Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, standby napisał:

Cisniecie Lewego ale on prawie zadnego dobrego podania nie dostał i miał na plecach non stop 2-3 graczy Realu.

nie wiem ja tam Lewemu kibicuję, ale jak gra słaby mecz, to po prostu gra. A czy to wina jego samego, czy całego Bayernu, który od kilku lat gra jedno i to samo i trzyma podstarzałych egoistów typu Robben to już inna sprawa. Miał dwie okazje, topowy napastnik jedną musi wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, krupek napisał:

Najlepszy moment meczu to jak Kimmich dawał rajd po bramkę a Szpakowski myślał, że to Muller i krzyczał MULLER MULLER. Wpadła bramka, komentatorska cisza i konsternacja  i nagle ajj Kimmich xd

No ten komentarz Szpaka to był taki rak :yakubu:

9 minut temu, ścierpła mi noga napisał:

który od kilku lat gra jedno i to samo i trzyma podstarzałych egoistów typu Robben to już inna sprawa

No wczoraj ten Robben to strasznie egoistycznie grał, zgadzam się. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ścierpła mi noga napisał:

nie wiem ja tam Lewemu kibicuję, ale jak gra słaby mecz, to po prostu gra. A czy to wina jego samego, czy całego Bayernu, który od kilku lat gra jedno i to samo i trzyma podstarzałych egoistów typu Robben to już inna sprawa. Miał dwie okazje, topowy napastnik jedną musi wykorzystać. 

Też mu kibicuję, ale niestety Lewandowski przestał strzelać w tej edycji Ligii Mistrzów.  Wczoraj wszystko szło lewym skrzydłem, przez tego biednego Franka, który ledwo żył pod koniec meczu. 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, krupek napisał:

Najlepszy moment meczu to jak Kimmich dawał rajd po bramkę a Szpakowski myślał, że to Muller i krzyczał MULLER MULLER. Wpadła bramka, komentatorska cisza i konsternacja  i nagle ajj Kimmich xd

Wszyscy juz powinnismy byc przyzwyczajeni, ale jego komentatorskie perelki to beczka smiechu. 

„Puscil Bąka lewa strona”

”Del Piero! GOOOOL!!!! ...bylby, gdyby trafil w swiatlo bramki, a nie w boczna siatke.”

„Lewandowski podrywa kolegow”

itd

Odnośnik do komentarza

Co do ace streama to pamiętam jak pierwszy raz skorzystałem przed EURO 2016 i byłem zszokowany jakością i płynnością. Od jakiegoś czasu jednak mi buforuje, przycina, ale co najgorsze, stream jest opóźniony względem meczu o minumum minutę, czasem nawet i ze trzy. Wkur.wia mnie to, internet mam bardzo dobry (choć po wi-fi), nie wiem co może być przyczyną ;/.

 

w sumie spróbuję tego sodaplayer co ragus wrzucił, bo korzystam ze zwykłego ace playera

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...