrzostwo, więc to ich mecz o wszystko. 

 

 

Typuję 4-1, 4 gole wiadomo kogo.

Mówili, że jest za gruby... więc zjadł ich popijając colą bez cukru.  EgnyPAD.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dani Alves - od dekady lepszy o głowę od wszystkich innych prawych obrońców świata, w wieku 34 lat gra w LM jeszcze lepiej. Największa po Cristiano gwiazda tegorocznych rozgrywek. Wymiatacz. Złota Piłka. Moja reakcja, gdy widzę jak gra:

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No z Glika beka w całej Europie, co za charakter, panie co mnie pokonujesz, masz kopa. Pod(pipi)ki do każdego. Można grać ostro i bezmyślnie, ale też można, kurczę... naprawdę mieć zamiar, żeby gracze rywali cierpieli, żeby im zaszkodzić. Wyszedł wredniak znany z np. sławnego meczu z Kazachstanem. Fani we Włoszech go często nie znoszą za to od dawna. Jak ten koleś, który po pijaku ma agresora i do wszystkich się przywala i psuje imprezę. Niesmak pozostał.

 

 

Monaco miało okazje, ale grali bardzo ofensywnie, wiele razy tracili piłkę bo zdecydowanie za szybko, zbyt ryzykownie chcieli podać do przodu, i leciały kontry. Mogło być w dwumeczu tak z 4-3, ale też mogło nawet spokojnie być 6-1 i nie tylko. Zasłużony awans Juve i chyba pożegnanie jedenastki Monaco, która grała pięknie, ale trafiła kosa na kamień. Już nic mnie w tym sezonie nie obchodzi.

 

 

 

W finale chyba wszyscy będą za Juventusem, bo wiadomo, Real to już od tak dawna jest na wokandzie. Sądzę, że są lepsi, nawet taktycznie Real stoi jeszcze wyżej, niż Juve, choć mogą być sparaliżowani presją - po prostu tego, by grać ładnie i gwiazdami i wygrać, Juve może zagrać jak chce... byle wygrać. Obrona Juve powinna chyba zjeść Benzemę? Brazylijczycy na flankach będą ciężcy, zwłaszcza Sandro? No w sumie to dobry finał, dwóch ekip, które przekonały.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze Glik ma tak zyebanie slaba psyche. Bo to chyba najlepszy polski pilkarz po lewym. No i po Lukaszu Teodorczyku oczywiscie.

 

Dzis mimo ze fan realu mam nadzieje ze atleti strzeli szybko bramke. Bo mam zamiar ogladac i sie nie nudzic.

 

Serio nie pamietam kiedy tak bardzo nieczekalem na rewanzowe mecze polfinalowe LM. W sensie rozstrzygniecia ich juz po pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...