Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet i dłużej, zależy od zdolności manualnych. Przy niektórych bossach warto się cofnąć i trochę podpakować postać. Jest też pokusa wypełniania specjalnych traili po skończeniu plansz. Gdzieś od 6 rozdziału robi się mały hardcore, jeżeli ktoś gra na Knight'cie. Sama walka to cud i miód lejący się strumieniami z uszu.

Odnośnik do komentarza

Bleh - tylko nie z uszu...

 

Do tego to imo idealne zbalansowanie walki, platformowej zręcznościówki i co dla mnie najważniejsze - zagadek (co prawda nie jakieś wyśrubowane łamigłówki ale zawsze ) to rzadkość ostatnimi czasy !! Ogólnie kompletny, absorbujący tytół, może nie ideał ale i tak ex aequo na podium z Mass Effect'em i Dead Space'm - nie zagrasz, nie nazywasz się gracz. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Noc coz za fenomelna gra! Coz za niespodzianka! Gierka wyszla bez jakiegos wiekszoego echa a miazdzy konkurentow bez problemu. God of Wara np:)

Przepiekna grafika, olbrzymi bestiariusz, niesamowity desing wszystkiego, piekna muza i bardzo bogaty system walki. Czego chciec wiecej od slaszera? I w dodatku gra jest dluga co jest zadkoscia w dzisiejszych czasach. No i odpowiednie trudna. Moze nie jest to hc na poziomie NG2, ale czasem daje popalic i wynagradza skilla.

Cudo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

czesc,skonczylem dzisiaj ten tytul -----gra jest najlepszym tytulem w jaki gralem w tym roku -10/10 , niesamowita grywalnosc,grafika,niesamowici bossowie , czas przejscia zajmuje okolo 23 godzin, gralem na przedostatnim stopinu trudnosci, najwyzszy jest dostepny dopiero po zakonczeniu gry, polecam ten tytul jak dla mnie jest to najwieksza niespodzianka w tym roku :good:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś dopiero się zaopatrzyłem w tą gierce i już po otwarciu pudełka byłem w szoku widząc że ta gra się mieści na 2ch płytach!

Wiele to wyjaśnia ponieważ podczas gry widać porządne tekstury, grafa ilość godzin świetnej zabawy mnóstwo animacji przerywników a także fabuła wali po oczach!Dopiero co pograłem 6godzin a jeszcze wiele więcej przede mną :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będą DLC, więc jeśli aż tak cię wciągnęła to odłóż i poczekaj na więcej ;).

 

@Salwador - sama gra zajmuje coś ledwo ponad 4GB, reszta to filmy. Kolesie na DF grzebali w wersji PS3 i wyszło im, że ponad 7GB to same filmy. Tak więc jak widać DVD wystarcza w zupełności wystarczyłoby zmienić kodek do filmów.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Trochę spóźniona ta moja przygoda z Castelvanią ale jak mówią lepiej późno niż wcale. Jestem w X rozdziale ale póki co IX mnie wbił w fotel. Ale dlasszzzego? to za chwilę

Na miejscu panów z Konami zrobił bym z tego szpila 2 gry i żadną nie podpisałbym Castelvania.

Skoro goście ostro zrzynają z God of War to szkoda, że nie skopiowali główny filar tytana zwanego GoW czyli Kratosa. Gabryś po pizda, totalna, bezjajeczna pizdeczka. Wkurza mnie ten typ i odejmuje całę oczko od oceny końcowej. Drugi strzał we własne kolano to brak uniku na nieużywanym prawym analogu. WTF? Nie mówię, że kombinacja RT + lewy stick jest zła i jakoś strasznie utrudnia grę ( może się przyzwyczaiem po GoW na PSP) ale po co tak kombinować ? Fajnie było by wrzucić do tej gry głównego herosa zrobionego na wzór np Slaine z brytyjskich komiksów, broń jest super, ale przydałby się jakiś topór, miecz albo młot ot tak dla odmiany co jakiś czas. Ciężka brutalna gra nr 1. Całą groteskę, zabawne stwory, za(pipi)istą babe yage i przeza(pipi)isty IX chapter ożenić z tym panem MediEvil-1.jpg

 

Wiem wiem marzenie ściętej głowy bo to nie to studio. Ale marzy mi się żeby zrobili girę w tak pokręconym i mega klimatycznym świecie jak okolice domku Baby i z tak pokręconym bohaterem jak sir Daniel :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...