Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jadlem dwukrotnie w KFc te Qurito Grande, czyli standardowe qurito w największej porcji i jest to niestety go wno obesrane.

Za 21 zł wole strips deluxe box gdzie sie najadam na maksa a qrito to jakis smiech na sali zarowno jakosciowo jak i wielkosciowo. Te 4 kawalki to sa duze tylko na obrazku, w rzeczywistosci dostajemy kilka kawaleczkow kurczaka zawiniete w gazetę wyborczą, sera jest tam tyle co kot naplakal. Nie wypelniaja nawet do konca tej gazety wiec macie w bonusie jakies 2 centy samej gazety na brzegach.

 

Za pierwszym razem myslalem ze to zart, potem jadem w krakowie i niestety ale tak to wyglada. W Boxie mam 5 stripsow, 3 male nozki kurczaka, frytki i napój i jak na szybkie jedzenie to jest to znacznie bardziej sycace.

Odnośnik do komentarza

Raz zamówiłem. W pierwszym kawałku miałem....jeden kawałek mięsa o średnicy pół cala z czego większość to panierka. Generalnie w Longerze tez kiedyś tak miałem.
na necie był swego czasu taki zabawny film. facet zamawiał w FF jedzenie. Jak niezgodny posilek było z zdjęciem, szedł z tym do kasy składając reklamacje xD
Co ciekawe w większości wypadków mu wymieniali posiłek.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

właśnie wszamałem tego burgera coleslaw w mc, zdziwiłem się bo po otwarciu pudełeczka zobaczyłem... ładnego burgera, wyglądał jak z reklamy! nie jak mokry kapeć. a smakowo dziwny, kupa zieleniny, mięcho, pomidor, sos 2:1 majonez i musztarda, parmezanem, bułka napompowana tragiczna xd (dlatego pewnie ładnie wyglądała).

Odnośnik do komentarza

Ok to mam nowego lidera. Mural Pizza & Burger przy Rondzie Mogilskim (Krakow).

 

- smak rewelacja

- 200g krwistej krowy

- bulka plaska, upieczona, jak w Moa

- dobry sos

 

Wzialem Baca Burger z serem wedzonym, zurawina i rukola. To bylo zbyt dobre,

 

Do tego promocja, drugi produkt za 50% ceny (burger jak i pizza). Pyszna kolacja dla dwojga za 27 zl.

Podbijam. Byłem trzeci raz - za każdym razem próbowałem innego burgera i standardowo napchałem się po uszy. Żona wzięła pizzę i również była doskonała. Mam nadzieję, że nie upadną, gdyż niestety ruch tam jest znikomy (podczas gdy np. w Moa brakuje miejsc po południu i wieczorem).

 

7nwpw2c.jpg

 

 

RMya0op.jpg

 

 

(fotki jakimś cudem nie oddają rozmiaru, ale buła jest zacna).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu masz menu z cenami: https://www.zomato.com/pl/kraków/mural-pizza-burger-grzegórzki

Składniki są że tak powiem premium, więc za 18 zł dostajesz dobry szit. Po drugie trwa promocja - druga sztuka za pół ceny, więc na wyjście we dwoje (lub jeden winner) to opcja idealna.

Póki co jadłem Italiańca, Bacę, Barbeka. Ten pierwszy chyba najlepszy - sama szynka parmeńska swoje kosztuje.

 

 

edit:

poza tym czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej!

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

jadłem dziś angry whoopera  w BK, był ok ale 1 cieńki kawałek mięsa zagubił się gdzieś w innych składników, słabe proporcje mięsa i reszy- jednak w BK minimum 2 kawałk miesa muszą być bo poprostu są cieńkie (w maku niektóre burgery mają grubsze mięso - np mcroyal. tymczasem w BK zawsze taka sama grubość, tylko zwiększa się jego średnica. żałowałem że nie wziąłem bog kinga xxl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...