Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

chciałem tutaj z miejsca podziekowac torunczykowi olszmytzowi poniewaz przyrzadziłem sobie ten jego sos bbq i zrobilem hamburgera wg przepisu na bimaca i wsunałem na obiad 2,5 big maca i własnie sie zastanawiam czy nie dostane zawału bo serducho  mi wali jak szalone.

 

Przech,ujowo sie czuje.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

jakby były niedobre to bym nie zjadł jednego podwójnego i  jednego potrójnego ;/

 

tylko musze skombinowac nast. razem ten smoke i ten drugi korzenny sos.

I zamaist tego bourbon whisky dałem jakiegos granta, no ale to chyba niewazne.

 

Ale ciezkie żarcie, troche mi doyebało, czuje sie jak doyebany dzik kanabis.

Odnośnik do komentarza

ja sie nawpieprzałem uber ostrego żarcia w weekend, ale czuje sie trzeba znowy jakieś hamburgery porobić

 

ostatnio robiłem takie coś

jhzp5y.jpg

 

 

- podwójne mięso (100% wołowina)

- podwójny bekon

- podwójny ser

- pomidory, cebula sałata, ogórki pikle

- keczup, majonez

- bułka zarumieniona na patelni

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W Macu trwa promocja kuponowa, to skorzystałem i kupiłem 2 big maki w cenie jednego. W domu zjadłem je na spokojnie rozkładając na czynniki pierwsze. Nie wiem gdzie tkwi potęga marki tego wyrobu, ale to nie jest wcale smaczne :/ Sucha niedoprawiona wołowina, rozmiękła bułka, trochę cebuli i ogórka. Tyyyle przyjemności za 9,10 zł (nie warte tej ceny jeśli liczyć za jedną sztukę, jedynie w promocji można się pokusić). Dolewałem sobie sosu piri piri, żeby to badziewie nabrało chociaż trochę charakteru.

Big King XXL zjada Big Maca na śniadanie pod kątem jakości i smaku.

A poprzedników zjada MoaBurger - muszę kiedyś spróbować zjeść mamootha w całości :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ogolnie big mak to jest chyba najgorszy jesli chodzi o te większe hamburgery, wiesmak czsy mcroyal są o wiele lepsze

fixd

 

Nie wiem jakim cudem utarło się, że BigMac jest większą kanapką. Przecież on jest jest jak 1,5 cheeseburgera, czyli bardzo mały. Wiem, że pojęcia mały/duży są względne i każdy sobie sam je rozpatruje, ale kur.wa, BigMac nie może być nazwany "większym", nie mogę na to pozwolić. Jeszcze powiedzcie, że tym się można najeść, to padnę. A jak jeszcze ktoś dorzuci, że to smaczne, to biorę sznura i ida na góra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

filgarz rozumiem cie i popieram, poprostu mialem na myśli że najgorszy z tych droższych burgerów, nie licząc zwyklego hamburgera, bo jednak ten najzwyklejszy za 3zł to jest taki ochłap, jego migmak z trudem ale jednak przewyższa

 

ale w ogole nawet mimo że kiedyś mcroyal był moim ulubionym to teraz nie umywa sie do big kinga XXL, a big king nie umywa sie do tych porządnych burgerrów, albo nawet domowych jakie sie ostatnio nauczylem robić. kiedyś jedyny burger to był mcdonald, teraz jest spory wybór bo masa burgerowych "restauracji" (w przeciwieństwie do fastfoodów) sie porobiła, taki boom jest jak kiedyś na kebaby

Odnośnik do komentarza

lucek nie zgrywaj znowu hipstera

 

big mac to są 2 kawałki zwyklego cieńskiego mięsa jak w standardowym chamburgerze za 3zł, + kawałek dodatkowej bułki i odrobina sałaty. więcej jest jedzenia w dwóch zwykłych chamburgerach. a nie powiesz mi że sie nimi najadasz?

 

ps nie karzy bierze zestawy, ja np nie lubie pieprzać ziemniaków, i zestawy biore bardzo spodarycznie

Odnośnik do komentarza

lucek nie zgrywaj znowu hipstera

 

big mac to są 2 kawałki zwyklego cieńskiego mięsa jak w standardowym chamburgerze za 3zł, + kawałek dodatkowej bułki i odrobina sałaty. więcej jest jedzenia w dwóch zwykłych chamburgerach. a nie powiesz mi że sie nimi najadasz?

Nie zgrywam hipstera.

Tak, jak jeszcze chodziłem do maka to zestaw z bigmakiem był dla mnie spoko żeby się najeść. Tak samo jak dwa hamburgery + frytki i cola były spoko. Nie nażreć, najeść, podkreślam.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Yano tak się zbulwersowal, że nie sprawdził posta przed wyslaniem: karzy, pieprzac, spodarycznie, chamburgerach. Wiem że to offtop, ale powylaczaj w telefonie słowniki. W sumie mi też jakoś biednie poprawia - raz są polskie fonty, raz ich nie ma.

Zglodnialem i często tu zaglądam, ale te zdjęcia tych hamburgerow... robię się jeszcze bardziej głodny. Ktoś liczył ile to kalorii? ;)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

ogolnie big mak to jest chyba najgorszy jesli chodzi o te większe hamburgery, wiesmak czsy mcroyal są o wiele lepsze

fixd

 

Nie wiem jakim cudem utarło się, że BigMac jest większą kanapką. Przecież on jest jest jak 1,5 cheeseburgera, czyli bardzo mały. Wiem, że pojęcia mały/duży są względne i każdy sobie sam je rozpatruje, ale kur.wa, BigMac nie może być nazwany "większym", nie mogę na to pozwolić. Jeszcze powiedzcie, że tym się można najeść, to padnę. A jak jeszcze ktoś dorzuci, że to smaczne, to biorę sznura i ida na góra.

 

zestawem z bigmakiem mozna sie zapchać.

idealna ilosc to taki bsmart z kfc ;>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...