Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem jak można w lato w czarnych popylać, a jak jeszcze jest sprana i śmierząca to już w ogóle... Naprawdę nie wiem jak tak można popylać. No i jeszcze jak ma długie, śmierdzące tłuste włosy :/. No ja nie wiem, to już jest masochizm.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

...wpieniaja mnie drechy w drechach, emo-ludki i te luuuźne mutacje z krokiem na kolanach i durnowato przegiętą belsbolówką z prostym daszkiem...

 

 

...poza tym metroseksualne pierdoły, oraz goście stosujący combo: rurki i białe trampki...

 

 

...jakieś po(pipi)e kapelutki z małym rondem, takie "Timberlejkowate" też podnoszą mi ciśnienie...

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
Co to kurwa jest ze ja sie tak ladnie zapytam? O_O

http://www.sklep.deecom.pl/go/_info/?id=39

 

 

 

...gatki takie ( i podobne) nosza cybergoci, zawiera sie to w subkulturze gotyckiej, ale nastawione na ekstremalna elektronike w muzie( nie znam sie...rave, czy jakos)...

 

 

...swoja droga niezbyt trawie ten styl...wole bardziej...wampiryczny outfit

 

Przejzalem stronke na szybko, ogolnie sporo ubran dla cyberow...

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
To troche ironiczne Siara, ubierac sie tak jak Ty i krytkowac kogos za stroj. Jak juz jestes freakiem to chyba wypadalo by byc tolerancyjnym.

 

 

 

siara to pewnie człowiek, który prowadzi wojenki w stylu "metal vs hh" albo "metalvs techno"

 

 

bo nie ma innej opcji, skoro ktoś piszę że wpienia go czapka z daszkiem, samemu nosząc buty rodem z teledysków Cradle of Filth

Odnośnik do komentarza
...i tu cię zdziwię, bo słucham również technicznej muzy (aggrotech, darkwave, coldwave, dark ambient) ;)

 

 

no, jak wymieniłeś gatunki typu dark ambient to niesamowicie mnie zaskoczyłeś. Jeszcze brakuje satanic black rap

 

 

 

spoko, mi to nie przeszkadza, bo ja słucham różnej muzy, ale imo nadal się wbijasz w pewien schemat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...