Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to dla Lecha jest teraz najlepsza szansa na odzyskanie zaufania kibicow po ostatnich "imponujacych" wystepach. Jakby wygrali ten dwumecz to w pewnym sensie ratuja swoj honor. No, tylko wtedy zaczelaby sie nagonka dlaczego nie byli w takiej formie wczesniej- tak to bywa w Polsce. Nic to, ja jak zwykle mam nadzieje na awans, ale juz sie nawet nie zdziwie jak odpadna po blamazu. Taka nasza polska pilka juz, niestety, jest.

Odnośnik do komentarza

ośmiu forejnerów na 11 kopaczy mówi wszystko o kondycji polskiej piłki, komiczne były skurcze dwudziestoparoletnich typów po 70 minutach gry, Tshibamba to już w ogóle się tak narobił, że strach

gdyby nie fart skończyłoby się na 1:3, ale można uznać wynik 1:0 za sukces, biorąc pod uwagę arbitra wyraźnie gwiżdżącego pod Ukraińców

Odnośnik do komentarza

Mecz znowu obejrzałem jednym okiem i to nie od początku i nie do końca. I jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem na "tablicy" 0:1 dla Ljecha (a wszystko przemawiało za ukraińcami).

Jeszcze tylko nie sfrajerzyć się u siebie i będzie dobrze.

 

a propos obcokrajowców,

zwykle narzekane jest na to , że polski piłkarz - to zły piłkarz, więc teoretycznie powinniście się cieszyć ze zagrało ich tylko 3 w tym meczu.

Ale nie...

 

 

 

 

btw 4 POLAKÓW było kontuzjowanych (Grzegorz Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Seweryn Garncarczyk oraz Sławomir Peszko).

 

 

e: w rewanżu nie zagra Injac (kartki)

Odnośnik do komentarza

Stona wisisz mi 5 zł, Lech zawalił mi kupon. Potem Ci wyślę numer konta na PM.

 

Ładnie Karpaty Lwów jedzie Galatasaray i to w Stambule, do przerwy 0:2.

 

 

za 20pln przytuliłem 160 :D Nie ma to jak wiara :D

 

Co do meczu, to byłoby fajnie gdyby nie to, że jak zwykle przy dobrym wyniku od 70minuty zaczęła się obrona częstochowy.. no urwa, oni są pod tym względem po(pipi)ani.

 

Buziaki dla hejterów którzy nawet po Naszym zwycięstwie nieustępliwie miauczą i stękają ;*

Odnośnik do komentarza

Mecz mega żałosny, komentarz Borka "chyba najlepszy na boisku w drużynie Lecha Jacek Kiełb" :potter: Ten Kiełb, co kopał piłkę przed siebie i wbiegał na najbliższego przeciwnika probując wymusić cokolwiek ? Wichniarek miał wejście smoka, w pierwszej akcji podarli mu piekną nową koszulkę, w drugiej dostał żółtą, w trzeciej dobrą kontrę zakończył wrzutką w poprzek boiska do Kiełba na drugą stronę :lol: No ale liczy sie awans, ciekawe kogo wylosują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...