Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Elena imo lepsza. Nie wiem skąd taka powszechna podjara Chloe. Może jestem zjebany? <_<

 

Bo ma najlepszy wirtualny tyłek ;p. No i brunetki > blondynki ;p.

Zabije jak w trójce się nie pojawi ;].

 

Chloe to Sullivan pewnie popycha wnioskując z zakończenia :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Zwyrol odgrywa się bo nawet w temacie U2, RE5 dostał wrzutę ;].

 

Bez przesady Elena jest kiepska ale nie aż tak ;]. Elena to ciepła klucha gdzie Chloe to kocica z ciętym humorem, charakterem, temperamentem, seksownym głosem no i The Best Beautiful ass ;].

 

Uncharted 3 mógłby się zacząć tak, że odpala się intro w którym to Drake wali Chloe (Chloe drze się jak stuknięta) i raptem do pokoju wchodzi Elena. Chloe ma to w dup.ie, a Drake lekko zgaszony, wystraszony i zdziwiony wali swojego *growego karpia i wyskakuje z tekstem "yyyy to nie tak jak myślisz, ja tylko szukałem skarbu". Elena wybiega zaryczana i wpada prosto pod jeepa którym jedzie pijany Sullivan ;].

 

* to jest ten karp/mina którą wali Drake

 

drakedc.jpg

 

U3 przybywaj bo na łeb siada.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chloe >>> Elena

 

Elena przypomina mi dziewczynę z oazy tudzież dzieci maryji - fajna, miła, z radością można przedstawić rodzicom , zagłaszcze na śmierć faceta ale on przy niej umrze na nudę :P

Chloe to znowu czysty seksapil i wszystko co z tym związane :)

 

BTW. Drake przecież popychał Chloe w Uncharted2 - jest to nawet niedwuznacznie pokazane we flashbacku z Nepalu.

Odnośnik do komentarza

Elena jest tak samo słaba z wyglądu jak Jill w RE5.

Zwyrol grałeś przecież w całego RE5 więc nie wiem jak możesz tak pisać. Jill z piątki to - zacytuje sam siebie z rozgrywki z triboy'em - "szpetna świnia"

Jak dla mnie Elena jest dużo lepsza niż Chloe. Oczywiście pierwsze wrażenie odnośnie Chloe to "ale laska :woot: ", ale nie może się równać z najlepszymi.

Odnośnik do komentarza

Świetny jest tekst/scenka w połowie Nepalu kiedy spotykamy się z Chloe. Chloe coś tam gada, że trzeba wspiąć się na hotel (na najwyższy punkt widokowy żeby obadać rejon) a Nathan "no wiesz Chloe bardzo miło bla bla ale nie mamy czasu na zabawę". Oczywiście to inaczej brzmi ale pewnie kojarzycie o co chodzi ;]. Ta scenka pokazuje, że Nathan ma chrapkę na Chloe.

 

Tak czy siak w U3 nasze ulubienice pewnie zyskają "parę polygonów" i będą jeszcze piękniejsze ;p.

 

PS. Jill z RE5 to piękność przy maszkaronie Abigail - żonie Martsona z RDR to jest dopiero potwór, blehhh.

 

@Don

 

Nie grałem w dwójkę ale Miranda ma twarz jak M. Jackson więc odpada ;p. Za to Liara z jedynki dawała radę :wub: tak wiem, że to kosmitka ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Elena jest tak samo słaba z wyglądu jak Jill w RE5.

Zwyrol grałeś przecież w całego RE5 więc nie wiem jak możesz tak pisać. Jill z piątki to - zacytuje sam siebie z rozgrywki z triboy'em - "szpetna świnia"

Jak dla mnie Elena jest dużo lepsza niż Chloe. Oczywiście pierwsze wrażenie odnośnie Chloe to "ale laska :woot: ", ale nie może się równać z najlepszymi.

 

No wiesz, dla mnie to ten sam typ mdłej babki, zero seksapilu. Ada Wong, czy Lara Croft zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...