Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez takie rady jutro kolega przyjdzie i powie że nie dostał pucharu.

 

Jak skończysz wszystkie tutki aktywowane tą metodą, musisz przejrzeć wszystkie zakładki w pop-it'cie, w każdej znajdując śrubki i inne elementy przy których jest znak zapytania - uruchomisz wtedy ich tutki-filmiki. Szukaj do skutku.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale jest naprawdę prosty sposób na zdobycie Create. Tworzymy kilka leveli (ok. 10, ale może być też więcej), jakichś prostych, ja akurat miałem 10 poziomów, które pomagały zdobyć pucharek Share (poziom się zaczynało, spadając na metę - na pewno wiecie o co chodzi), oraz jeden poziom, w który włożyłem trochę więcej serca. Kiedy już opublikujemy te poziomy, wchodzimy w wyszukiwarkę leveli innych graczy i wybieramy te najnowsze (Newest)*. Osercowujemy każdy poziom, każdego autora, oraz zostawiamy komentarz typu: Heart me and my levels, please. I've just hearted you czy H4H, author and level, plz. Jeśli zostawimy taki komentarz stosownej liczbie osób (mi to zajęło ok. godziny, oczywiście posługując się klawiaturą), równocześnie zostawiając im serca, wyłączamy konsolę i czekamy kilka godzin (akurat w moim przypadku była to jedna noc). Kiedy się obudziłem miałem ok. 40 author hearts oraz moje levele miały łącznie (bo przypominam, że to tego pucharka potrzeba, aby wszystkie nasze levele miały łącznie 50 serduszek, dlatego czym więcej poziomów opublikowanych tym lepiej) ponad 70 serduszek. :) Dzięki temu platynkę goszczę już u siebie.

 

Jeśli chodzi o jeszcze jeden tips, to trofeum, w którym trzeba mieć 50 przejść własnej planszy można zrobić samemu, ze swojego drugiego konta w konsoli.

 

Pozdrawiam.

 

* - oczywiście nie trzeba robić tego tylko na najnowszych poziomach, polecam również te o nazwie "H4H" (wpisujemy te frazę w wyszukiwarkę). Nie polecam zaś stosowanie tej metody na najpopularniejszych czy najbardziej obleganych poziomach, bo szansa na odwdzięczenie się jest naprawdę nikła.

Odnośnik do komentarza

No więc wydaje mi się ze w LBP zdobycie wszystkich trofeów nie jest takie proste.

Choć by przejście wszystkich planszy bez ginięcia. Jest kilka takich przy których trzeba być bogiem w tej grze by się udało, jak na przykład plansza z zaginioną świątynią majów, gdzie trzeba pokonać złego szeryfa. Ja ledwie to przechodzę ginąc wielokrotnie, a tutaj trzeba jednym podejściem to zaliczyć!

Po za tym zebranie wszystkich baniek czy stworzenie levelu który osercuje 50 osób też nie jest takie proste...

Na szczęście śmiałków z nadmiarem wolnego czasu nie brakuje, więc pewnie sporo osób będzie miało platynkę w LBP :D

Odnośnik do komentarza
No więc wydaje mi się ze w LBP zdobycie wszystkich trofeów nie jest takie proste.

Choć by przejście wszystkich planszy bez ginięcia. Jest kilka takich przy których trzeba być bogiem w tej grze by się udało, jak na przykład plansza z zaginioną świątynią majów, gdzie trzeba pokonać złego szeryfa. Ja ledwie to przechodzę ginąc wielokrotnie, a tutaj trzeba jednym podejściem to zaliczyć!

Po za tym zebranie wszystkich baniek czy stworzenie levelu który osercuje 50 osób też nie jest takie proste...

Na szczęście śmiałków z nadmiarem wolnego czasu nie brakuje, więc pewnie sporo osób będzie miało platynkę w LBP :D

 

Ta plansza jest baaaanalna. Wcale nie trzeba być bogiem by mieć platynę, ale trzeba mieć skilla by przejść bunkier i cierpliwość... to korewskie koło... jest hardcorowe!

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o zagranie w moje levele ( szczególnie level o nazwie - WIPLEVEL ) o zahertowanie ich oraz mnie jako autora .

Nie pasują mi te pucharki w LBP które wymagają ilości serc oraz tego ile razy ktoś zagra w mój level .

Denerwuje mnie to że muszę się o nie prosić <_< ale jeśli ktoś zasercuje mnie i moje levele ( i da o tym znać w komentarzu ) to odwdzięczę się tym samym za poświęcony mi czas .

 

Peace :)

Edytowane przez leon83
Odnośnik do komentarza
Bardzo proszę o zagranie w moje levele ( szczególnie level o nazwie - WIPLEVEL ) o zahertowanie ich oraz mnie jako autora .

Nie pasują mi te pucharki w LBP które wymagają ilości serc oraz tego ile razy ktoś zagra w mój level .

Denerwuje mnie to że muszę się o nie prosić <_< ale jeśli ktoś zasercuje mnie i moje levele ( i da o tym znać w komentarzu ) to odwdzięczę się tym samym za poświęcony mi czas .

 

Peace :)

 

 

He to trofeum jest irytujace mam gre od poczatku ukazania sie i dopiero mam 20 serduszek. Poprostu ty komus dasz serce a 2 osoba ma cie gdzies głeboko w d....

Chcesz serce pisz na Psn: DanielPoland

Nic mnie to nie kosztuje..

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...