Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no troche zal z tym Buffonem wczoraj xd Znowu bedzie gadka ze szkoda ze stary dziad nie zdobyl zadnego trofeum. Przypomina mi sie tez sytuacja z wtorku z Iniesta gdzie tez z lzami w oczach gadal ze to jego ostatnia Liga Mistrzow xd. No koorwa, moze odrazu dajmy im po zlotej pilce bo sa starzy. Karny jak najbardziej zasluzony. Caly Juventus w drugiej polowie gral bardzo brzydko i duzo faulowal na kartki wiec niech sie ciesza ze dostali tylko jedna po ragu bramkarza.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

No ja słyszę że Benatia piłkę dotknął, tak dotknął że trafiła w ręce Buffona. Karny ewidentny jak chuy, ale płacz że takich karnych się nie gwiżdże w takim momencie i nie takiej drużynie :reggie:

 

No najwieksza beka z psychofanow juve na fejsiku , wszyscy winni sedzia, Lucas, ulozenie planet tylko nie winni pilkarze juve ktorzy dostali w piz.de u siebie 0:3 w pierwszym meczu :yao:

 

 

Odnośnik do komentarza

Buffon jakie gorzkie żale wywala na sędziego w prasie, podważając jego uczciwość, przecież to hipokryzja level hard. Ile to razy sędziowie zrobili wałek w Serie A na korzyść Juve i Buffon grzmiał, ze to oszczerstwa, np. w poniższej sytuacji to w żywe oczy kłamał po meczu, że słusznie nie uznali bramki Milanowi, bo on przecież obronił piłkę na linii bramkowej. xd

 

gol-muntari-milan-juventus.jpg

Odnośnik do komentarza

a ja głupi oglądałem KSW Lewandowskiego, bo byłem święcie przekonany, że Real-Juve nie pokazują na N-sport, tylko na kodowanym canal +, a jak już zacząłem oglądać, to te zwisy przepchnęły się do półfinału, ech. 

 

ps. Ciekawe na kogo trafi Lewy w półfinale. W każdym razie największym przeciwnikiem Bayernu w tej fazie rozgrywek jak co roku, jest... Robben. 2-3 sytuacje bramkowe w każdej połowie, zamienia na solówkę w You Can Dance

Odnośnik do komentarza

A dobra faktycznie chodzi mu o to, że oba mecze były drukowane. No przecież wiadomo, że poszły pięniadze pod stołem żeby Real sobie strzelił jedną bramkę :usmiech: a mysza pewnie dalej myslisz, że CL nie jest ustawione :reggie: 

 

btw tvp jeszcze xd

 

Masz Grę o Tron, która wygląda jak kółko teatralne, puszczasz propagandę jak pie.rdolony Goebbels, zachwycasz się panem Jarosławem Kaczyńskim, marnujesz moim rodakom ciężko zarobione pieniądze, a na koniec puszczasz nam 0:0 z kopaniem po nogach Lewego przez 77 minut

 

2704_61ad.jpeg

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Be_ napisał:

 

 

 

 

 

 

Ten kąt był pokazywany w trakcie meczu. Jedyne co dziś widzimy w komentarzach na świecie to że ludzie są w stanie naprawdę każdą decyzję sędziego uznać za błędną i że nie ma czegoś takiego jak oczywisty dla ludzi faul. I że obojętnie kto wygra, faworyt niefaworyt, nudno czy ze zwrotem akcji, uznają za dowód że UEFA ustawiła.

 

 

Pamiętam do dziś niekończące się "sędzia ch..." pod oknem po meczu Polska-Austria... Do dziś wiele osób pamięta, że sędzia popełnił błąd, a mniej pamięta, że nie popełnił (no, popełnił jeden, gol dla Polski był ze spalonego).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...