Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

s5032119lo7.th.jpgthpix.gif

 

 

 

tra-gi-czna jakość...nie widać butów, ale spodnie dość widoczne...za późno wróciłem dziś z roboty, jutro wolne, to zrobię fotki za dnia...

 

 

Edit...posrało coś z linkiem, trzeba kliknąć w jego pierwszą część, żeby się cokolwiek doczytało, niby wkleiłem miniaturkę na forum, ale nie wyszło...

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
Wielad, nie wypierdziałbyś nawet słowa, gdybyś miał szansę powtórzyć mi to, co właśnie napisałeś, w cztery oczy...

 

... taka prawda, synek...

 

 

pewno racja, bo jakbym cie zobaczyl w takim stroju jakie tu przentujesz najpierw bym pie.rdolnal ze smiechu potem moglibysmy ewentualnie rozmawiac...

 

 

po zobaczeniu zdjecia odwoluje to co powiedzialem w temacie o butach na twoj temat.

jakbym cie zobaczyl szybko bym spi.erdalal do kosciola i pomodlibym sie pierwszy raz od 15lat :D

 

nie no ale tak na serio no offence kazdy sie nosi jak lubi, ale mi taki styl zupelnie nie podchodzi, totalne przeciwienstwo tego co ja uwazam za "zdatne do noszenia".

Odnośnik do komentarza
Eee, myślałem żeś ty true Goth jesteś, a ty tylko smutny metal w śmiesznych spodniach ;)

 

...gheheh, niestety nie jestem wystarczająco chudy i blady na tru gotha, nie..? ;>

 

Nie no, w tym ubraniu łaże do i z roboty...nic zbyt skomplikowanego...nie będe zużywał pół godziny na ubieranie się na 10 minutową drogę ;)

 

 

Przyglądnąłem się lepiej focie...nie dość, że ziarnista, to na serio wygląda jakbym lewitował...flesz sprawił, że nie ma cienia pod nogami, dlatego ten efekt.

 

Wielad, peace n` love, gheh :)

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

dla mnie brudas to poprstu ten co sie nie myje :) moze byc nawet elegancik w garniaku hugo bosa ale jak bedzie (pipi)alo od niego potem i brudnymi zebami bedzie dla mnie brudas.

 

ale tak na serio przyjelo sie ze ci co maja dlugie wlosy to brudasy, w sumie slusznie sam tak uwazam bo moze spotkalem tylko jednego "metala" (ze pozwole sobie tak uogólnić) ktory wygladal w miare czysto, zdecydowana wiekszosc ma brudne od blota glany i pochlapane spodnie, powyciagane rekawy w poplamionej bluzie i myja wlosy rzadziej niz powinni. w liceum mialem nieszczescie siedziec za takim, walilo jak z murzynskiej chaty, to mu wrzucalismy w wlosy kulki z chusteczek.

przykre ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...