Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_
9 minut temu, Ludwes napisał:

A właśnie niby ojciec go przestrzegał, mówiąc mu, że będzie żałował. 

 

Oglądałem ostatnio jakiś filmik Ćwiąkały na jego kanale w którym mówił, że nacisk ojca na transfer był etc Raczej wierzę bardziej jemu, ale skąd masz info, że ojciec go przestrzegał? Bo to nie brzmi w ogole jak Neymar senior :rotfl:

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, _Be_ napisał:

 

Oglądałem ostatnio jakiś filmik Ćwiąkały na jego kanale w którym mówił, że nacisk ojca na transfer był etc Raczej wierzę bardziej jemu, ale skąd masz info, że ojciec go przestrzegał? Bo to nie brzmi w ogole jak Neymar senior :rotfl:

Był wywiad z nim...czytałem go na fcbarca.  Pewnie w archiwum jeszcze jest

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, _Be_ napisał:

 

Oglądałem ostatnio jakiś filmik Ćwiąkały na jego kanale w którym mówił, że nacisk ojca na transfer był etc Raczej wierzę bardziej jemu, ale skąd masz info, że ojciec go przestrzegał? Bo to nie brzmi w ogole jak Neymar senior :rotfl:

 

dzieki

 

Jakiś czas temu mi coś takiego mignęło na Twitterze, ale wiadomo jak to jest z takimi informacjami. Nie potrafię tego znaleźć, ale też ciezko mi w to uwierzyć, bo raczej Neymar wygląda mi trochę na takiego naiwniaka trochę, który zastanawiał się nad odejściem, ale to ojciec go ostatecznie przekonał. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W sensie nie bierz tego do siebie, Ćwiąkała zazwyczaj ma te info sprawdzone z hiszpańsko języcznych strony etc a sam Neymar mam wrazenie, że jest pachołkiem jego ojca, który realizuje swoje niespełnione ambicje, ale być może jest tak jak mówisz. Błądzić jest rzeczą ludzką i chętnie bym jeszcze raz zobaczył Neymara w Barcelonie ale no trochę sytuacja z kategorii żenujacych. 

 

 

:kaz:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Pau Lopez 

Betis Sevilla --> Roma (23,5 mln euro + podobno Roma się zrzekła prawa do 50% od ewentualnej sprzedaży Sanabrii)

 

377119C6-876F-4750-A36C-94F09AEF3EC7.jpe

 

No spoko, chyba. Pewnie Ogór ma go w swoim notesiku i jest w stanie stwierdzić, że - O tak, jest to dobry piłkarz, piąty najlepszy bramkarz Primera Division w minionym sezonie - czy coś w tym stylu. No, ale ja nie znam typa.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, _Be_ napisał:

Ja tam Neymarowi wspólczuje bo on stał się ofiarą chciwości swojego ojca. Szczerze mówiąc pewnie on sam by chciał być jak najdalej o tej dramy, ale wyszło jak wyszło. Widzę, że giger woli czasy jak koledzy z szatni ruchali żony swoich braci lub byli po prostu boiskowymi bandytami a jak ktoś był młodym piłkarzem to przez rok mu nie podawali w szatni ręki a on sam musiał wszystkim czyśćic buty przed każdym trenigiem. Kurła kiedyś to było lepiji :nosacz2:

 

Masz na mysli Giggsa? Możliwe ale sprawy prywatne piłkarzy mnie nie interesują, ani kiedyś ani dziś. Faktem jest, że koleś zagrał chyba ze 25 sezonów dla klubu i w każdym strzelał gole. Wielu jest takich dzisiaj? Nie twierdzę, że kiedyś to było zaje a dziś jest lipa totalna. Po prostu mam poczucie, że dzisiaj bardzo dużo się dzieje, olbrzymia kasa, podpisywanie i zrywanie kontraktów, spekulacje i reklamy. A piłka gdzieś na drugim planie. 

Odnośnik do komentarza

Na szczęście już tak nie śledzę futbolu, ale nawet wśród fanów La Liga raczej trudno znaleźć kogoś, kto by zaliczał Lopeza do jakiejś czołówki. Roma raczej kieruje się wiarą w jego potencjał. Koleś poszedł niegdyś na wypożyczenie do Tottenhamu, gdzie oczywiście nie grał, ale Toni Jimenez nauczył go grać nogami i teraz koleś jest drugim Ter Stegenem, gra bardzo wysoko. Tylko solidność trochę nie ta, ale szukając bramkarza, który ma szanse być takim pierwszym obrońcą, a nie tylko bronić strzały, to pewnie niewielu innych byłoby do wzięcia. Nie wiem jednak, czy to jest taktyka, by po utracie Manolasa Rzymianie jakoś zatamowali to co się ostatnio dzieje z ich defensywą.

 

 

Według "L'Equipe" (które raczej wie), Barsa dziś wysłała kasę. Raczej jutro liga powinna wszystko unzać i Griezman zostać ogłoszonym.

