Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Na ebay-u wystawił ktoś tą limitkę/kolekcjoNerkę :), która nie jest dostępna w sprzedaży, a którą można jedynie wygrać. luknijcie na cenę :)

 

http://cgi.ebay.com/Uncharted-2-Among-Thieves-Fortune-Hunter-Edition_W0QQitemZ230387764484QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Games?hash=item35a42e4d04#ht_1011wt_1167

W życiu sobie takiego zestawu nie sprawię. TO JEST PRAWDZIWA LIMITOWANA EDYCJA!

Odnośnik do komentarza

Na ebay-u wystawił ktoś tą limitkę/kolekcjoNerkę :), która nie jest dostępna w sprzedaży, a którą można jedynie wygrać. luknijcie na cenę :)

 

http://cgi.ebay.com/...#ht_1011wt_1167

W życiu sobie takiego zestawu nie sprawię. TO JEST PRAWDZIWA LIMITOWANA EDYCJA!

No, pięknie wydane - taka edycja zasługuje na miano limitki, te oferowane na naszym rynku to jakieś nieporozumienie :down:

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem, muszę to napisać. Ta gra jest genialna. Do tej pory U2 by dla mnie grą tej generacji jednak po pierwszych 3 rozdizałach U2 zjadło jedynkę na śniadanie.

 

Najgorszy problem to jak w to przestać grać no i obawa, że się za szybko przejdzie. Nie wiem czy grać czy dozować:)

 

Sorry za chaos wypowiedzi ale naprawdę jestem porażony .

Odnośnik do komentarza

Na ebay-u wystawił ktoś tą limitkę/kolekcjoNerkę :), która nie jest dostępna w sprzedaży, a którą można jedynie wygrać. luknijcie na cenę :)

 

http://cgi.ebay.com/...#ht_1011wt_1167

W życiu sobie takiego zestawu nie sprawię. TO JEST PRAWDZIWA LIMITOWANA EDYCJA!

No, pięknie wydane - taka edycja zasługuje na miano limitki, te oferowane na naszym rynku to jakieś nieporozumienie :down:

Tego wydania nie kupisz nigdzie oficjalnie. Była tylko do wygrania.

Odnośnik do komentarza

Z wielką przykrością informujemy, iż pomimo uprzednich zapewnień wysyłka oraz odbiory osobiste gry ?Uncharted 2: Among Thieves? została przesunięta na dzień jutrzejszy to jest 14.10.2009.

Pomimo usilnych starań z naszej strony, oficjalny polski dystrybutor gry - firma Sony Computer Entertainment Polska nie dotrzymał obiecanego wcześniej terminu dostawy towaru.

Jest nam ogromnie przykro, że wierni fani gry, którzy zamówili grę wysyłkowo zostali potraktowani w sposób który uniemożliwi im zabawę w dniu premiery. Pragniemy raz jeszcze serdecznie przeprosić za opóźnienie, licząc na Waszą wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

 

Nieee xD. Mam nadzieję, że 1 dzień zwłoki przeżyję jakoś, bo taka MEGA HIT nie zdarza się często. Średnia ocena na poziomie 96,20% na gamerankings i 7 miejsce wszech czasów mówi samo za siebie. Wooo

Odnośnik do komentarza

czy wersja u nas ma polskie napisy i ang voice acting? czy wszytko aaa?

 

Nasza wersja (jak i chyba każda w UE) ma wszystkie opcje jeżeli chodzi o wersje językowe. Można wybrać np głosy angielskie, napisy polskie, teskt niemiecki :) . Także w tym aspekcie gry ND spisał się na medal.

Odnośnik do komentarza

po 4h grania (niestety sila wyzsza ale jutro od 12 bede ciural)

 

Gra jest poprostu FENOMENALNA, pierwsze 5 minut to najbardzie dramatyczne , za(pipi)iste, i trzymajace w napiciu 5 minut poczatkowe w jakie graem,

 

 

Kurcze nie chce rzucac spoilerami ale powiem jedno

 

 

Wcchodzilaska z nathanem i widzi basen, gdy rzucicie sie poplywac nawiazuje sie taka rozmowa w polskim dubbingu.

 

-Wskakuj poplywamy , poopalamy nasze zgrabne dupcie (nathan)

- W takiej chwili, Ale ty jestes nieprofesjonalny

:)

 

Smaczki genialne,

 

GRAJCIE ODRAU W POLSKIM DUBBINGU JEST SWIETNY

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem na BORNEO, zaj3bist4 giera, poczatek gry wymiata co za akcja :thumbsup: teraz nie wiem jak III zmianę pociągnę cały chodzę :)

Gra mną totalnie pozamiatała, śnieg mistrzostwo, akcja kapitalna, no i ta czarnulka niezła :)

No i Dubbing polski jest kapitalny, momentami lałem ze śmiechu.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

odebralem swojego preordera, za godzine bede szalal... przy odbiorze w sklepie bylo jeszcze dwoch gosci jeden odbieral 2 kopie Uncharted 2 a drugi jedną... pytałem kolesia ile mają na stanie do zakupu, jeżeli ktoś nie złożył preordera... powiedział, że zostało 5. W sumie nie wiem ile dostali na rękę, ale pewnie koło 10-15...

Odnośnik do komentarza

Super gra 3h pograłem ale niestety jutro o 6 pobudka więc na dziś dość :)

 

Wciąga jak diabli, wszystko to co w uncharted 1 ale 2 razy lepsze :)

 

Ja polecam granie z oryginalnymi głosami bo są lepsze (wg mnie po porównaniu filmików z pierwszych czterech chapterów). Postacie męskie w dubbingu jeszcze ujdą ale kobiece to żenada przy seksownych oryginalnych głosach :)

Jednak czuć że aktorzy podkładający głos w oryginalnej wersji grali role a nie czytali suchy tekst. English dubbing i polskie napisy <-- +10 do klimatu :). Nie mówię że polska wersja jest tragiczna ale to tak jakby oglądać Indiana Jones z dubbingiem a słuchać Harrisona Forda w oryginale...

Odnośnik do komentarza

A jak z poziomami trudności, te same co w pierwszej części? Zastanawiam się czy nie zacząć od razu na najwyższym by dłużej cieszyć się grą.

 

To samo, Ja jade na Normal ale ta gra nie jest na jeden raz wiec nic straconego :D

 

A jak multi, tzn. nie ma problemu z serwami, z samą grą?

 

około 20:30 próbowałem ale nikogo nie znalazło przez jakieś 4 minuty więc dałem sobie spokój i odpaliłem singla czego wcale ale to wcale nie żałuje :D

Odnośnik do komentarza

A jak z poziomami trudności, te same co w pierwszej części? Zastanawiam się czy nie zacząć od razu na najwyższym by dłużej cieszyć się grą.

 

A jak multi, tzn. nie ma problemu z serwami, z samą grą?

Wybieraj od razu najwyższy ...ja jak na razie nie mam większych problemów,oczywiście dedało się dwa czy trzy razy pod rząd,ale to zazwyczaj z własnej głupoty ;) Gra wymiata po prostu,a grafa swoje genialne oblicze pokazuje przede wszystkim w

Nepalu

...nawet moja mama była zachwycona :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...