Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous

Będzie balans. Już demko daje przedsmak tego co będzie w pełnej wersji. Osobiście taka konwencja mi pasuje bo od czasów Splinter Cell:Double Agent nie było nic ciekawego jeśli chodzi o skradanki, nie licząc ofkoz MGS4.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy BAA mozna przejsc cala wylacznie w "skradankowym" stylu, czy elementy "skradankowe" beda tylko w niektorych momentach gry?

Całej gry na bank nie przejdziesz będąc skrytym w cieniu - są momenty gdzie po "katscence" Batman jest od razu otoczony przez wrogów i nie pozostaje nic tylko bezpośrednie starcie. Wydaje się jednak, że na najwyższych poziomach skradanie się odegra bardzo ważną rolę, gdyż koleś z giwerą już w demku potrafił nieźle namieszać :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Demko skończone kilka razy i muszę przyznać, że generalnie gra robi cholernie pozytywne wrażenie. Jedyne do czego mam małe zastrzeżenia to wygląd Batmana - raz że patrząc na jego posturę, sam Chris Redfield mógłby wpaść w kompleksy, dwa - zdecydowanie wolałbym czarny kostium, najlepiej przypominający ten z Batman Begins, chociaż przypuszczam że pewnie będzie coś do odblokowania w tej kwestii.

 

To dlatego, że gra powstała pod wpływem komiksów od DC, a nie filmów Nolana.

 

Batmanlee.png

 

Też jest taki szeroki.

Odnośnik do komentarza

Batman zalicza sie do grupy bohaterow "bez mocy", podobnie jak Punisher, czy G I Joe ( nie jestem pewien co do tego ostatniego). Sa to zwykli ludzie, ze swietnym sprzętem oraz przeszkoleniem w walce i nie tylko. Kiedys ogladalem program poswiecony komiksom Marvela, DC i kurcze zdziwilibyscie sie, jak fani tych komiksow analizuja je wyszukujac "drugiego dna" ^_^

PS. do tych bohaterow trzeba miec inne podejscie. ich "misja" walki ze zlem ma inna geneze, niz pozostali bohaterowie "z mocami"

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Batman ma super moc.

 

Jest geniuszem. I to nie zwyklym geniuszem. Jego geniusz jest porownywalny/wiekszy do Lexa Luthora ;)

 

Jezeli bycie geniuszem (i trzymanie w utility belt kryptonitu - na wszelku wypadek) nie jest supermoca, to ja nigdy nie chce miec supermocy ;p

 

Moca Battsa jest to ze ZAWSZE jest krok do przodu przed swoimi przeciwnikami, nawet w sytuacji z poczatku BAA gdzie Joker mu ucieka, no ale bez tego nie byloby ani gry, ani komiksu ;)

 

Jezeli chodzi zas o sama gre to uwazam ze jest rewelacyjna. Animacja nietoperza jest swietna, akcje ktore moze wyprowadzac bardzo widowiskowe i mam tylko nadzieje ze demo nie zaprezentowalo wszystkich skilli jakie Batman bedzie mial. Licze na to ze gargoyle nie bedzie jedynym miejscem pozwalajacym na grappling (widzialem ze lapal w ten sposob jakis baddies, oraz ze uzywal tego do szybkiego przemieszczania sie praktycznie w tej samej plaszczyznie). Mam tez nadzieje ze poziom trudnosci bedzie wiekszy, bo to co jest w demie mozna przejsc z zamknietymi oczami ;p

 

Jeszcze jedna rzecz ktora wpadla mi w ucho. Z tego co slyszalem, WYDAWALO mi sie, ze glos pod Jokera podklada Mark Hamill, po czym sprawdzilem to na imdb i faktycznie : http://www.imdb.com/name/nm0000434/ . Jest to GENIALNA wiadomosc dla wszystkich fanow, bo oznacza ze jezeli jest Mark Hamill, to bedzie tez Kevin Conroy ktory podkladal glos pod najlepsza serie kreskowek o batmanie : http://www.imdb.com/title/tt0103359/

 

To wlasnie za przykladem Conroya, Christian Bale, uzywal dwoch glosow w najnowszych filmach Nolana. Jeden dla Bruca Wayne, a drugi (nizszy, bardziej basowy) dla Batmana. Glos Conroya stal sie tak popularny, ze zostal zatrudniony do praktycznie kazdej nastepnej serii w ktorej Batma wystepowal, wliczajac w to srednie Justice League. Anyway, dla niezainteresowanych : to NAJLEPSZY wybor na voice acting jaki mogl sie tej grze przytrafic, wiec goraco polecam ustawic glosnosc wysoko i sluchac kazdej scenki ;)

 

Oznacza to rowniez ze fanow kreskowki (takich jak ja) czeka nieprawodpobne widowisko w stylu starej kreskowki, z aktorami ktorzy nie maja sobie rownych :) Good job Eidos!

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza
Właśnie skończyłam Demo. Bardzo łatwe i fajne. Tylko głosy mi się nie podobają jakieś takie przesadzone, dziecinne wręcz. Jakby prosto z cyrku. A poza tym to wszystko bardzo fajne mroczne nawet. Pozostaje tylko poczekać na pełną wersje.

 

Jezeli glos dajmy na to Batmana jest dla ciebie dziecinny to inaczej rozumiemy slowo "dziecinny" ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jestem dorosła, dla mnie wydają się dziecinne w sensie efekciarstwa. Tak jak Cartman mówił gdy był susłem w jednym z odcinków South Park, była taka parodia Batmana. To mówił sztucznym głosem, tak samo jest i tutaj, ale to nie przeszkadza aż tak strasznie. Inne postacie mówią już normalnie i nie drażnią.

Odnośnik do komentarza

Lol.

 

No przeciez wyraznie napisalem ze wlasnie o to chodzi!!

 

Glos po Batmana podklada Kevin Conroy, czlowiek ktory jako pierwszy (a przynajmniej pierwszy mi znany) rozdzielil glos na Bruca Wayne i Batmana. Glos nietoperza MIAL byc przesadzony, nie chce szukac teraz kreskowki na youtube, ale poniewaz w BAA nie ma mozna uslyszec Bruca, to nie mozna tez porownac tych glosow.

 

Inna sprawa ze Kevin nie tak drzacego, niskiego glosu jaki mial w kreskowce, co mnie akurat smuci poniewaz uwielbialem go.

 

A Joker to klasa sama w sobie, jezeli posluchacie go w jakims dluzszym przemowieniu to bedziecie wiedziec ;) Nie bez powodu Mark Hamill dostawal nominacje I nagrody za swoj VA dla Jokera. - http://www.imdb.com/name/nm0000434/awards

Odnośnik do komentarza
Trzcina, to że tobie się podoba nie znaczy że wszystkim musi. Widzisz, płeć piękna reaguje inaczej i ma do tego prawo ;)

 

Ja rozumiem ze sa gusta i gusciki... dlatego wlasnie podaje cala mase informacji, ktore powinno pomoc w zrozumieniu mojej 'podniety' :)

 

Oczywiscie nie kazdemu musi sie podobac, ale niewatpliwie pasuje swietnie do gry :P

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous
zagrałem w to krótkie demko i nie wiem skąd się wziął taki zachwyt tą grą...

chyba nie kumam tej czaczy :|

 

Mówi to gości co w sygnie ma Nietoperza. -_-

 

Stąd, że gra będzie wypaśna po same biodra. Mam 25 lat na karku i cholera czekam na koniec sierpnia jak na zabawienie. Trzcina dobrze gada i polać mu odpowiednio bo głos Batmana to jest klasyk i legenda sama w sobie.

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...