Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to czytałem kiedyś, że w przypadku Uncharted 2 lub God of War III powyskakiwały YLOD'y. Ponoć przyczyną było przesilenie zasobów sprzętowych systemu, czyli zwyczajnie pod naporem wymogu tych gier. Tak było naprawdę czy to jest tania jak barszcz (i głupia zresztą) plotka?

 

Przeczytaj to sobie na głos; jak nie pomoże to drugi raz.

 

Oczywiście że głupoty. Żadne "zasoby systemowe" się nie "przesilają". ;) Dopóki Sony z MS będą zakładać fanty na BGA, dopóty te konsole będą umierać. I tutaj nie pomogą żadne "nanometry"... Jawna kpina z klienta i brak poszanowania jego portfela. Także na YLOD nie mają wpływu gry. Podobnie z żywotnością napędu (no chyba, że deweloper nie potrafi zaplanować rozmieszczenia danych na płycie jak nie przymierzając Starbreeze z Riddickiem).

Odnośnik do komentarza

Heh ogralem troche multi tutaj i mam pytanie czy to normalne ze :

a) dostaje strzaly z nikad jakby ktos strzelal przez sciane?

b) rzucam granat, laduje gosciowi caly amgazynek z kalacha a on podbiega i zabija mnie 1 ciosem z reki?

 

te cale perki tyle daja? jesli tak to jakie wybrac?

Odnośnik do komentarza

W multi nie opłaca się lecieć na pałę z myślą a może uda się kogoś zabić.

Trzeba umiejętnie się zakradać i stosować dobre dopalacze.

Polecam "Sokole oko" i "Bandoliere", którą poźniej warto zmienić na Rozłam lub Pędźiwiatra.

 

 

Dobrzy gracze celują zawsze w głowę i często ma się wrażenie że padasz od jednego strzału.

Bugi i czity, moim zdaniem są ale nie spotykam się z nimi zbyt często a gram dość dużo.

Na serwerach DLC są lepsi gracze, grając tam ciężko jest utrzymać korzystny wynik smierci do zabitych (możesz to sprawdzić w rankingu)

Odnośnik do komentarza

SZPIC prawda jest taka ze w tym multi sa coraz wieksze lagi niestety i taki sytuacja jak opisałes zdarzaja sie ostatnio coraz czesciej.

Widac to było zwłaszcza ostatnio w miniony weekend.

Co do glitchy to jest tu ich od cholery, na szczescie caly czas sa one (przynajmniej czesciowo) usuwane.

Jesli chodzi o dopalacze topolecam sokole oko i pedziwiatra na poczatek , puzniej oplaca sie biegac na unikach ( wielu graczy gra na rozpoznaniu sytuacji), jednak tak jak pisałem wczesniej lagi robia swaje i nieraz nie pomagaja 4 strzały z hammera czy tez strzał z RPG strzelony "na główe".

Grajac z ludzni z np: Mexyku, Brazyli, Chin czy Japoni mozesz byc niemal pewien ze beda miec lagi, nie beda biegac tylko sie "ślizgac" po planszy lub nawet teleportowac.

Odnośnik do komentarza

Hej... mam problem i zarazem pytanie.

ukończyłem gre na normalnym poziomie trudności, zebrałem jakieś medale itp. Kupiłem trochę bonusów w sklepie. Coś przypadkiem skasowałem i teraz ... nie wiem jak to ująć. Zaczynam nową grę, nie mogę zacząć na najwyższym poziomie trudności. Nie mam starych statystyk, starych trofeów ( mam zapisane te które zdobyłem, ale gdy lecę nową grę to zdobywam je od nowa np. Pierwszy skarb. Tak powinno być czy po prostu coś z(pipi)alem sobie w sejwach i jestem pizda nad pizdami :) ?

dziekuję za odp

Odnośnik do komentarza

Hej... mam problem i zarazem pytanie.

ukończyłem gre na normalnym poziomie trudności, zebrałem jakieś medale itp. Kupiłem trochę bonusów w sklepie. Coś przypadkiem skasowałem i teraz ... nie wiem jak to ująć. Zaczynam nową grę, nie mogę zacząć na najwyższym poziomie trudności. Nie mam starych statystyk, starych trofeów ( mam zapisane te które zdobyłem, ale gdy lecę nową grę to zdobywam je od nowa np. Pierwszy skarb. Tak powinno być czy po prostu coś z(pipi)alem sobie w sejwach i jestem pizda nad pizdami :) ?

dziekuję za odp

jak dobrze pamietam to a)

aby byl crushing musisz przejsc na hardzie.

b)

jak przejdziesz nie dajesz nowa gra tylko z rozdziałow sie wybiera 1 chapter i grasz od nowa przy zapisie zaznaczajac save z 1 przejscia ( chyba tak to jest )

wtedy masz staty z 1 + to co teraz zdobedziesz :)

przed toba jeszcze 2 przejscia jak 1 bylo na norm wiec spoko nabijesz nowe :D

Odnośnik do komentarza

Hej... mam problem i zarazem pytanie.

ukończyłem gre na normalnym poziomie trudności, zebrałem jakieś medale itp. Kupiłem trochę bonusów w sklepie. Coś przypadkiem skasowałem i teraz ... nie wiem jak to ująć. Zaczynam nową grę, nie mogę zacząć na najwyższym poziomie trudności. Nie mam starych statystyk, starych trofeów ( mam zapisane te które zdobyłem, ale gdy lecę nową grę to zdobywam je od nowa np. Pierwszy skarb. Tak powinno być czy po prostu coś z(pipi)alem sobie w sejwach i jestem pizda nad pizdami :) ?

dziekuję za odp

jak dobrze pamietam to a)

aby byl crushing musisz przejsc na hardzie.

b)

jak przejdziesz nie dajesz nowa gra tylko z rozdziałow sie wybiera 1 chapter i grasz od nowa przy zapisie zaznaczajac save z 1 przejscia ( chyba tak to jest )

wtedy masz staty z 1 + to co teraz zdobedziesz :)

przed toba jeszcze 2 przejscia jak 1 bylo na norm wiec spoko nabijesz nowe :D

 

Dzieki - o to mi chodziło. Myślałem, że mozna od razu na najtrudniejszym zacząć ale widzę że nie. Świetna jest ta gierka - pierwsza pozycja po kupnie konsoli. Ostatnia walka jest nieco irytująca ale gra nadrabia całością. Ciekawe jestem jedynki - skończę to to zapoluję na allegro.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś nowego na temat tego nowego zapowiedzianego dodatku DLC ?

 

Tutaj masz:

 

http://uk.ps3.ign.co.../1118702p1.html

 

 

sprite Tobie ktoś płaci od każdego posta czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem :turned: ?

 

pilnuj się i przypadkiem nie odpowiadaj na to pytanie

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...