Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świerzo (no może nie aż tak) po raporcie z PSM3 (UK), którzy notabene dostali w łapska ekskluzywną recenzję Batmana, przygotowaną na ten miesiąc. Nie mogli wystawić jej oceny ze względu na niespodziewany delay, jednak nie omieszkali wydać 7 stron hands-on poświęconych temu konretnemu tytułowi. Z tego co wyczytałem: "Będzie to gra tak samo plasująca się ze swoim światem Arkham w środowisku kultowych graczy jak Rapture, czy Liberty City - must have". "Rocksteady zawarł w tej grze 70 najlepszych lat z historii batmana". "Najlepsza gra na podstawie komiksu kiedykolwiek". Te i wiele innych cytatów znajdziecie w najnowszym PSM3. Dla mnie bombka z nieba, bo długo czekałem na coś konkretnego w temacie 'luft myszy'. Czekam jednak na w pełni oficjalną recenzję.

Odnośnik do komentarza

Jako żem fanem Gacka jest konkretnym toteż świetnie mi się czyta takie niusy. Pomijając dobrego, ale nie wybitnego Batmana Begins nie grałem chyba w żadna pożądną produkcję z Bamanem. A że tutaj mamy w końcu prawdziwe, komiksowe uniwersum to jeszcze bardziej podsyca apetyt na nowego gacka.

 

Zaczkema na pierwsze oceny i jeśli będą plasowały się powyżej 80% biorę od razu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za link bo myślałem, że już wszystko widziałem. I chociaż jest to niejako kompilacja walki, którą miałem okazję obejrzeć przu okazji ekskluziwy psm3 to jednak komentarz devsa dodaje mu świeżości. Dla mnie jest to totalny must-have. Gra na min 8/10. A po hands-onach jakie czytam to uważam, iż na bank nie powinno być słabo. Ave Knight Crusader, Ave BatMan.

Odnośnik do komentarza

Trailer z Jokerem jest swietny, gameplay prezentuje sie ciekawie i jak narazie kazdy material promocyjny spelnia swoja role znakomicie. Chce na to wydac pieniadze :) Swietnie, ze lokacje maja klimat, sa brudne i ciemne :P Jedyna rzecz jaka mnie drazni to fakt, ze sie wsio troche swieci za bardzo. Taka nic nie znaczaca po(pipi)ka. Nie wierze, ze to pisze, ale nie moge sie doczekac konca wakacji :)

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też tak to widzę. Bardziej jednak od tej tajemnicy poliszynela interesuje mnie w jaki sposób Rocksteady doprowadzi do tego climaxu... Zwrot akcji z cyklu, Joker 'pokaże palec' Batmanowi i ulotni się nim ten zada ostateczny cios, otwierając tym samym furtkę do sequela jest wg mnie najbardziej wiarygodnym zakończeniem.

My tu gadu gadu o finale gry, a ta jeszcze nawet nie weszła na start :P

Roll On 25 Wrzesień!

Odnośnik do komentarza
Pokona Jokera, ale go nie zabije.

Nie ma co, błysnąłeś.

Hmm, po prostu Batman pobije Jokera i z powrotem zamkną go w AA. Potem Joker powie coś w styluł "to jeszcze nie koniec, znowu się spotkamy". Czyli tak, jak zawsze <_<

Dobry jesteś!

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-...an-arkham/53255

Skakanie po gargulcach dostarczy mnóstwo frajdy. Z każdym ciosem czuć moc i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...