Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2020 o 10:27, smoo napisał:

@Banny Sprawdzales jakie napiecie jest na tym akumulatorze? Jesli wyladowany do cna to mozesz go na smietnik wystawic, bo zadne ladowaniu juz mu nie pomoze.

 

12v. Podłączyłem prostownik na ok. 8h i z 7.5v wzrosło do 7.9v ale w wielkich męczarniach. Kable rozruchowe może jutro dojdą, a jak nie, to nowy aku :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bawił się ktoś kiedys w wygluszanie drzwi? Ford fiesta mk7 podstawowe radio z naglosnieniem juz zaczyna mnie irytowac, bo sa utwory ktore przy defaultowym plytkim ustawieniu srednich i basow i nawet niewielkiej glosnosci powoduja pierdzenie drzwi. Pewnie to wypadkowa kiepskich glosnikow i bieda plastikow dlatego pomyslalem o wygluszeniu wszystkich drzwi i zamontowaniu nowych glosnikow (jeszcze nie wiem jakich ale pewnie poszukam czegos z podobna moca zeby radio uciagnelo bez wzmacniacza dodatkowego). Montowanie mat mozna ogarnac samemu przy posiadaniu przecietnych umiejetnosci manualnych czy szukac jakiejs firmy? A moze to i tak nic nie pomoze

Odnośnik do komentarza

Samemu ogarniesz bez problemu. Ja raz używałem dedykowanych mat, a w poprzednim użyłem taśmy dekarskiej w rolce. Przede wszystkim ogarnij temat czy głośniki są stabilnie zamontowane do blachy w drzwiach, bo jeśli są przykręcone do tapicerki to trzeba zastosować dystanse z MDF. Ogólnie robota prosta i przyjemna. Maty bitumiczne są sztywne i trzeba opalarki żeby się ładnie formowały,są za to tanie.

Odnośnik do komentarza

Plan jest taki, żeby najpierw zdjąć boczki i zobaczyć jak to gra bez boczków, może to wcale nie kwestia parchatych głośników które były od nowości. Same głośniki mają swoje własne ramki które są przymocowane do drzwi - tak to przynajmnjej w Googlach wygląda. Czekam na cieplejsza pogodę i tam zaglądam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy 600zł za wymianę oleju to wielka przesada?

 

Potrzebuję wymienić olej w samochodzie. Zgłosiłem się do ASO Forda i salonu, gdzie kupowałem samochód w zeszłym roku i dzisiaj dostałem maila, że wymiana oleju + filtru = 600zł. 

Jak duża to jest przebitka względem innych ASO u innych producentów? Ile płacicie za wymianę?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...