Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

a tak mysle ze w trzeciej czesci ND posatwi sobie poprzeczke i stworzy nalepszy piasek w grach wideo...moze cos z Egiptem :) albo z kultura Majow i przedstawienie wizji swiata w roku 2012 :P

Hehe to samo sobie wyobrażam.

 

"Jedynka to dżungla", "dwójka to śnieg". A w trójce mogliby zaserwować pustynie, tereny pustynne. Burze piaskowe (już widzę te widoczne pojedyncze ziarenka piasku we włosach Drake).

Klimat rodem z Mumii 1/2.

Odnośnik do komentarza

a tak mysle ze w trzeciej czesci ND posatwi sobie poprzeczke i stworzy nalepszy piasek w grach wideo...moze cos z Egiptem :) albo z kultura Majow i przedstawienie wizji swiata w roku 2012 :P

Hehe to samo sobie wyobrażam.

 

"Jedynka to dżungla", "dwójka to śnieg". A w trójce mogliby zaserwować pustynie, tereny pustynne. Burze piaskowe (już widzę te widoczne pojedyncze ziarenka piasku we włosach Drake).

Klimat rodem z Mumii 1/2.

 

Oczywiście co jakiś czas etap w dżungli / lesie tropikalnym aby było bardzie różnorodnie + nastawiam się bankowo na nurkowanie (pomyślcie rafy :) )

Odnośnik do komentarza

Egipt jest wielce prawdopodobny jako nowe miejsce akcji Uncharted 3 ale ja bardziej skłaniam się do tego, że tym razem Drake będzie szukał Atlantydy. Tak jak pisaliście były już tereny tropikalne, śnieg, dżungla więc myślę, że środowisko bardziej związane z wodą może być następne. Woda w Uncharted i jej oddziaływanie na ciuchy postaci stoi na wysokim poziomie więc mogłoby to wypaść ciekawie.

Odnośnik do komentarza

A ja oprócz wszystkich tych piasków, Egiptów, Atlantyd i nurkowania to liczę na porządny co-op, taki z prawdziwego zdarzenia, z własną linią fabularną. Mógłby on stanowić prolog(albo ewentualnie epilog) do głównej kampanii(tak jak to jest w SC: Conviction). Nie musiałby być równie długi, ale tak parę godzin by nie zaszkodziło. I oczywiście żeby można było pograć na jednej konsoli(choć nie wiem czy PS3 byłoby to w stanie uciągnąć). I ważne aby faktycznie postawili tam na współpracę(np. taka akcja jak pod koniec U2

kiedy Elena i Nathan gonili Lazerovica(czy jak mu tam było) na tej ciężarówce, jeden by kierował, a drugi strzelał.

Więc mam nadzieję że postawią na tego co-op i będzie to najlepszy co-op jakiego widzieliśmy ;) .

 

A i zapomniałem dodać że liczę na mniej strzelania, a więcej zagadek, eksploracji, wspinania się itp.

 

P.S. Nie ma żadnych szans żeby na E3 nawet coś wspominali o U3. Bez przesady. Dam sobie rękę uciąć. Prawdopodobnie U3 będzie ostatnią częścią serii(patrząc na poprzednie serie od ND oraz biorąc pod uwagę to że gdyby chcieli wydać U4(ok. 2014) to już prawdopodobnie będzie PS4, a już na pewno Sony każe im coś przygotowywać pod next-gena), więc nawet nie zdziwię się jak Sony da im nawet jeszcze więcej czasu, aby pokazali kto jest królem w tej generacji konsol. Choć to są tylko moje spekulacje, ale tak to sobie wyobrażam.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Uncharted chyba było zapowiadane jako trylogia. Ostatnio chodzą słuchy o wersji na PSP. Nie wiadomo tylko czy byłby to jakiś okazjonalny spin-off czy zahaczałby co nie co o fabułę serii. Ja oczekuję od U3 tego czego oczekiwałem od "dwójki". Zatem dostanę podwojony efekt. Ale na E3 raczej nie liczę. Prędzej właśnie na VGA jak już ktoś słusznie wspomniał.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurde, dzisiaj chciałem sobie pograć na spokojnie po kilkudniowej przerwie i gra nie "przechodzi" dalej tylko staje na "kręcącym sztylecie", sztylet kręci się i kręci w nieskończoność... Inne gry działają normalnie, filmy na blurayu też. Wszystko cacy, tylko uncharted 2 "loadinguje" się w kółko. Na google znalazłem, informację, że wielu ludzi tak miało jednak nikt nie podał konkretnego rozwiązania...

Odnośnik do komentarza

Kurde, dzisiaj chciałem sobie pograć na spokojnie po kilkudniowej przerwie i gra nie "przechodzi" dalej tylko staje na "kręcącym sztylecie", sztylet kręci się i kręci w nieskończoność... Inne gry działają normalnie, filmy na blurayu też. Wszystko cacy, tylko uncharted 2 "loadinguje" się w kółko. Na google znalazłem, informację, że wielu ludzi tak miało jednak nikt nie podał konkretnego rozwiązania...

 

 

mam tak samo :potter: powodem pewnie jest zebany system auto sejwa :confused: sprubuj wczytac rozdzial :whistling: powinno sie wczytac normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...