Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Śmignął mi jakiś news od ND na ten temat, ale nie znam szczegółów. Zaraz sprawdzę ich stronę i wyedytuję.

 

Niby coś szykują na weekend, ale jeszcze z czymś kombinują i nie ma oficjalnej zapowiedzi czegoś specjalnego. Aczkolwiek jeszcze dziś (czyli do północy ichniejszego czasu) mają dać znać via Twitter.

Edytowane przez Wredna
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

"Jedynke" przeszedłem gdzies z 6 razy , była bardzo spoko choc nie gniotła jajeczek. Ostatnio jak byłem na biesiadzie u znajomego i niestety pic nie mozna było bo kierowcą laseczek byłem to szpiegowsku zakradłem sie przed konsole i odpaliłem sobie U2 i ten level z pociągiem ... nie zrobiła na mnie ta gra żadnego wrazenia ,czy to graficznego czy to skryptowanymi akcjami. :mellow: Wiem , co to jest 15 minut gry ,ale myslalem ze taki moment utwierdzi mnie w przekonaniu o geniuszu gry ,a tu klops. Ehh za stary juz na te gierki jestem ,jedyne w co moge pograc to hiciory z PS2,BP/NGS albo pospiewac z Singstarem. :potter:

 

<Rzekł prawde o sobie>

Odnośnik do komentarza

w tą grę trzeba zagrać u siebie od początku do końca. U mnie kumple chwilę po premierze wpadli zobaczyć ten genialny U2 co to zbiera tak genialne noty i nagrody. Byli totalnie zawiedzeni i nic wielkiego w nim nie widzieli. Potem dwóch kolegów ode mnie go pożyczyło by samemu skończyć i oboje wtedy stwierdzili,że w nic lepszego na ps3 nie grali.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem że wszytstkie multipalyerowe dodatki do U2 są na PSN za niecałe 40 zł, w ich opisie jest podany numer BLES gry na którym będą działać. Moja kopia (platinum, polska wersja) ma taki sam numer z tym że kończy się znakiem "/P" (BLES XXXX /P - tak to wygląda), stąd moje pytanie - czy te dodatki będą na niej działać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowe mapy są naprawdę świetne (prócz tego durnego "wzniesienia"), jednak kilka miesięcy temu czasami musiałem długo czekać aby znaleźć graczy z mapami DLC. Może teraz znowu zaczeło grać wiecej ludzi, nie wiem nie sprawdzałem. GL and HF :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ze znalezieniem graczy nie ma problemu - nawet częściej gra się na mapach z DLC niż na standardowych. Mi z kolei mapa Wzgórze bardzo się podoba, jest bardziej pionowa niż pozioma, ma dużo miejsc do przyczajenia. Nie lubię zbytnio Muzeum, a cała reszta to już mistrzostwo świata.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...