Skocz do zawartości

Berserk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.ppe.pl/news/44567/morderczy-swiat-berserk-musou-na-pierwszym-pelnym-zwiastunie-niestety-brutalnosc-w-grze-zostanie-stonowana.html

 

LOLOLOL

 

"Jest też jedna zła wiadomość. Poziom brutalności może zostać nieco stonowany, ponieważ, jak przyznał producent gry - Hisashi Koinuma - wypuszczanie tytułu z klasyfikacją wiekową CERO Z (nasze 18+) jest sprzeczne z polityką firmy."

 

Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj skończyłem oglądać klasyczne anime Berserka z 1997 roku, a dziś odpaliłem sobie pierwszy ep tego nowego... Taka przepaść, że aż szkoda gadać. Paskudne CGI i jeszcze brzydsze twarze. :bad:  Całkiem niezła muzyka tego nie ratuje. Jedna scena walki (w lesie) w sumie nie byłaby zła, gdyby nie zbytnie jej "unowocześnienie" (slow motion i inne takie). Nie wiem czy warto dać temu szansę, na razie może nadrobiłbym starsze kinówki. 

Czy któraś z nich dopowiada urwaną końcówkę starego anime?

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No spoczko. Niczego jeszcze nie przekreśliłem :) Mimo wszystko mroczny klimat nadal robi, no i nawet wciągnąłem się w historię. Choć nie wiem, na ile to pierwsze jest zasługą starego anime, które jeszcze mnie "trzyma"

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Czytanie mangi też mam w planach, spokojnie. :) Obejrzałem sobie tę ostatnią kinówkę, a dwie pierwsze na przewijaniu. Jak to ładnie wygląda  :fsg:  Nie znam się za bardzo na technikaliach, ale wydaje mi się, że to hybryda klasycznie rysowanej kreski i modeli 3D. Efekt jest więcej niż ładny. Dlaczego nowe anime nie wygląda choć w połowie tak dobrze?  :whyyy:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

No dobra, a jak ktoś nie oglądał pierwowzoru, to powinien się brać za te nowe? Bo obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś da się to obejrzeć. No i czytam teraz ten hejt wasz i już sam nie wiem, czy oglądać dalej? Bo w sumie w planach obejrzę oryginał pewnie, ale wygodnie mam na Crounchyrollu i jakoś tak mógłbym najpierw tą nową wersję obczaić a potem oryginał. Tylko nie wiem czy sobie tym nie zrąbie oglądania...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...