Skocz do zawartości

Berserk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz, obejrzyj sobie początek pierwszego epa i końcówkę ostatniego. Jak na fragment znacznie większej całości całkiem sensownie się to spina, a sam koniec mówi 'i poszedł dalej nap*erdalać jak w pierwszym epie'. Jest jakaś furtka na kontynuację, jakby była taka możliwoś, ale też pisanie, że jest tam jakiś cliffhanger, to moim zdaniem gruba przesada. Jasne, mogli zekranizować całośc i wymyślić sobie końcówkę jak w Grze o Tron i chyba tylko to by cię satysfakcjonowało.

Odnośnik do komentarza

Wystarczyłoby, żeby zamiast cliffhangera w tak chamski sposób dorzucić jeszcze jeden ep i zostawić mniej chamską furtkę do dalszych wydarzeń.

3 minuty temu, mugen napisał:

Jasne, mogli zekranizować całośc i wymyślić sobie końcówkę jak w Grze o Tron i chyba tylko to by cię satysfakcjonowało.

To nie do mnie, nie do mnie tak.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mugen napisał:

Jasne, mogli zekranizować całośc i wymyślić sobie końcówkę jak w Grze o Tron i chyba tylko to by cię satysfakcjonowało.

Ja tam bym się nie obraził jakby 20 lat temu wyszła tv seria Berserka, która poszłaby swoim torem po wyprzedzeniu mangi. Wiele tytułów tak powstało i wiele z nich siedzi wysoko w topce animców, także szansa była.

A efekty tak zaprzepaszczonej szansy widać własnie dzisiaj w postaci CG gówna i potraktowania serii po macoszemu, no, ale to ogólnie uważam, że branża anime w tym momencie kuleje i jedną z ofiar jest własnie Berserk :/

Odnośnik do komentarza

Ah shit, here we go again.

https://mangalife.us/read-online/Berserk-chapter-358-index-2-page-1.html

 

Chyba będzie łogień następnym razem, bo te fillery z Griffithem są męczące już.

Niby fajnie budują świat, ale to (pipi) wychodzi raz na ruski rok i te chaptery z budowaniem SimCity nie pchają fabuły do przodu :/

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Wiolku napisał:

Graliście kiedykolwiek w jakąkolwiek gierkę zrobioną w tym uniwersum? 

Nie inaczej, Sword of the Berserk na DC na zawsze w serduszku. Fajnie się też bawiłem przy tej wydanej tylko u kitajców giereczce na PS2 (mimo tego, że kupsztal z niej był dość srogi), OST miażdzył mi kohones:

 

Odnośnik do komentarza

Wygląda całkiem zacnie :obama: Wczoraj przeczytałem pierwszy tom mangi. Nigdy nie miałem do czynienia z tą formą, oprócz komiksów amerykańskich za gówniaka. Wciąga, pobudza wyobraźnię, klimat i ta beznadzieja jest genialna. No i widać jak bidne jest anime w porównaniu do papieru, ale akurat nie mam jej tego za złe. Jako "wprowadzenie" sprawdza się świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
  • 10 miesięcy później...

Ostatnie kilka chapterów :obama: Coś czuję, że zaraz się skończy sielanka na wyspie.
 

Spoiler

ten twist z w 80% innym god hand w trakcie zaćmienia skull knighta to dobry mind fuck. Zawsze myślałem, że zaćmienie sk to było wstąpienie Voida czyli najstarszego z obecnej 5, a tu jakieś jazdy, że jego ukochana z piętnej ofiarnym wygląda jak królowa elfów). w sumie to ciekawe czy czacha jest rzeczywiście królem gaiserickiem sprzed 10k lat który poświęcił całe królestwo na którego gruzach stoi obecnie falconia - chyba mowa o tym była jeszcze w golden age jak odbijali Griffitha z tej wieży i tam w dole byly czachy z piętnem

jeszcze ten powrót gówniaka gutsa i casci po bardzo długiej przerwie 

 

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ale mnie wkurwiają takie chaptery jak ten ostatni :[ Połowa zawartości zupełnie o niczym, a że wychodzi raz na ruski rok to mi brewka drga co raz mocniej. 

W każdym razie też mam wrażenie, że ta sielanka na wyspie już się kończy.

Guts zastanawiał się czy nie rzucić tego wszystkie w pizdu i wyjechać z Cascą w Bieszczady, ale pojawienie się Moonlight Boy'a pewnie wybije mu ten pomysł z głowy :) Może wiedźmy zbadają dzieciaka i wyjaśnią im, kim to dziecko tak naprawdę jest i co znaczy dla całej historii.

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.