Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale po co ja mam co zgrywać. Zagrałeś że Atletico wygra na wyjeździe z Azerami za 1,31. Za 31 groszy. Nie trzeba tu nic dodawać.

 

No ale zawsze można pojechać sobie po Jarku który nie ma z tym nic wspólnego. Zrobiłeś coś śmiesznego to pada szydera, no "kozaczenie". Swoje kasy przegrałem, nie sprawia to nagle że to był inny mecz albo kurs chociaż z 1,90.

 

 

Akurat jako jedyny dość często tu piszę swoje "typy" na mecze tak samo jak dziś. To futbol więc różnie bywa. Dzisiaj też Atletico w jakimś ciągu wydarzeń mogło coś strzelić, no i według twojej logiki byś wtedy był kozakiem niestudenckim. Ale za 1,31...

 

 

 

 

Dosłownie jako jedyny piszę na forum przed meczami czego się spodziewam, a wy bez żadnych przykładów jedziecie, że niby nie, po meczu (pamiętam jak kiedyś łaskawie Kanabis dał jeden przykład kompletnie absurdalny: przed meczem z Rumunią, gdzie akurat mecz wyglądał dokładnie jak napisałem, miało to z jakiegoś powodu być kompromitujące, ale nie napisał nic dlaczego poza... prawdziwymi wynikami Rumunii, które podałem. To był najlepszy przykład kompromitacji, jaki ten szanowany forumowy geniusz zdołał wymyślić zapytany o konkret). 

 

A potem jeszcze przypisujecie _dokładnie_ to zachowanie... mi i huzia na Juzia. Chociaż dosłownie jako jedyny akurat tak nie robię.

 

 

Ogólnie walcie się, dobrej zabawy. Będziecie sobie klaskać że tak, bardzo sensownie mu napisałeś, bardzo prawda, i tak sobie żyć, w sumie fajny sposób myślenia.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Moga naprawde duzo osiagnac jesli nie zje ich pycha. 
Mbappe - moim zdaniem najlepszy gracz PSG, masakracja (pipi) 19 lat/18?

 

 

PS: Jesli jest Goal Line technology to na (pipi) stoją tam przy bramkach te pachołki które i tak (pipi)a nic nie pokazują? ani faulu , ani gola , ani wyjścia piłki za linie?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...