Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mugen napisał:

A szkoda, bo chciałem jeszcze coś wspomnieć o pustych gestach pod kibiców i wyrazić zdziwienie, że ktoś je traktuje poważnie.

No raczej nie każdy myśli o sobie jak o niesłownej kurwie bez honoru, toteż nie każdy z góry ocenia tak innych. A później może być lekkie rozczarowanie jednak. Nikt mu nie każe grać w jednym klubie do śmierci, ale jednocześnie mógł sobie odpuścić takie puste gesty, zwłaszcza, że jest wychowankiem tego klubu i dlatego uderza to nieco mocniej. Ogólnie słabe zachowanie, które wykracza poza futbol. No tak się nie robi, ogólnie, w życiu.

Odnośnik do komentarza

Wiele zależy od władz La Liga, bo wszystko bardzo płynnie będzie się zmieniać co do tego, co jeszcze musi zrobić Barcelona, by móc zatrudnić Messiego. Niemniej kilka odejść i nowi sponsorzy sugerują, że Barcelonie powinno się udać spełnić te wymogi. Zobaczymy jak to pójdzie po sezonie, Messi nadal ma do rozegrania jeden mecz w PSG. 

 

Ale chyba bardzo niedługo po ostatnim meczu. Messi podobno jest wkurzony sytuacją, a tym bardziej jego ojciec, więc Barca musi cisnąć, by załatwić to tym razem szybko, a nie w sierpniu. Jedna z możliwości to także przejście Messiego do Interu Miami, i wypożyczenie stamtąd do Barcelony.

 

Mam też wrażenie, słuchając Xaviego itd., że Barcelona po prostu nie chce mordować swojego budżetu dla Messiego. Jak się uda to spoko, ale oferować mu miażdżącą kasę kosztem kilku solidnych młodych gwiazd to może być głupie. W klubie jest sporo wiary, że obecny projekt dobrze rokuje i powinien się rozwijać po swojemu. Alba, Busquets i Pique odeszli. Zaledwie kilku piłkarzy w obecnym składzie grało regularnie z Messim.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Mam też wrażenie, słuchając Xaviego itd., że Barcelona po prostu nie chce mordować swojego budżetu dla Messiego. Jak się uda to spoko, ale oferować mu miażdżącą kasę kosztem kilku solidnych młodych gwiazd to może być głupie. W klubie jest sporo wiary, że obecny projekt dobrze rokuje i powinien się rozwijać po swojemu. Alba, Busquets i Pique odeszli. Zaledwie kilku piłkarzy w obecnym składzie grało regularnie z Messim.

 

I ma racje. A Messi bylby frajerem gdyby nie pojechal do arabii jesli to prawda ile mu oferuja. No chyba ze ma taki plan ze zagra sezon lub dwa w barcelonie zabijajac jego ponoc ukochany klub finansowo a potem arabowie i tak mu zaoferuja jakies chore pieniadze. To by bylo nawet sprytne. Ale to trzeba zapytac taty Messiego 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, adasiulko napisał:

Jeśli Kai to Harry raczej nie, mam nadzieję że do United pójdzie.

Nie jest to powiązane, Kane w tym momencie byłby świetnym następcą Karima i mam nadzieję że ten transfer dojdzie do skutku.

 

Havertz jawi się w tym momencie jako jakieś prowo, bo dawanie 60 mln za gościa na ławkę mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MYSZa7 napisał:

Nie jest to powiązane, Kane w tym momencie byłby świetnym następcą Karima i mam nadzieję że ten transfer dojdzie do skutku.

 

Havertz jawi się w tym momencie jako jakieś prowo, bo dawanie 60 mln za gościa na ławkę mija się z celem.

Napisałem tak bo raczej nikt nie ma budżetu z gumy i jak daje ponad 100 za Bellinghama, 60 za Kaia, to czy jest w stanie dać ok 100 za Harrego? Moim zdaniem raczej nie, chyba że żyjemy na kredyt i finansowe fair play dotyczy tylko wybranych.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, adasiulko napisał:

Napisałem tak bo raczej nikt nie ma budżetu z gumy i jak daje ponad 100 za Bellinghama, 60 za Kaia, to czy jest w stanie dać ok 100 za Harrego? Moim zdaniem raczej nie, chyba że żyjemy na kredyt i finansowe fair play dotyczy tylko wybranych.

Myślę, że jest w stanie dać jeszcze 100 mln za Kane’a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...