Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
1 minutę temu, Ludwes napisał:

xd nie wierze, ze taka druzyna gra trzeci raz z rzedu w finale

 

 

ale widzieliscie tego lewego? podac nie, kiwnac nie, zastawic nie, strzelic nie; zdecydowanie najgorszy obok mullera

Żeby Hummels lepiej kiwał od Lebandoskiego to jest beka

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, ragus napisał:

No Robek, Karima to ty raczej nie wygryziesz, ale jakby co masz miejsce w zespole z Bakayoko i Drinkwaterem :ogor: 

Wymianka na linii Morata - Robert? Z pocałowaniem ręki Bayern powinnien brać

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

Wymianka na linii Morata - Robert? Z pocałowaniem ręki Bayern powinnien brać

Polecam kupić samą głowę Moraty, może będzie taniej. Reszty i tak się nie opłaca brać.

Odnośnik do komentarza

Przypomniałem sobie dobitnie wczoraj dlaczego przestałem oglądać LM.

Nie wiedziałem, że teraz się schodzi z boiska spacerem a sędzia pozwala wyciągać ochraniacze. Dobrze, że do majtek przed zejściem się nie rozbierają. Jakby była dogrywka to by jeszcze 40 minut biegali a tak jest zmiana i okazuje się, że są zbyt zmęczeni by truchtem zejść. 

Fifa ma rację, że ostatnie 10 minut powinien być pauzowany czas gdy piłka nie jest w grze. Gra na czas to taktyka, ale powinna być tolerowana tylko gdy piłka jest w grze. Tak samo powinni zabronić odkopywania piłki za linię boczną gdy ktoś leży drużynie przeciwnej. Albo był faul albo gramy dalej i trzeba odzyskać piłkę by zawodnika opatrzeć. Każde takie zagranie to albo żółta kartka albo znowunpauza czasu.

Wiem, że to dużo propozycji na  raz ale LM obrosła takimi patologiami, że trzeba z tym, ogniem walczyć. VAR, tu nic nie rozwiąże.

   
W sumie dobrze, że Bayern nie prowadził z pozytywnym rezultatem zbyt długo bo by się zaczeły dziwne kartki, karne z kapelusza. A w drugą stronę? Siatkówka w polu karnym i nic. Drużyna napiera ile może ale Real jest z Hiszpanii, oni mają inne zasady.

 

Navas to bóg. Nie było w hiszpanii nigdy tak dobrego bramkarza. To dla kontrastu do tego Nooba co stał między słupkami FCB. Co by nie powiedzieć, to jak się nie strzela 3 bramek w rewanżu to nie zasługuje się na wejście do finału. Bayern musi wzmocnić skrzydła. Ribery jakoś wygląda, ale pożytku z niego prawie wcale. Robben to już nie wygląda bo kruchy jak ktoś z osteoporozą. Chyba 80% podań w pole karne trafiało w obrońcow Realu. Z Realem nie można liczyć na szczęście bo Uefa od lat na to nie pozwala. Ich trzeba pokonać skutecznością a tego wczoraj zabrakło.  

Robert miał racje, potrzebne są światowej klasy wzmocnienia. Zbyt łatwo jednego napastnika pokryć w drużynie, która idzie tylko jednym skrzydłem. Jak prawe zaskakiwalo to wpadały gole, tyle, że to nie powinny być wybryki a nieustana ofensywa na którą trzeba uważać osłabiając środek.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szczudel napisał:

Tak samo powinni zabronić odkopywania piłki za linię boczną gdy ktoś leży drużynie przeciwnej. Albo był faul albo gramy dalej i trzeba odzyskać piłkę by zawodnika opatrzeć.

Wspaniały pomysł.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dziś trzymam uja w łapie za Romę, choć nie wierzę w comeback jak z Barceloną. W drugiej kolejności mam nadzieję na wygraną Liverpoolu w finale, bo drużyna Premier League i lubię Kloppa. Z innej strony trzecia wygrana z rzędu w LM to historyczne wydarzenie, no i chciałbym tego dla Zizou. Ale jak drużyna Real nie zasługuje w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...