Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia mógł oszukać Real, ale nie po co, niech se znowu (może) wygrają. 

Moralnie zawsze wygrywa ktoś inny, np. Barca nie idzie na łatwizne i zawsze walczy do zajechania na trzech frontach, Real może powalczyć tylko o randomowy tytuł LM. Wniosek? Liczy się tylko tryplet.

 

Ore, może być? 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moj osmioletni syn krzyknal „Tata, karny!!!” i wylecial z pokoju by mnie zatargac przed tv. Mowie „Nieee synek , na pewno udawal”. On na to: „Ten duzy go popchnal! No zobacz!!”

Osmiolatek potrafil ocenic poprawnie sytuacje, a banda zaslepionych cymbalow do konca zycia bedzie uwazala te sytuacje za niejasna i kontrowersyjna. Kiedy gra Barca zycze przeciwnej druzynie smierci, ale Roma ich rozpykala jak mlodych. Nie podlega to dyskusji. Wczoraj chcialem tylko zobaczyc rzygajacego od placzu Cristiano Pedaldo, ale ten karny byl tak ewidentny jak trzy bramki dla Juve. Nie czaje oburzenia, a Buffon powinien byl mniej sie podniecac i byc moze spelnilby moje oczekiwania. I to tez nie podlega zadnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie o co chodzi z plotką, że Roma sprzedawała bilety na mecz z Liverpoolem jeszcze przed losowaniem?

 

To prawda. xD

 

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23264702,roma-juz-zna-rywala-w-polfinale-ligi-mistrzow-wpadka-wloskiego.html

Edytowane przez Zwyrodnialec
nie wiem
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z okazji piątej rocznicy czterech paluszków Lewandowskiego... meh, to jutro. Dzisiaj ten drugi pófinał.

 

 

Taka ogólna uwaga. Roberto Firmino w tym sezonie jest jednym z najlepszych graczy Premier League. Jest jednym z najlepszych graczy Champions League. Jest drugi w klasyfikacji zdobytych goli i drugi w klasyfikacji asyst. Wyżej niż Messi... Ma dopiero 26 lat. Zguglałem sobie dla przypomnienia tweet sprzed lat Stanowskiego, w którym stwierdził (jak to wtedy mówili wszyscy plusikowani eksperci...), że "pora przyznać, że w Liverpoolu kogoś pogrzało" ściągając Brazylijczyka. Ale mniejsza z tym, ciekawe jest to, że... koleś obecnie broni tej opinii. Bo "Liverpool nie wypełnił gabloty trofeami". Więc transfer Firmino był idiotyczny, utrzymuje. Nie będę tego dalej komentował. Ot, popularne dziennikarstwo futbolowe.

 

 

Gwiazdą jest oczywiście Salah, ale kto dzisiaj dobrze zagra - pewnie od razu trafi do jedenastki sezonu LM wybieranej przez dziennikarzy. W końcu nie mogą wstawić 11 kolesi z Realu, a tych dzisiejszych zobaczą po raz pierwszy. Swoją drogą jestem aż ciekaw tej jedenastki, gdzie w końcu nie będzie można wstawić po prostu Neuera, Realu i pojedynczych znajomych z Barcy i Atletico. Ot, taki Kolarov na lewej obronie. Bo kto inny? Chyba Kolarov. Cudnie. Albo bramka - czy są inni kandydaci do miana bramkarskich gwiazd tej edycji LM niż Alisson i... Sven Ulreich? Cholera, czy w jedenastce LM nie powinien znaleźć się... James Milner? Delektujmy się: jest 2018 rok i mamy pófinał LM Roma-Liverpool.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...