Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mnie przeraża w bułach z BK to ogrom ładowanej do nich cebuli. Czasami mam wrażenie, że konsumuję cebulę z dodatkiem mięsa i może to tylko moje odczucie, ale trochę jest to przegięciem.

A w kwestii papryczek w Maku to poza tym, że są marynowane, to wrzucają do tego ten ich dziwny sos, który nie wiem co ma dać - ani to nie smakuje jak papryka, ani w ogóle nie smakuje :/

Odnośnik do komentarza

Walcze ze soba od dwoch dni zeby nie jechac do Domino's po Double Bacon Burger Pizza xd Wyglada jak cos po czym moglbym sie porzygac z przezarcia. Od 6;50

 

I jak na zlosc dzisiaj jest jeszcze na nia promocja z tego co widze na stronie. No ale nie, nie. Mam silna wole. Chociaz cos mi sie w nagrode za ta silna wole nalezy z drugiej strony...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schabek napisał:

Walcze ze soba od dwoch dni zeby nie jechac do Domino's po Double Bacon Burger Pizza xd Wyglada jak cos po czym moglbym sie porzygac z przezarcia. Od 6;50

 

I jak na zlosc dzisiaj jest jeszcze na nia promocja z tego co widze na stronie. No ale nie, nie. Mam silna wole. Chociaz cos mi sie w nagrode za ta silna wole nalezy z drugiej strony...

 

szafa, najlepszy jutuber

 

a jadłem dziś dominos, bo pizza za 3€, najbliżej biura i nie trzeba gotówki :D

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Yano napisał:

do burger kinga powróciła ciekawa rzecz, ten chille cheese kiedys bardzo mi smakował (jak na fast fooda oczywiscie)

 

bk_kv_long_w1_1920x713.jpg

 

Da się to jeść bez noża i widelca? Subwaye się nie rozpierdalają, ale tam połówki bułek nie są rozdzielone, a tutaj to wygląda na to, że do boków powinny być domontowane jakieś rynny, które by zbierały wszystko, co wypada przy każdym gryzie.

 

Apropos subwaya, to niedawno wpadłem na głupi pomysł spróbowania u nich kanapki "burgerowej". To chyba była jakaś limitka, bo nie widzę tego w stałej ofercie. O ja pierdolę. Burger wg subwaya ma kolor i konsystencję pulpetów serwowanych w szkolnej stołówce we wczesnych latach 90. Do tego mimo podgrzania kanapki udało mu się pozostać zimnym. 

Ja się dziwię jako oni w ogóle funkcjonują, skoro w każdym fudkorcie nawet nołnejmowe jadłodajnie typu golonka na wagę mają o wiele większy ruch niż oni. W subwayu wszędzie i o każdej porze pustki. Za ladą też, bo pracownicy nieprzyzwyczajeni do klientów często hibernują na zapleczu. No ale trzeba przyznać, że kwestii pieczywa i sosów to żadna sieciówka im nie podskoczy. Sos słodka cebulka i ranczerski :chicken: No zdecydowanie wyższa liga niż wymyślanie od czasu do czasu nowych nazw dla kombinacji majonezu, keczupu i musztardy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Tokar napisał:

Da się to jeść bez noża i widelca? Subwaye się nie rozpierdalają, ale tam połówki bułek nie są rozdzielone, a tutaj to wygląda na to, że do boków powinny być domontowane jakieś rynny, które by zbierały wszystko, co wypada przy każdym gryzie.

To tylko na zdjęciu tak wygląda, realnie jest tak:

 

NE2.jpeg

iksde 

 

P1000537.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Tokar napisał:

łopaniebotynamniespojrzałeś xD Ile za to cudo krzyczą waluty?

seba google ci zabrali? streetfoodpolska mówi, że 12,95 ale to było jakiś czas temu więc nie wiem czy tyle samo będzie kosztować aktualnie

Odnośnik do komentarza

Coś koło 15, nie pamiętam ile dzisiaj zapłaciłem, ale powiem tak:

 

 

Gdybym tego pajaca yano miał teraz na wyciągnięcie ręki, to: ustawowa delegalizacja majonezu wraz z przesunięciem premiery monster huntera na bliżej nieokreśloną przyszłość i zamknięcie tesco obok jego chaty byłyby, dla niego, mniejszymi problemami.

 

 

Edytowane przez Blaise
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...