Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co sądzicie na temat pokrowców na samochód? Zastanawiam się nad kupnem takowego, bo będę miał pod blokiem miejsce parkingowe, ogrodzone strzeżone, więc perspektywa dodatkowej ochrony na nowy samochód w postaci dobrego, oddychającego i antygradowego pokrowca jest kusząca.. Do 500zł za dobry pokrowiec mógłbym zapłacić. Praktykował ktoś coś takiego? Sprawdza się?

Odnośnik do komentarza

Nie praktykowałem, ale trochę kojarzy mi się z emerytem zakrywającym Zaporożca pod blokiem.

 

Mnie by się nie chciało tego zakładać, tym bardziej, że i tak nie będę ze sobą woził. Ewentualnie tylko opcja ochrony przed gradobiciem do mnie przemawia.

 

*Im bardziej będziesz chronił i się cackał, tym bardziej będą boleć nieuchronne niestety uszkodzenia. Parkuj daleko od innych w miarę możliwości, zostawiaj odstęp za autem z przodu przy ryzyku kamieni na drodze, uważaj na krawężniki przy manewrach (lepiej stanąć dalej i poprawić, niż uszkodzić felgę), utrzymuj we względnej czystości i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shago napisał:

Co sądzicie na temat pokrowców na samochód? Zastanawiam się nad kupnem takowego, bo będę miał pod blokiem miejsce parkingowe, ogrodzone strzeżone, więc perspektywa dodatkowej ochrony na nowy samochód w postaci dobrego, oddychającego i antygradowego pokrowca jest kusząca.. Do 500zł za dobry pokrowiec mógłbym zapłacić. Praktykował ktoś coś takiego? Sprawdza się?

Pokrowiec antygradowy ? Poważnie , wierzysz w to ?   :reggie: 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Wojtas1986 napisał:

Pokrowiec antygradowy ? Poważnie , wierzysz w to ?   :reggie: 

Ja wierzę, brachol tak uratował swojego DS4, pokrowiec 7mm gruby brak wgniotek i całe szyby, u sąsiadów dachy powgniatane, a przednie szyby całe w "pajęczynkach" albo z odpryskami.

Wiadomo że jak grad będzie wielkości sadzeniaków to nic to nie da. Pokrowiec zakłada tylko przy alertach RCB :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam 2 wgniotki na aucie, jedna taka wielkości piłki do golfa, na drzwiach, druga wielkości pięści nad zderzakiem. Na Allegro są takie przyssawki do usuwania wgnieceń. Ktoś się kiedyś bawił w takie odsysanie? Są przyssawki w cenie od 10 zł do ponad 100 zł i nie wiem, którą wybrać. Może coś lepszego jest od tego?

Odnośnik do komentarza

mam przyssawki z aliexpres działające z klejem na ciepło, zwykłe przyssawki raczej nie działają, zresztą te też bo wyciągają wulkany, tzn. wgniot jest na środku dalej a po bokach przeciągnięta blacha za bardzo. ogólnie u nas wyciągniecie jednego punktu zaczyna sie od 50 zł i to polecam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak uruchomisz aplikacje android auto na komórce bez podłączania z radiem, jest opcja podglądu aplikacji kompatybilnych z AA w sklepie. Nie ma tam niestety tidal, jak mimo to zainstaluje go na komórce to nie pojawia się w android auto. Mogę tylko streamowac przez Bt.U ciebie go widać, więc pewnie pomoże zainstalowaniem innej wersji AA.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...