Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

@figlarz mega serio, jak dla mnie to nie ma lepszych sosów bbq, kup sobie na początek zielony gwarantuje ze sie zakochasz :)

 

A krupek pisze prawdopodobnie o brown sauce, dość specyficzny sos kwaskowaty,

 

http://cdn.heinz.co.uk/~/media/HeinzCoUk/Media/Images/Products/Product%20Info%20Images/HER1200594%20hp_sauce_255_g.ashx?w=486&h=356&bc=white

Odnośnik do komentarza

Nie polecam oszczędzać na sosie czosnkowym. Kupiłem ostatnio potwora w lidlu,duża butla 440ml za 3,49. Smak starego majonezu z nędzną przyprawą czosnkową i do tego konsystencja gilo-galaretki brrrr.
Ten sosik jest GOTY 
kuehne-6ec420a11e261ea57d9d9871cb439aec_

Z tej półki cenowej(5ziko za 250ml) to chyba najlepszy,a na pewno sto razy smaczniejszy od tego Heinza to smakuje samym majonezem.

 

@Yano

Dla mnie BBQ jest tak pyszczny,że wpieprzam go do każdego rodzaju mięsa i z frytami też jest git.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

do czego używacie sosu bbq?

ja nie jestem fanem i mało go używam, i w sumie nie wiem do czego by pasował (oczywiscie pomijając grilla ale niestety grilla rzadko robie :( )

domowe pierogi z mięsem :banderas:  do mięsnych pizz też pasuje, ogólnie do mięcha :F

Odnośnik do komentarza

Z tej półki cenowej(5ziko za 250ml) to chyba najlepszy,a na pewno sto razy smaczniejszy od tego Heinza

 

jak dla mnie najlepszy sos czosnkowy to kielecki czosnkowy

79790_big.jpg

 

tak naprawde to nie sos tylko poprostu majonez kielecki z prawdziwym czosnkiem, i jest to jedeyny sos czonskowy jakim byłem naprawde zadowolony, wszystkie inne mniej lub bardziej jechały jakąś chemią i syfem.

a to jest poprostu pyszny majonez z dodatkiem prawidziwego czosnku (widać drobinki) i naprawde moge go polecić

Odnośnik do komentarza

AjMQt3K.jpg

Ostatnio nazwa "szybkie jedzenie" coś traci na znaczeniu. Pamiętam, że jeszcze będąc na studiach, gdy zamówiłem coś w Maku, to od zapłaty za posiłek, do czasu jego otrzymania mijało kilkadziesiąt sekund.
Obecnie w niektórych placówkach otrzymuje się, ale numer, z którym udajemy się do innej, cyfrowej już, kolejki. W KFC lepiej nie jest. Niektóre dania otrzymujemy szybko, a na niektóre trzeba kilka minut czekać. Dochodzi to tego, że otrzymuje się na ogół część zamówienia.

Co do tłuszczy, to sam trzymam dietę i walczę z żelastwem, ale nigdy nie nazwałbym soczystego hamburgera śmieciowym żarciem. Nie przepadam za owym określeniem. Wg mnie jest to smaczny posiłek, dwa tyle głodu jest na ziemi, że aż nie wypada tak się wyrażać.

Rzecz jasna powinno się ok 0.7 gr tłuszczy na kilogram masy ciała spożywać. Zatem przykładowo ja, przy moim 88kg powinienem niewiele ponad sześćdziesiąt gr tłuszczy dziennie zjeść. Rzecz jasna dla gospodarki hormonalnej lepiej nieco więcej, niż mniej przyjąć, ale nic się nie stanie jak raz na jakaś czas będzie to trzycyfrowa wartość. Należy pamiętać by nie folgować sobie zbyt często, ponieważ wówczas ABS zmienia się w bojler - ale tu, kto co lubi przecież.

Z ciekawostek - dwie parówki to ok 44gr tłuszczy, a podwójny Whooper aż pięćdziesiąt.

Jeżeli chodzi o mnie, to z ff najbardziej smakuje mi klasyczny Longer z KFC. Nie jadam tam często, ale jak już, to zawsze kilka kupię. Na drugim miejscu niestety niewystępująca już hawajska tortilla z MC. Ananas świetnie się tu z mięsem komponował. Dobry jest tez słynny Big Mac. Reszta wedle uznania. Polecam spróbować Brazera. Jest smaczny, przy tym całkiem fit - ledwie 16gr tłuszczy przy sporej dawce białka.


 

 

jogurt 0% + zmielony czosnek + sól + pieprz + szczypta kopru = najlepszy sos czosnkowy na świecie, a nie te gów,na w słoikach obrzydliwe

 

+ odrobina sparzonych wczesniej ziol prowansalskich.

 

Można tez dodać łyżkę soku z cytryny. Daje niezły posmak.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...