Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeszedłem drugą część Uncharted i gra geniusz. Naprawdę świetnie poprowadzona fabuła, Drake jest genialny, Cloe i Elena są za(pipi)iste(wolę Cloe :P ), grafika geniusz(grałem na CRT :P ), dynamika niesamowita, wydaje Ci się, że spokojnie, a tu zaraz coś się zapada i musisz spierdzielać. :D Naprawdę gra świetna, nie zawiodłem się na niej, no może pod jednym względem, bo jak można być takim idiotą, żeby nie przewidzieć sytuacji, że ktoś nie poradzi sobie z grą na hardzie, zmniejszy poziom trudności, a potem przejdzie na hardzie i żeby trofi nie wpadło, a crushing się nie odblokował. No żenada. :| I przez takie coś skończyłem z tą grą, a miałem robić platynę. FAIL Naughty Dog.

Odnośnik do komentarza

bo jak można być takim idiotą, żeby nie przewidzieć sytuacji, że ktoś nie poradzi sobie z grą na hardzie, zmniejszy poziom trudności, a potem przejdzie na hardzie i żeby trofi nie wpadło, a crushing się nie odblokował. No żenada. :| I przez takie coś skończyłem z tą grą, a miałem robić platynę. FAIL Naughty Dog.

:ninja: :ninja: Co?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem drugą część Uncharted i gra geniusz. Naprawdę świetnie poprowadzona fabuła, Drake jest genialny, Cloe i Elena są za(pipi)iste(wolę Cloe :P ), grafika geniusz(grałem na CRT :P ), dynamika niesamowita, wydaje Ci się, że spokojnie, a tu zaraz coś się zapada i musisz spierdzielać. :D Naprawdę gra świetna, nie zawiodłem się na niej, no może pod jednym względem, bo jak można być takim idiotą, żeby nie przewidzieć sytuacji, że ktoś nie poradzi sobie z grą na hardzie, zmniejszy poziom trudności, a potem przejdzie na hardzie i żeby trofi nie wpadło, a crushing się nie odblokował. No żenada. :| I przez takie coś skończyłem z tą grą, a miałem robić platynę. FAIL Naughty Dog.

 

No fail tylko z twojej strony, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie oczekuję że gra mu zaliczy przejście na hard jeśli co chwila, w trakcie gry, zmienia poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

Może, ale skąd miałem wiedzieć, że twórcy takie coś zastosowali.

To co za problem przejść jeszcze raz? Tym bardziej, że gra Ci się podobała...

Owszem podobała, ale tak jak Heavy Rain, dla mnie gra jest na raz. :)

Trudno się mówi. :P

 

 

No to jak dla Ciebie gra na raz to platyne i tak i tak byś nie zdobył.Jak miałeś z tak prostą grą problemy na hardzie,to crushu nie dal bys rady.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, grałem w grę pierwszy raz i nie wiedziałem co jest, a na Hardzie to lekkie utrudnienie. Problem miałem tylko w jednym momencie w całej grze i to nie na walce z Lazarevicem. :P Także, na Crushing spokojnie dałbym radę, o ile by mi się zechciało, ale teraz przechodzić drugi raz grę na Hardzie, a potem znowu na Crushing to mi się nie chce.

Z grą na raz chodziło mi o stopień trudności, jak coś przechodzę to raz na najwyższym dostępnym, potem jak się coś odblokuje to znowu, a nie widzi mi się 2 razy przechodzić grę na tym samym poziomie trudności. :)

Edytowane przez AdamJaszczuk
Odnośnik do komentarza

Głupoty jakieś wypisujesz albo sam się zaplątałeś - najpierw piszesz że zmieniasz poziom trudności a teraz że przechodzisz grę na najwyższym dostępnym. Trofea są jako dodatek a to że Ci nie wpadło to jest właśnie zabezpieczenie przed tym aby ktoś taki jak Ty nie kombinował ze mianami trudności gry.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem raz, potem zaliczyłem 2 rozdziały na Hard. Myślałem, że tak jak w innych grach jest, że wystarczy, żeby było wszystko zaliczone na Hard, a gra zaliczy. Jak widać nie i dlatego FAIL.

