Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam tęsknię za LM w nc+. Co z tego, że w Polsacie jest super hiper nowoczesne studio jak jest w nim Dziekanowski, który przekręca każde nazwisko i generalnie nie wie co się dzieje albo Chylewska, która kompletnie nie czuje prowadzenia piłkarskiego studia? Przed mikrofonem siedzą natomiast takie tuzy jak Wdowczyk, który mówi "PE-ES-GIE" albo pyta na wizji jak wymawia się nazwisko "Meunier". Polsat oprócz 3-4 osób nie ma komentatorów i odbiór jest fatalny. Do tego beznadziejny wybór meczów na pierwszy kanał... I jeszcze te stłumione odgłosy stadionu. Dopełnieniem całości jest jakość, która miała wyznaczać standardy... 

 

Jeśli chodzi o same rozgrywki to tak: na pewno niespodzianką jest porażka Manchesteru City z Olympique Lyon. Powiem szczerze, że jestem zdziwiony głosami ekspertów, którzy uznają "Obywateli" za głównego faworyta do wygrania LM. W Premier League może i zachwycają, ale w Europie zawsze zawodzili. Przypadek podobny do PSG, które wczoraj zostało brutalnie sprowadzone na ziemię przez Liverpool. Cieszę się, że bardzo udany powrót zaliczył Inter Mediolan, który pokazał charakter w końcówce i wygrał z Tottenhamem Hotspur. Nie rozumiem czerwonej kartki dla Ronaldo (rozumiem argumentację, ale mimo wszystko ja czerwonego kartonika bym nie dał), ale na szczęście nie wypaczyło to wyniku. Fajny, ofensywny mecz zobaczyli kibice w Charkowie, gdzie Szachtar zremisował z Hoffenheim. Znów na własne życzenie jesień może zawalić sobie Napoli, które tym razem straciło punkty w Belgradzie. Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo fajnie i wreszcie po raz pierwszy od kilku lat faza grupowa może być mega ciekawa. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj Roma była taka słaba czy Real jest jeszcze lepszy bez CR7? To co oni wczoraj grali, te podania, te piętki, te prostopadłe, te pojedynki. No pięknie się to ogląda taki futbol. Jako fan Realu cieszę się, że Ronaldo odszedł, jakoś tak bardziej spójna mi się teraz wydaje ta drużyna a nie jak jakieś FUT w Fifie. W poprzednich latach bywało tak, że nie chciało mi się oglądać meczu przez CR7, odbierał mi frajdę a teraz? Sztosik. 

Odnośnik do komentarza

Pieknie gral Real. Ronaldo odszedl i jakas taka fajniejsza sie ta druzyna zrobila. 

 

Modric i Kroos - co to sa za zawodnicy. Jeden z nich w miejsce Rakiticia to by bylo cos pieknego.

 

Carvajal zagral kolejny swietny mecz (ostatnio widzialem go przeciwko Chorwacji - byl swietny). To chyba najlepszy zawodnik na swojej pozycji, a raczej na pewno.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szejdj napisał:

Wczoraj Roma była taka słaba czy Real jest jeszcze lepszy bez CR7? To co oni wczoraj grali, te podania, te piętki, te prostopadłe, te pojedynki. No pięknie się to ogląda taki futbol. Jako fan Realu cieszę się, że Ronaldo odszedł, jakoś tak bardziej spójna mi się teraz wydaje ta drużyna a nie jak jakieś FUT w Fifie. W poprzednich latach bywało tak, że nie chciało mi się oglądać meczu przez CR7, odbierał mi frajdę a teraz? Sztosik. 

Roma taka słaba, kompletnie bez formy weszła w sezon. W lidze potrafią się męczyć z rezerwami Atalanty czy ostatnio z Chievo, czerwoną latarnią ligi, a co dopiero z Realem.

 

Z tym kompletnym futbolem Realu to bym nie przesadzał, bo gracze Roma grali na stojąco, żadnego pressingu, żadnej agresji. Roma zrobiła wczoraj tylko cztery faule. Podejrzewam, że to jest jakiś rekord świata na tym poziomie. :dog:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po jakże ekscytującej pierwszej kolejce, dziś znacznie mniej hitów, a najwięcej osób pewnie włączy Manchester United-Valencia. Choćby dla beki.

 

Teoretycznie Mou United ma 3 pkt., a Valencia zero, ale na boisku wyglądało to zupełnie inaczej. Manchester, będący w szeroko opisywanym "kryzysie", może nigdzie tak naprawdę nie zaprezentował się słabiej, jak w Szwajcarii, gdzie przeciwko rywalowi bez marki naprawdę pozwolił na wiele (a Młodzi Chłopcy mimo wyniku pokazali, że nie dadzą się łatwo ruchać bez mydła nawet wielkim). Można by wręcz sobie wyobrazić, że gdyby nie fenomenalny Pogba, aktywny De Gea i sędzia, przy takim przebiegu gry to Young Boys mogli wygrać 3-0. Z kolei Valencia ostrzeliwała bramkę Szczęsnego i naprawdę może mówić o sporym pechu (pomijając fakt czerwonej kartki dla Crisitano, której oczywiście w ogóle powinno nie być). Juve jednak udowodniło, że cokolwiek się nie zdarzy, będą kontrolować mecze przeciwko prawie wszystkim. Koniec końców, obie te ekipy nie zachwyciły. Dzisiaj Hiszpanie mają leciutki nóż na gardle. Nie powinno to być łatwe spotkanie dla Mourinho.

 

Reszta meczów zostanie zapewne olana, może poza Hoffenheim-Manchester City. W końcu to starcie dwóch najlepszych trenerów świata. Po porażce z Lyonem, mistrz Anglii musi się odgryźć solidnie. Oba zespoły mają wiele kontuzji - dla mnie najciekawsze, czy Pep będzie mógł wystawić Aguero, czy zagra znów Jesus, choć ten nadal pozostaje bez formy? Brazylijczyk naprawdę zaczyna już się przeradzać w Benzemę Anglii. Hoffenheim będzie trudno się postawić takiej ekipie, zapewne będą się bronić i liczyć na kontry oraz innego typu wykorzystanie przewagi fizycznej. Ciekawi mnie, czy będą w stanie się oprzeć w środku pola, gdzie przeciw Szachtarowi wypadli całkiem obiecująco. Mimo wszystko, strata punktów przez City byłaby dużą niespodzianką. W Hoffenheim jest kontuzjowanych gdzieś tak 10 graczy, w tym większość obrony. Może być lanie.

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mecz united z valencia to piekny mecz

 

serio, united jest tak chuyowe, ze ja pyerdole

 

jaki oni maja sklad w ogole; ten Rashford zagral kiedys dobry mecz? gosc jest slaby w chuy, alexis jaki zjazd, lukaku bez komentarza, bailly tak sie dobrze zapowiadal, a wypyerdala pilki bez sensu, a ten strzal z woleja z niemal polowy to niezla zenada

 

no ogolnie polecam, jak ktos sie chce posmiac

 

Odnośnik do komentarza

united w tym roku wygląda gorzej niż chelsea 15/16. tam to chociaż willian miał jakieś zrywy, był jakimś punktem odniesienia. a tutaj? matko bosko, gów,no z tyłu, gów,no w środku i gów,no na ataku.

 

starczy tego mourinho, bo będzie tylko gorzej

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...