Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Za(pipi)iście. Jeszcze gra nie wyszła, a już DLC zapowiedzieli. Nie mam pytań.

A kiedy mają zapowiedzieć? Za pół roku jak większość ludzi dawno już grę odsprzeda?

Mogliby tylko zaznaczyć, że pracują nad jakimś DLC, albo że DLC się ukarze. A tak to dają jasno do zrozumienia, że chcą dwa razy zarobić na tym samym produkcie. I ja wiem, że takie zagrywki są coraz powszechniejsze, co mi się osobiście nie podoba.

Odnośnik do komentarza

No w/g mnie to w każdym domu na życzenie powinni montować kran, z którego leciałby darmowy Jack Daniels - ale jest jak jest :)

Na palcach jednej ręki można policzyć devsów, którzy nie chcą zarabiać na swej pracy - czytaj DLC.

Nawet Ci, którzy zaczynali za friko (Burnout, Lef4Dead) teraz życzą sobie kasę. Dlaczego Batman miałby być odmieńcem?

Cieszmy się, że to nie kolejny płaszczyk dla niego za 7 zł.

Co nie zmienia faktu, że wbijam w 95% DLC, bo nie lubię być dymany...

Odnośnik do komentarza
No w/g mnie to w każdym domu na życzenie powinni montować kran, z którego leciałby darmowy Jack Daniels - ale jest jak jest :)

Ten zachodni bimber wcale nie jest smaczny ;)

Ogólnie po obadaniu dema stwierdzam że obojętniaków i tak nie zachęci do kupna gry. Liczę że to co piszą w periodykach jest prawdą i warto zainwestować te 2 stówki. Poza tym głos Batmana mógłby być lepszy. Czekamy na premierę!

Odnośnik do komentarza
No w/g mnie to w każdym domu na życzenie powinni montować kran, z którego leciałby darmowy Jack Daniels - ale jest jak jest :)

Ten zachodni bimber wcale nie jest smaczny ;)

Ogólnie po obadaniu dema stwierdzam że obojętniaków i tak nie zachęci do kupna gry. Liczę że to co piszą w periodykach jest prawdą i warto zainwestować te 2 stówki. Poza tym głos Batmana mógłby być lepszy. Czekamy na premierę!

 

Nie, nie moglby byc lepszy ;)

 

Wnioskujac po twoim avatarze, filmy nolana sa dla ciebie wyznacznikiem dla realiow Batmana. Niewatpliwie Bale ma inny glos i inaczej go podklada niz Conroy ale nie ma lepszego wyboru niz Conroy.

 

Lepiej byloby napisac 'nie podoba mi sie ten glos'. Mowienie ze glos moglby byc lepszy nie ma sensu, bo glos nie moze byc lepszy. Glos moglb byc lepiej dopasowany, glos moglby mi sie bardziej podobac. Cokolwiek z tej kategorii.

 

Glos moglby byc troche nizszy, z tym sie niewatpliwie zgodze, sam to napisalem kilka stron temu. Ale lepszy? W jaki sposob :o

Odnośnik do komentarza

Generalnie nastukałeś się pisząc o niczym. Tak dokładnie chodziło mi o to że będąc "lepszy" mógłby być niższy. Keaton głos miał nielichy i pasowałby najbardziej.

Dla Nolana szacunek za tchnienie w Batmana nowej energii i pokazania nowego oblicza gościa w rajtuzach na którym już dawno postawiono krzyżyk.

Odnośnik do komentarza

Ty chyba zartujesz sobie :P

 

Keaton byl najlepszym z najgorszych batmanow w historii. Gorzej od niego zaprezentowal sie tylko Clooney i Kilmer. To ze Keaton mial szczescie wystapic w 'jedynym sensownym' batmanie (czesc 1), ktory zostal dobrym filmem tylko dzieki Nicholsonowi, w niczym mu nie pomaga :)

 

BAA jest bazowany (design i voice acting) na tej starenkiej kreskowce, Keaton pasowalby tutaj jak piesc do oka. :)

Odnośnik do komentarza

DC Comics stworzył galerie najbardziej kretyńskich postaci w historii komiksu. Mimo to, w Batman AA gra się świetnie. Na to, co skutecznie zniechęca mnie od kupowania komiksów wydawnictwa DC, w wirtualnym świecie można przymknąć oko. Świetna grafika i genialna realizacja. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Nie ma się do czego przyczepić. Gdyby nie ostatnie dwa filmy kinowe sprzedaż tej gry poza granicami USA byłaby niepewna.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Jak to jest w końcu z tą polską wersją na konsole? Niedawno szukałem informacji na ten temat i znalazłem tylko informację o tym, że polskie napisy będą na PC. W dziale X360 piszą, że w wersji konsolowej napisy jednak są. Ale mam obawy czy nie ominęli PS3, Cenega jest wydawcą :/

 

Dobra już nieważne. :)

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...