Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Ludwes napisał:

 

mimo ze sa wyniki, to gra nie zachwyca, bardzo czesto nie da sie na to patrzec; barcelona valverde ma momenty, ale w ogolnym rozrachunku gra bardzo brzydka pilke

 

 

zreszta, zajechal sklad; suarez w kazdym meczu w pierwszym skladzie, a przeciez wyglada dramatycznie

 

gdzie paco? nie moge goscia zrozumiec

 

z tym trenerem beda wyniki, ale nie bedzie ladnej gry

 

chyba go nie chce

 

Jakie zajechal Suareza? Przeciez gosc zagral duzo mniej meczy mniej niz Messi a tylko 2 mecze wiecej od Ronaldo. To jest najwyzszy poziom gry w pilke nozna a nie b klasa. Typ po prostu nie ma formy aktualie i tyle. 

No i  z tymi wynikami tez odwazna teza swiezo po odpadnieciu w cwiercwfinale najwazniejszych rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

kanabis, nie wiem, czy to kwestia tego, ze Suarez jest zmeczony, czy moze świadomość tego, ze jak zle by nie zagral, to i tak w nastepnym meczu wyjdzie w pierwszym składzie, ale prawda jest taka, ze pomimo tych 22 goli w lidze jego dobre mecze mozna policzyć na palcach jednej dloni

 

po to kupili paco alcacera za 30 milionow, (no okej, nie valverde) żeby Suarez mogl odpoczywac, szczegolnie kiedy gra zle, ale nie, valverde woli grac ciagle ta sama jedenastka

 

nie wiem, dla mnie to on podejmuje jakies dziwne decyzje; wczoraj wynik chuyowy, a ten zmiany zrobil pod koniec meczu, wiekszosc po bramce na 3:0

 

kupil dembele za 140 milionow, ten pokazal sie z dobrej strony w meczu z Chelsea, a on wystawia roberto, zeby powstrzymac poteznego kolarova

 

w ogole on ciągle gra 4:4:2 co, jak mowi, gwarantuje wieksza kontrole nad meczem; ta

 

wyniki beda, liga jest juz niemal wygrana (choc zobaczymy jak to teraz bedzie, moga zaczac tracic punkty na potege, jak dwa lata temu) i sa w finale pucharu krola; raczej nikt nie wyobraza sobie, ze go przegraja, ale to samo bylo z roma

Odnośnik do komentarza

Ja sie zgadzam z toba w kwestii tego ze to raczej kiepski trener dla takiego klubu jak barcelona, tylko ty piszesz ze jest chu.jowy a za chwile ze jednak beda wyniki. 

Badzmy tez szczerzy takie kluby jak barcelona czy real walcza glownie o lige mistrzow a nie o puchar krola i to o czym piszesz bedzie tylko osloda po jednak porazce. Bo czy odpadniecie realu czy barcelony z lm to jest sezonowa porazka. 

A do wygrania primera division nawet majac chu.jowego trenera wystarczy taki sklad jak ma barca, pare klopsow realu i tyle. Moim zdaniem po tym sezonie powinny byc powinne powazne zmiany w barcelonie bo naprawde to kiepsko wyglada. Gdyby nie Messi to bylaby kompromitacja bo pewnie nie byloby ani tej ligii ani finalu pucharu krola obstawiam

Odnośnik do komentarza

na pewno by nie bylo; Barcelona jest uzalezniona od Messiego i kiedy ten jest wylaczony z gry to tak to wlasnie wyglada

 

nie jest chuyowy; szacun za to, jak poukladal druzyne, bo po tym superpucharze z Realem nikt nie spodziewal sie, ze tak to bedzie wygladac, ale jednak to nie to

 

wyniki beda, bo mimo wszystko wydaje mi sie, ze ten trener zapewnia jakas regularnosc (w koncu nie przegrali w lidze i rzadko traca punkty, choc trzeba przyznac, ze szczescia to ta druzyna ma bardzo duzo, a Barca wcale nie kontroluje meczow, tak jak to sie przedstawia), ale co to za frajda; zwyciestwa sa fajne, ale chyba wolalbym zeby czesciej przegrywali, ale grali ladniej

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, _Be_ napisał:

A gdzieś legalnie można ogladać lige mistrzów? 

No możesz kupić bilet przez internet i oglądać na stadionie. :potter: Może o to chodziło.

 

A tak serio to można obejrzeć legalnie przez internet w player+, ale to też chyba trzeba płacić za jakieś wymyślne pakiety.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Yakubu napisał:

Ja liczyłem, że Eleven zepnie dupę i weźmie wszystkie ważne licencje

Jest coś takiego jak DAZN https://watch.dazn.com/en-US/sports/ to działa coś na zasadzie netflixa dla sportu, na razie do kupienia tylko w kilku krajach za 10 eur na miecha ale dzieki UE będzie można korzystać z zawartości na terenie innych krajów o ile subskrypcja będzie kupiona w kraju w ktorym jest dostępna aplikacja czyli jak masz kogoś w niemczech to moze kupić ci dostęp i prawdopodobnie bedziesz mógł ogladać na terenie polski mecze wszystkich ważniejszych lig a od przyszłego sezonu będzie LM 

 

18 minut temu, Yakubu napisał:

chyba zacznę kraść jak Bulber.

Kraść xd 

 

 

Odnośnik do komentarza

A Guardiola nadal ma mocny ból tyłka :D

 

Cytat

Zdaniem Pepa błędy sędziowskie na tym etapie rozgrywek wypaczają wynik rywalizacji. Jako przykład Katalończyk podał postawę Viktora Kassaia, który według niego przed rokiem niesłusznie wyrzucił Arturo Vidala w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium. 

– Tego typu decyzje robią różnicę. W ubiegłym roku wyrzucili niesłusznie Vidala w meczu z Realem Madryt w momencie, kiedy Bayern grał lepiej – stwierdził Guardiola. 

 

Może niech jego drużyny grają lepiej w piłkę z mocnymi rywalami zamiast płakać w mediach, że go sędziowie nie lubią.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ficuś napisał:

no ale sens w tym, ze od nowego sezonu nie bedzie lm w player+ bo player+ to tez wlasnosc grupy do ktorej nalezy c+

Nie jest do końca takie pewne. Gadałem ostatnio z gościem z NC+, który powiedział mi, że jest dość prawdopodobne, że Polshit podzieli się tymi swoimi kanałami, podobnie jak zrobił to z Mistrzostwami Europy. Oczywiście nie za darmowo. 

Generalnie w(pipi)ia mnie ta platforma i szanuję NC+ za ich jasne zasady. Masz pełen pakiet, oglądasz wszystko. Bez PPV i kanałów premium prezesa. 

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, MYSZa7 napisał:

 

To jest akurat z losowania w poprzednim roku, gdy Totti wylosował Juventusowi Barcelonę :reggie:

 

EDIT: ale widzę, że cały świat to łyka xd

To akurat jest z losowania fazy grupowej obecnego sezonu, gdzie Juve też grało z Barceloną.

 

E: Znaczy chyba się wygłupiłem, bo myślałem, że piszesz o losowaniu półfinałowym z zeszłego roku, a piszemy o tym samym xd

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...