Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

To może jeszcze kilka infomracji:

 

"Mesut Oezil opuszcza Real Madryt, by zasilić szeregi klubu z Wysp - informuje francuska stacja Canal+. W przekazanych wiadomościach podano także, że reprezentant Niemiec na pewno nie przejdzie do Paris Saint-Germain, co tym samym pozostawia w wyścigu o 24-latka już tylko Manchester United i Arsenal."

 

Oraz wypowiedz Wengera po meczu z Kogutami "We need one or two super players. Maybe in 24 hours we can surprise you!"

Odnośnik do komentarza

To może jeszcze kilka infomracji:

 

"Mesut Oezil opuszcza Real Madryt, by zasilić szeregi klubu z Wysp - informuje francuska stacja Canal+. W przekazanych wiadomościach podano także, że reprezentant Niemiec na pewno nie przejdzie do Paris Saint-Germain, co tym samym pozostawia w wyścigu o 24-latka już tylko Manchester United i Arsenal."

 

Oraz wypowiedz Wengera po meczu z Kogutami "We need one or two super players. Maybe in 24 hours we can surprise you!"

 

 

– Możliwość gry dla Realu Madryt napawa mnie dumą. Podoba mi się zarówno w drużynie, jak i mieście. Dojrzałem jako piłkarz i człowiek. Nie myślę o zmianach, inne kluby dla mnie nie istnieją – powiedział dla Bilda Mesut Özil.

 

– Grając w tak wielkim zespole normalnym jest, że panuje olbrzymia rywalizacja. Nigdy nie odejdę z drużyny z powodu konkurencji. Przywitamy każdego nowego zawodnika. Jeśli Bale do nas dołączy, nie będę miał z tym żadnego problemu.

 

– Czuję, że trener mi ufa. To mój czwarty sezon w Realu Madryt i doskonale wiem, co mogę dać drużynie.

Odnośnik do komentarza

@up

 

To samo podaje SkySport. I radio Cope.

 

Ale hej ! Mysza przytoczył wywiad z "Bilda" który był pisany w zupełnie innych okolicznościach ! Na pewno się nie myli !

 

Nie bądź hipokrytą.

 

 

Masz kilka postów wyżej przytoczone słowa Ozila. Fani United są nieco śmieszni, skończy się tak, że zakontraktują Luke'a Rodgersa xD. 

Z drugiej strony Cadena ser(dość wiarygodne źródło) podaje, że Ozil przejdzie do Arsenalu. Trzeba czekać.

 

Z jednej strony wiarygodne(transfer Isco np.) a z drugiej podaje wiadomości z dupy jak np. Bale który miałby przyjść dopiero za rok i to za 96 mln.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

To w końcu za ile Bale przeszedł do Realu?

 

91 mln euro.

 

 

Zluzujcie na litość Boską z tym Oezilem, jutro gdzieś przejdzie albo nie i będzie wiadomo.

 

 

 

 

lol on w ogóle zagrał coś w tym Atletico xD?

 

 

Nie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...