Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ja tak nietypowo: można gdzieś jeszcze kupić w wersji elektronicznej Silent Hill 2 i 3?
"Jeszcze"? To te gry były kiedykolwiek dostępne w cyfrowej dystrybucji?
W ostatecznosci jakiś sklep który by nówki sprzedawał w PL? ;)
>nówki

>PL

Ohohohohohoho...

*wdech*

 

Ale poważnie, będziesz miał szczęście, jeśli uda Ci się znaleźć te gry używane na PC, o nówkach nie wspominając.

 

2 i 3 wychodzą niedługo na PS3 "zremasterowane". Tanio je znajdziesz także na PS2. Nie wiem czy jesteś 100% "blaszakowcem", ale myślę, że w te pozycje akurat lepiej zagrać na konsoli. Nawet jeśli kupisz te gry jakoś na PC, to możesz mieć ogromne problemy z uruchomieniem i optymalizacją.

 

Druga sprawa: SH Homecoming - warto? ;)
Nie. Chyba, że za grosze.

 

 

Rail-shootery na PC
Chciałem być złośliwy i podać coś w stylu Modern Warfare, ale się powstrzymam ;). Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Wyjeżdżam z kolegami na wakacje. I żeby się ubezpieczyć (jakby była zła pogoda albo w nocy sobie coś popykać) biorę ze sobą lapka (będzie tylko jeden). I mam właśnie takie pytanie do Was: jakie gry polecacie na takie 'party'? Są jakieś dobre gry tego typu? Albo gry co-op'owe? Albo takie w których można ze sobą po współzawodniczyć (oprócz Heroes'ów i Fify)??

Odnośnik do komentarza

mu pewnie chodzi o ten tpp. faktycznie dobry na raz. (jakis pierwszy z brzegu link z przykladem)

 

na jednym lapku jednak najlepiej cos w co sie gra na przemian imo niz gniesc sie przy jednej klawiaturze. a w tej dziedzinie dla mnie najlepszy jest heroes of might and magic 3

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Kazuun, przeciez taki jest tytul gry, wiec nie rozumiem jak mozna wyciagnac wnioski ze mowie o RTSie?

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lord_of_the_Rings:_The_Return_of_the_King_%28video_game%29

 

Co do tego ze na 1 raz to sie nie zgodze. Gierke przeszedlem z 5 razy. Jedna z lepszych gierek na coopa, naprawde dobry fun. Samemu az tyle razy przechodzic by mi sie nie chcialo ale w coopie to inna sprawa.

 

 

Gra jest niekrotka (10h), jest masa postaci ktore mozna levelowac, odblokowywac nowe zdolnosci, ulepszac stare, a sam system walki tez jest spoko. Od tamtej pory chyba nie wyszla chyba ani jedna dobra gierka tego typu, w ktora mozna byloby pograc we 2 osoby na jednej konsoli / PC (chociaz moze sie myle - ale tak czy siak nie ma tego za duzo).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam ścigalkę Split/Second - bardzo śliczne arcadowe wyścigi i wierz mi, że topienie wormów przeciwnika, podbijanie zamku w HoMM3 czy strzelanie goli kumplowi w FIFA nie daje takiej przyjemności jak wyrąbanie mu komina przed maskę samochodu, czy zgniecenie go przez wodowany statek. Oczywiście gra się na dzielonym ekranie pionowo lub poziomo.

 

Jeszcze poleciłbym DSJ- z kumplami się urywaliśmy z lekcji, żeby poskakać w kanciapie :D

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

(odnośnie mojej poprzedniej odpowiedzi) A z takich gier bardziej niezależnych/ gierek z cyfrowej dystrybucji, to nie ma żadnego ciekawego tytułu dla kilku graczy na jednym kompie (co-op albo competitive)?

 

P.S. A jakieś wyścigi dla dwóch graczy na jednym kompie (oprócz wspomnianego przez Mordechay - S/S)?

Odnośnik do komentarza

GeneRally - dociągasz mnóstwo tras i fur i masz na kilka wieczorów z głowy, a jak się wciągniecie, to i kilkadziesiąt ;)

Mashed jest genialne, ale dopiero przy 3-4 graczach.

 

Z takich po prostu na dwóch - ja z bracholem sporo czasu przesiedzieliśmy przy Toribash, oraz przy Ragdoll Masters (w tym przypadku raczej w coop, niż vs) na jednym kompie. Poza tym mogę też polecić na coopa Lara Croft:GoL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...