Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Little Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z ultimate edition- było napisanie, że dostanę wszystkie DLC, w pudełku nie było kodów, a w menu "downloadable content" napisane, że nie pobrano tych plików( jakąś paczkę pierdół pobrałem i piszę że pobrano). Pytanie: czy to jest od razu zainstalowane, czy coś z moją kopią nie tak?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z ultimate edition- było napisanie, że dostanę wszystkie DLC, w pudełku nie było kodów, a w menu "downloadable content" napisane, że nie pobrano tych plików( jakąś paczkę pierdół pobrałem i piszę że pobrano). Pytanie: czy to jest od razu zainstalowane, czy coś z moją kopią nie tak?

przeciez dodatki sa na plycie. zanim odpalisz pltye mozesz zjechac nizej i wybrac dodatki do zainstalowania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie odpuszczaj. Walka jest bardzo fajna na wyższym poziomie trudności i jak już ogarniesz mniej więcej co się dzieje. Poza tym fabuła jest całkiem spoko, wykreowany świat jest ciekawy, gra porusza ciekawe wątki takie jak dyskryminacja rasowa, niewolnictwo itp. Naprawdę radzę się przełamać i spróbować. No i Bioware jak zwykle wykreowało naprawdę świetnych kompanów.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem za przeniesienie tego systemu walki na konsole, należą się BioWare brawa. Fakt - nie jest tak intuicyjnie jak na PC, bo na dobrą sprawę nie mogło być - pad nigdy nie zastąpi zestawu mysz + klawiatura. Z początku nieprzystępny system, już po paru godzinach pokazuje pazur. Nie jest tak swobodnie jak na PC, ale i tak większość potyczek jest niezwykle satysfakcjonująca (bez taktyki i aktywnej pauzy się nie obejdzie). Do tego mamy całkiem przyjemny system rozwoju postaci, masę sprzętu do skompletowania oraz watahy wrogów do wybicia. Nie liczyłbym za to na porządną historię, gdyż fabuła DA:O jest najzwyczajniej w świecie przeciętna - wszelkie wybory moralne i dorosła tematyka, okazują się być jedynie pobożnym życzeniem twórców (wszystko to prezentuje się mało wiarygodnie a nawet nieco karykaturalnie).

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Witch Hunt nie wyjaśnia za wiele, szczególnie że grałem w wersję 1.0 i był bug że nawet jak nie zgodziłeś się na

dziecko z morrigan

to i tak gra myślała, że się zgodziłeś. Zakończenie też jest takie, że w sumie nie wiadomo o co chodzi, a sam dodatek starcza na jakieś 4 godziny.

 

Awakening z drugiej strony to dodatek idealny. Jest długi, jakieś 15h jak nie lepiej, jest 6 nowych i do tego ciekawych postaci, są nowe specjalizacje, nowe umiejętności, można się pobawić w rozwijanie swojej twierdzy itd. Jednym słowem Awakening jest świetny i wart obadania.

Odnośnik do komentarza

Witch Hunt nie wyjaśnia za wiele, szczególnie że grałem w wersję 1.0 i był bug że nawet jak nie zgodziłeś się na

dziecko z morrigan

to i tak gra myślała, że się zgodziłeś. Zakończenie też jest takie, że w sumie nie wiadomo o co chodzi, a sam dodatek starcza na jakieś 4 godziny.

 

Awakening z drugiej strony to dodatek idealny. Jest długi, jakieś 15h jak nie lepiej, jest 6 nowych i do tego ciekawych postaci, są nowe specjalizacje, nowe umiejętności, można się pobawić w rozwijanie swojej twierdzy itd. Jednym słowem Awakening jest świetny i wart obadania.

Dzięki za odpowiedz, to żeś mnie nakręcił.

Teraz tylko pozostaje to kupić, składka lub full na płycie, no chyba że nowy rok przyniesie promocje w pss.

 

Jeszcze jedno: Awakening z pss jest spolszczony?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Panowie, odnawiam wątek, bo póki co nie uzyskałem odpowiedzi. Jak się ma sprawa z wersją językową tej gry w poszczególnych wydaniach? Tzn, czy wersja z ps store jest w języku polskim? Napisy? Dubbing? No i jak się ma sprawa z dodatkami, tymi większymi i mniejszymi. Chcę rozpocząć przygodę z Dragon Age, ale nie wiem, w którą wersję się zaopatrzyć żeby przeżyć pełnię doświadczeń. Czy lepiej polować na pudełkową wersję, bo wydaje się w pełni spolszczona? Czy będzie kompatybilna ze wszystkimi dodatkami z ps store? Naprawdę zależy mi na tym by zagrać we wszystko co jest do jedynki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...