Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ja się dziwię jako oni w ogóle funkcjonują, skoro w każdym fudkorcie nawet nołnejmowe jadłodajnie typu golonka na wagę mają o wiele większy ruch niż oni. W subwayu wszędzie i o każdej porze pustki. 

 

Subway w galerii to słaby pomysł, bo żarłoki idą tam jak wszędzie indziej są kolejki, ale takie wolnostojące, czy to w centrum czy przy jakimś dworcu prosperują dobrze.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, schabek napisał:

Walcze ze soba od dwoch dni zeby nie jechac do Domino's po Double Bacon Burger Pizza xd Wyglada jak cos po czym moglbym sie porzygac z przezarcia. Od 6;50

 

I jak na zlosc dzisiaj jest jeszcze na nia promocja z tego co widze na stronie. No ale nie, nie. Mam silna wole. Chociaz cos mi sie w nagrode za ta silna wole nalezy z drugiej strony...

Jadłem tę Double Bacon nie raz, jak trafiało się jakieś 50% czy tam 2 za 1. Nigdy nie miałem aż tyle majonezu xd

Ale pizza dobra, fajny sos pomidorowy z nutką barbacue, mienska nawet całkiem całkiem. U nich duża pizza ma 30cm więc to sie da połknąć samemu w 10 minut.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Blaise napisał:

Coś koło 15, nie pamiętam ile dzisiaj zapłaciłem, ale powiem tak:

 

 

Gdybym tego pajaca yano miał teraz na wyciągnięcie ręki, to: ustawowa delegalizacja majonezu wraz z przesunięciem premiery monster huntera na bliżej nieokreśloną przyszłość i zamknięcie tesco obok jego chaty byłyby, dla niego, mniejszymi problemami.

 

 

Czyli mówisz, że polecasz tego allegrowicza? :pawel:

Odnośnik do komentarza

Jak wy jecie to domino's matko bosko. Dzisiaj zainspirowany waszymi postami zamówiłem i jedzenie gorsze nawet niż w telepizzy. Zapłaciłem za ser w brzegach i jest obrzydliwy. Sos czosnkowy w saszetce je.bie chemią. Pepperoni na pizzy jedynie w miarę dobre ale ciasto fatalne.

Z sieciówek jedynie pizza hut jest dobra a podobny pieniądz kosztuje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ragus napisał:

 

Subway w galerii to słaby pomysł, bo żarłoki idą tam jak wszędzie indziej są kolejki, ale takie wolnostojące, czy to w centrum czy przy jakimś dworcu prosperują dobrze.

 

 

To po chuj się pchają do każdej możliwej galerii, skoro profil knajpy za cholerę nie pasuje do takich miejsc, w których ludzie nie będą jedli kanapek jak hehe w szkole. Czyżby chodziło o  p r e s t i ż  i budowanie świadomości marki? :shieeet:

Poza galeriami jak już ktoś zapomniał kajzerki z edamskim z domu zabrać, to też łatwiej dostępne i sensowniejsze ekonomicznie są gotowe całkiem spoko kanapki w każdej żabce/fresh markecie za 3-5, a nie za 12 zł. Chyba, że w pewnych kręgach w dobrym tonie jest wpadanie do subwaya, a na deser na late z bitą śmietaną do starbucksa.

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Tokar napisał:

 

 

To po chuj się pchają do każdej możliwej galerii, skoro profil knajpy za cholerę nie pasuje do takich miejsc, w których ludzie nie będą jedli kanapek jak hehe w szkole. Czyżby chodziło o  p r e s t i ż  i budowanie świadomości marki? :shieeet:

Poza galeriami jak już ktoś zapomniał kajzerki z edamskim z domu zabrać, to też łatwiej dostępne i sensowniejsze ekonomicznie są gotowe całkiem spoko kanapki w każdej żabce/fresh markecie za 3-5, a nie za 12 zł. Chyba, że w pewnych kręgach w dobrym tonie jest wpadanie do subwaya, a na deser na late z bitą śmietaną do starbucksa.

 

 

 

ty no nie wiem, ja tylko mówię, że w olsztyńskim sabłeju przy dworcu bułki schodzą jak poje,bane, natomiast właściciel zamknął punkt w galerii

 

zresztą i tak nie polecam tam jeść, bo nie wiem czy istnieje fast food z bardziej przetworzonym jedzeniem

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Tokar napisał:

 

Macie na meblościance wyeksponowany kubek ze starbucksa jako podkreślenie statusu społecznego?

 

Kwiiiik, zapomniałem że ty patołodzianin tylko Maka masz w swojej patogalerii. :D Nie no sorry Seba - nie było tematu. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...