 

Powinna zaliczyć o ile wybierałeś levele, a nie new game...

 

Nie pamiętam już czy da się w trakcie gry zmienić poziom trudności, ale jeśli tak to też jest obostrzenie takie, że trzeba level od początku do końca przejść na wybranym poziomie trudności.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Głupoty jakieś wypisujesz albo sam się zaplątałeś - najpierw piszesz że zmieniasz poziom trudności a teraz że przechodzisz grę na najwyższym dostępnym. Trofea są jako dodatek a to że Ci nie wpadło to jest właśnie zabezpieczenie przed tym aby ktoś taki jak Ty nie kombinował ze mianami trudności gry.

 

Widzę nie zrozumiałeś. W rozdziale 25 zaciąłem się jak walczylem z tymi obrońcami świątynnymi, aby przejść grę bez męczenie się zmieniłem poziom trudności na Easy(w czasie gry), przeszedłem poziom 25 i 26. To było wczoraj. Dzisiaj włączyłem rozdział 25 na Hardzie i skończyłem go razem z 26 i myślałem, że trofi wpadnie, ale niestety nie. Teraz kapujesz czy dalej nie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W oczekiwaniu na Uncharted 3, Naughty Dog daje nowe Laboratorium w multi U2. Po styczniowych weekend'ach "Bez Silnych Broni" i "Eliminacji Snajpera", czas na lutowe zmagania z użyciem Strzelb (Shotgun i Pistol). Laboratorium dostępne od wczoraj od 19 zakończy się w poniedziałek o tej samej godzinie (w rzeczywistości kilka godzin później).

Dodatkowo od 25 do 28 lutego będzie dostepne laboratorium "RPG-7s Only". Z tą różnicą że nie będzie bezpośrednio do wybrania, a jedynie losowo w wyszukiwaniu poprzez "Wszystkie Tryby Gry".

Więcej nowych informacji na http://www.naughtydog.com/blog/

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze ND caly czas cos robi przy U2 ,jednak zawsze jak pojawia sie lab zaczyna sie walka z lagami i innym badziewiem.

Nie wiem czy ktos pamieta lab na same hammery gdzie zeby zabic przeciwnika nieraz nie wystarczaly 4 pociski.

 

ps. oby w u3 wprowadzili podzial graczy np. jak w Killzone 3, bo grajac z taka Brazylia czy tez Chinami / Japonia mozna nieraz szalu dostac przez lagi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak nie ma laboratorium czy mnożnika to liczba grających oscyluje w granicach 40k. Jak są jakieś bonusy to jest ok 50k.

 

Wczoraj zaczęło się nowe laboratorium na same wyrzutnie rakiet. Byłem trochę zmartwiony tym trybem, ale po zagraniu zmieniłem zdanie. Gra się bardzo przyjemnie :thumbsup:

 

Przy okazji wrzucam starszy filmik z eliminacji :)

 

 

Jakby się znaleźli jacyś chętni do pogrania to zapraszam do tego tematu http://www.psxextreme.info/topic/83151-uncharted-2-among-thieves/page__st__120

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z włączaniem się gry. Gra wczoraj raz i dziś raz nie włączyła mi się. Wybieram włączenie gry z głównego menu konsoli. Pojawia się czarny ekran, ten miecz kręci się w kółko w prawym rogu bez konca i gra nie zaskakuje do napisy Naughty Dog i do głównego menu nie dochodzi. O co w tym chodzi..

 

 

Ps.

 

Za kolejnym razem gra się włącza sama dobrze...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem.

 

Muszę powiedzieć, że podszedłem do gry z dużą dozą sceptycyzmu, szczególnie biorąc pod uwagę wszechobecny hype i osobiste rozczarowanie częścią pierwszą (nuuudaaa). Na szczęście dwójka jest dużo lepsza i trzyma w napięciu praktycznie przez cały czas. Bardzo mi się podobało chociaż nie jest to dla mnie jakiś kultowy tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...