Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,5 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Umtiti jest bardzo ceniony w Paryżu i myślę, że jest potencjalną częścią jedynej chyba realnej metody pozyskania Neymara, w której Barsa oddałaby paru zawodników do PSG na wymianę (tak, w tym Coutinho czy Dembele). Niby świetny piłkarz i rok temu po triumfie Francji nazywany nawet najlepszym, ale w tym momencie chyba jednak ławkowicz, zakładając że Lenglet jest zdrowy, więc oddanie go byłoby raczej konieczne... Jeśli faktycznie chcą się męczyć w odzyskiwanie Neymara.

 

Trudno powiedzieć, czego klubowi trzeba (poza, nie wiem, zdrowym psychicznie zarządem który przestanie rozdawać ogromne kontrakty średnio potrzebnym gwiazdom i gwiazdeczkom mając prawie miliard euro długu). Barsa w sumie ma za sobą świetny i solidny sezon, poza tym jednym meczem, w którym źle zagrali z kolei prawie wszyscy. Nie widzę jednego piłkarza, który by wszystko zawsze zmienił na lepsze w Barsy, może środkowy pomocnik. No ale dali przecież miliardy de Jongowi licząc na to, że on nim będzie. Przynajmniej nie ma 28 lat jak Griezmann.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ludwes napisał:

Messiego, Neymara, Griezmanna, Suareza i Dembele :kaz:

 

A tak na serio - pisałem już kilka razy, ze oni nie mają żadnej wizji w tym klubie, tylko od jakiegoś czasu wydają kupę szmalu na najglosniejsze nazwiska, niekoniecznie pasujące do obecnego składu. 

 

Patrzę na ten skład i widzę piłkarzy klasy światowej w każdej formacji, ale tu trzeba kogoś, kto potrafiłby to wykorzystać, a nie Valverde. 

 

Co do PSG - oczywiście, że nie mieli świetnego składu, a przynajmniej kompletnie bez porównania do Barcelony. 

 

Ale ktora formacja psg byla gorsza od barcelony? Przynajmniej na papierze :D

 

No wizja klubu zaczyna przypominac galacticos ktore majac bogow futbolu w tamtych czasach nie osiagnelo prawie nic. 

Ale przynajmniej koszulki w chinach beda sie swietnie sprzedawac

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 13.07.2019 o 12:19, Rozi napisał:

Przyszedł Joao Felix, Llorente, Felipe i Hector Herrera, 4,5 gwiazdki zostanie.

 

Dość mocno naciągniete :_D 

 

 

4 godziny temu, Ludwes napisał:

Jest Umtiti, jest Semedo (który powinien być w pierwszej 11 moim zdaniem). Brakuje kogoś za Pique (de Ligt byłby idealny)

 

Zapomniałeś o Lenglecie 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Semedo też może pójść do Paryża. Biorąc pod uwagę kontrakty, mogę sobie wyobrazić, że PSG się ugnie i weźmie Umtitiego, Semedo, Coutinho (nie wiem czy Barsa by dała Dembele) i coś kasy. Ale po pierwsze, Barsa nic nie robi w tej sprawie, a po drugie, to jest za dużo papierologii i tak nie wyjdzie, jak zawsze z pomysłami takich wymian niczym w NBA. Ogólnie Neymar jest w kiszce. W tym tygodniu chyba wróci z Brazylii i ciekawe czy pójdzie na treningi.

 

 

James Rodriguez - według dzisiejszych wieści, trafi do Atletico. Rywale z Madrytu okazali się bardziej zdecydowani, gotowi zapłacić w całości z góry, no i podobno sam piłkarz zdecydowanie wolał pozostać w Madrycie, niż iść do Napoli. Doprawdy ciekawy ruch: pachnie jak setna już chyba padaczna próba Simeone, by pozyskać gwiazdorską "dziesiątkę" i za pół roku szukać mu kupca, ale szacun za próbowanie nowych rzeczy. Będzie beka jak Atletico po skupieniu ławkowiczów Realu znowu skończy sezon przed nimi.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Leicester to nie Ajax. Mają pieniądze i chcą z roku na rok robić postępy. Zdziwię się jeśli puszczą Maguire'a za te pieniądze, chyba że będzie naciskać na transfer. Żeby wyjąć takiego piłkarza z takiego klubu, trzeba dać chore sianko, albo iść szukać gdzie indziej. 

Jak Liverpool dawał pieniążki na van Dijka też się łapano za głowy, a za kilka miesięcy pójdzie w ślimaka ze złotą piłką.

Odnośnik do komentarza

Różnica tutaj pod tym względem bardziej w samym piłkarzu, i agencie. Gdyby de Ligt był gotów pójść do dowolnego klubu na dowolny kontrakt, Ajax mógłby pewnie robić jakąś licytację i dostać znacznie więcej kasy. Jednak piłkarz i Raiola już w trakcie sezonu ustawili klub, żeby nie robił im problemów z przejściem tam, gdzie zechcą. A wygląda na to, że ostatecznie tylko Juve było gotowe zapłacić piłkarzowi i agentowi tak ogromne kwoty, więc Ajax nie miał specjalnie co negocjować. Tutaj agresywny agent zadbał o to, żeby piłkarz dostał najlepszą ofertę dla siebie, a klub się dostosował.