 

Dla mnie, dziwny to jest transfer. Griezmann jest naprawdę dobry. No, ale Coutinho też jest, i co z tego. Potencjał jaki daje wszechstronność Francuza, jego strzał, podania, trudność zatrzymania go, może niby dać nam cudowny show. Z drugiej strony, to nadal bardzo kosztowny, 28-letni piłkarz, którego ulubioną pozycję i zachowania można opisać właściwie tak samo, jak Messiego. Ma na przykład potężny strzał czy wyczucie tempa do prostopadłych podań na sam na sam... które komfortowo wykonuje z mniej więcej tego samego miejsca, co Messi. Co Barsa chce z nim zrobić? Kolejna zagadka tego klubu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 godzin temu, ogqozo napisał:

w. Z drugiej strony, to nadal bardzo kosztowny, 28-letni piłkarz, którego ulubioną pozycję i zachowania można opisać właściwie tak samo, jak Messiego. Ma na przykład potężny strzał czy wyczucie tempa do prostopadłych podań na sam na sam... które komfortowo wykonuje z mniej więcej tego samego miejsca, co Messi

 

 

No niby tak, ale Messi młodszy nie będzie a Antłan wchodzi w najlepszy czas dla napastnika i spokojnie te 4-5 sezonów na najwyższym poziomie będzie mógł pograć. Też oczywiscie trochę nie rozumiem tego transferu ale o-ok, jest do wyciągnięcia za 120 mln cena za taki format piłkarza sprawiedliwa a ani Coutihno ani Dembele nie są to osoby na poziom Barcelony (znaczy mają potencjał ale no, jakie sezony mają za sobą to kazdy widział). Do tego te ploty o powrocie Neymara to też chyba ktoś się z chuyem na łby pozamieniał bo są bardziej chyba palące obszary tej drużyny, które by wymagały sciągnięcia kogoś (takich De Ligt dużo bardziej sensowny transfery niż Neymar moim zdaniem), oni mają kogoś w ogole na zmiane dla Jordiego Alby? Bo moim zdaniem to się zbliża do projektu PSG, kupa kasy na atak a obrona łatana przez staruchów, jeszcze jakby ten Umtiti był w stanie grać dłużej niż co chwilę kontuzjowany to jeszcze środek wyglada ok. 

 

A jeszcze co do ustawienia Messiego i Antłana, to myślę, że Messi na prawym skrzydle, francuz w środku jako podwieszony pod Suareza mogło by to jakoś zażreć ale upchnąc tam jeszcze Neymara to niezłe s-f i drużyna jak z FUTa

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kanabis napisał:

Griezmann > Neymar

 

Przynajmniej jesli chodzi o bycie mniej irytujacym.

Barca ladnie doklada. Na LM to jeszcze poczekaja z takimi transferami xD 

 

Swoja droga odszedl Godin, odszedl Griezman . Atleti chyba juz nie bedzie miec 4,5 gwiazdki w pesie 

 

Ale że niby z jakimi? Kupili De Jonga, który już jest fantastycznym zawodnikiem, i Griezmanna, który jest pajacem, ale jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. 

 

Przecież skład Barcelony jest fantastyczny. No serio, jedyne co trzeba zrobić, to wyj.ebac obecnego trenera (no i Rakiticia) i zatrudnić kogoś, kto w pełni potrafiłby wykorzystać potencjał tej drużyny, ale narzekać na takie transfery? Nah

 

 

Swoją drogą, chyba szykuje się następny:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ludwes napisał:

 

Ale że niby z jakimi? Kupili De Jonga, który już jest fantastycznym zawodnikiem, i Griezmanna, który jest pajacem, ale jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. 

 

Przecież skład Barcelony jest fantastyczny. No serio, jedyne co trzeba zrobić, to wyj.ebac obecnego trenera (no i Rakiticia) i zatrudnić kogoś, kto w pełni potrafiłby wykorzystać potencjał tej drużyny, ale narzekać na takie transfery? Nah

 

 

Swoją drogą, chyba szykuje się następny:

 

 

 

Ten tłit jaki smruuuuuuuuuuuuud, nasrał na paryżan trochę.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ludwes napisał:

 

Ale że niby z jakimi? Kupili De Jonga, który już jest fantastycznym zawodnikiem, i Griezmanna, który jest pajacem, ale jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. 

 

Przecież skład Barcelony jest fantastyczny. No serio, jedyne co trzeba zrobić, to wyj.ebac obecnego trenera (no i Rakiticia) i zatrudnić kogoś, kto w pełni potrafiłby wykorzystać potencjał tej drużyny, ale narzekać na takie transfery? Nah

 

 

Swoją drogą, chyba szykuje się następny:

 

 

Moze i pierwszy sklad jest w porzadku ale jakich maja zmiennikow w defensywie? I jak widzisz osadzenie w jednym skladzie Messiego, Neymara, Suareza i Griezzmana? No bo chyba nie sadzisz ze ktorys z nich pozwoli sobie na bycie rezerwowym? 

A psg nie mialo swietnego skladu? 

 

Nie zebym sie martwil. Znowu beda jakies kosmiczne wyniki z ogorkami w la liga z taka moca w ataku i odpadniecie w cwiercfinale LM. Tak bedzie

Odnośnik do komentarza

Messiego, Neymara, Griezmanna, Suareza i Dembele :kaz:

 

A tak na serio - pisałem już kilka razy, ze oni nie mają żadnej wizji w tym klubie, tylko od jakiegoś czasu wydają kupę szmalu na najglosniejsze nazwiska, niekoniecznie pasujące do obecnego składu. 

 

Patrzę na ten skład i widzę piłkarzy klasy światowej w każdej formacji, ale tu trzeba kogoś, kto potrafiłby to wykorzystać, a nie Valverde. 

 

Co do PSG - oczywiście, że nie mieli świetnego składu, a przynajmniej kompletnie bez porównania do Barcelony. 

 

A, no i jeśli chodzi o obronę, to przecież nie jest tak źle. Jest Umtiti, jest Semedo (który powinien być w pierwszej 11 moim zdaniem). Brakuje kogoś za Pique (de Ligt byłby idealny) i kogoś za placzka Albe, który powiedział, że kibice Barcelony są za bardzo przyzwyczajeni do wygrywania wszystkiego, więc nie doceniaja minionego, znakomitego sezonu. Jaki down. 

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.