Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Co? Przeciez caly czas chodzi do przodu w lidze jak skrzydlowy pomocnik, a nie lewy obronca. Nie szkodzi co w drugiej polowie - punktem jest to, ze sedzia z(pipi)al mecz. 3 wyrazne reki w polu karnym. 3 karne i kazdy sie z tym zgadza, wiec o czym wiecej dyskutowac? Dla mnie koniec tematu. To byla taka szopka sedziowka, ze w pale sie nie miesci, wiec ani troche nie jestem zly na druzyne, tylko na sedziego.

Odnośnik do komentarza

no piszę przecież że Moreno gra jak skrzydłowy, tylko że na LO. Powinni go przekwalifikować na pełnoprawnego skrzydłowego jak kiedyś Bale'a póki jest w miarę młody, bo o bronieniu ten typ nie ma pojęcia i już tego nie nadrobi. Za to z przodu potrafi pokazać pazur, czasem.

Odnośnik do komentarza

Co? Przeciez caly czas chodzi do przodu w lidze jak skrzydlowy pomocnik, a nie lewy obronca. Nie szkodzi co w drugiej polowie - punktem jest to, ze sedzia z(pipi)al mecz. 3 wyrazne reki w polu karnym. 3 karne i kazdy sie z tym zgadza, wiec o czym wiecej dyskutowac? Dla mnie koniec tematu. To byla taka szopka sedziowka, ze w pale sie nie miesci, wiec ani troche nie jestem zly na druzyne, tylko na sedziego.

Nie jesteś zły na drużynę, która w drugiej połowie nie stworzyła sobie żadnej okazji?

Odnośnik do komentarza

To nie ma znaczenia gdy sedzia drukuje mecz. 3 karne. Komentujcie dalej sobie ta szapke, ja odpuszczam.

Ja pamiętam, że Villarrealowi przy stanie 2:0 dla Liverpoolu należał się rzut karny, a sędzia go nie podyktował. Wiesz, co by się stało, gdyby to zrobił? Dzisiaj oglądalibyśmy hiszpański finał.

 

Myślę, że narzekanie na sędziowanie nie ma sensu. Raz zagwiżdzę na twoją korzyść, kiedy indziej nie. Taka jest piłka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zaskakujący fakt: sezon piłkarski już się zaczyna. W czwartek wieczorem Polska będzie grać ćwierćfinał, a Cracovia i Zagłębie Lubin - w pierwszej rundzie Europa League.

 

Cracovia gra z wicemistrzem Macedonii, a Zagłębie z 4. drużyną Bułgarii. Mecze raczej będą przyciągać uwagę tylko wtedy, jeśli nie wygrają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...