 

 

Manchester United nie płaci za jakikolwiek transfer, tylko za fakt, że grają ostatnimi czasy beznadziejnie, mimo najwyższych przychodów w świecie futbolu. Przecież ich forma w ostatnich miesiącach sezonu to nie była już nawet na 6. miejsce. Oni finansowo by mogli de Ligta ściągnąć, ale chyba nie trzeba mówić, że dla największego stoperskiego talentu ever to nie był klub marzeń. Maguire kosztuje za sam fakt, że jest gotów grać w United. 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I pomyśleć, że Harry jeszcze chwilę temu grał z Grosikiem w Hull a ja oceniałem go jako drewno.
Wychodzi na to, że najdroższe drewno świata.

Wyczytałem, że Hull City zgarnie całkiem ładną sumkę w razie transferu Harrego z Leicester.
Może skorzystać na tym Grosicki bo klub ma od jakiegoś czasu kłopot z jego tygodniówką. Przy zarobku ~10mln funtów kłopot znika.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, giger_andrus napisał:

I pomyśleć, że Harry jeszcze chwilę temu grał z Grosikiem w Hull a ja oceniałem go jako drewno.
Wychodzi na to, że najdroższe drewno świata.

Wyczytałem, że Hull City zgarnie całkiem ładną sumkę w razie transferu Harrego z Leicester.
Może skorzystać na tym Grosicki bo klub ma od jakiegoś czasu kłopot z jego tygodniówką. Przy zarobku ~10mln funtów kłopot znika.

 

Jeszcze nie najdroższe, podobno nie było oficjalnej oferty. Jutro LCFC gra mecz sparingowy chyba we Francji, Harry jest w normalnym treningu, jeśli nie zagra to może rzeczywiście będzie transfer, jeśli zagra to nie spodziewałbym się transferu w najbliższym czasie.

 

Dla mnie jako kibica United wygląda to tak, że już nikt nie przyjdzie, chyba że sprzedadzą Lukaku to może kupią kogoś.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
15 godzin temu, adasiulko napisał:

Harry jest w normalnym treningu, jeśli nie zagra to może rzeczywiście będzie transfer, jeśli zagra to nie spodziewałbym się transferu w najbliższym czasie.

 

A tym czasem gwiazdor twitterka, Kamil 'nie graj szefa' Grabara przedluża kontrakt w LFC i ogrywać się będzie w Championship (chyba lepsza decyzja niż Bułki, który poszedł do PSG) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czytałem wielką krytykę, że po co podpisał przedłużenie, jak i tak przez 10 lat w Liverpoolu nie pogra bo Allison i cały zastęp (łącznie z 16 letnim synem Leszka Ojrzyńśkiego) młodych bramkarzy. Dla mnie dobry ruch, ogra się w jednym, potem pewnie w drugim klubie Championship i może załapie się w innym klubie EPL, a Liverpool na parę funtów. No chyba, że wystrzeli jak na twiterze i wygryzie Allisona.

Odnośnik do komentarza

Mocno mówiąc, Haller jest lepszy niż Luka Jović. No, a konkretnie: akurat w tym sezonie, dla tego Eintrachtu, był chyba lepszy... Był jednym z najwyżej ocenianych piłkarzy Bundesligi w tym sezonie. I właściwie powiem, że pachnie mi, jakby mógł naprawdę wzmocnić np. Chelsea, jeśli mieliby wrócić do bardziej przed-sarrowskiego stylu gry. W West Hamie szykuje się jako kontynuator tradycji ściągania napastników, którzy, hm, są wysocy i tylko do tego im służą. To już jest taka urocza oczywistość - odszedł Arnautović, to oczywiście najwyższy spośród obecnie cenionych napastników musi iść do WHU.

 

Eintracht może dokończyć hat-tricka sprzedaży swojego ataku, bo kluby kontaktują się w sprawie Ante Rebicia, który zachwycił jakże wielu niedzielnych fanów w barwach reprezentacji Chorwacji w 2018 roku (ostatnio raczej na ławce za Brekalą albo Petkoviciem). Również za niego 7. klub Bundesligi może dostać okolice 40 mln euro, jeśli Inter czy Atletico zdecydują się na transakcję.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Harry w szerokim składzie na dzisiejszy sparing LCFC we Francji, czyli tak jak przewidywałem, już miał być w Manchesterze, w najbliższych 48h miał przejść badania medyczne, a skończy się jak zawsze, United zakończyli kupowanie w tym okienku, choć chciałbym się mylić i żeby kupili Harrego i Bruno Fernandesa ze Sportingu. Oczywiście zawsze mogą wyskoczyć jak Filip z konopii i kupić Longstaffa ze Srok za 50 mln.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.