Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

po zainstalowaniu firmware przegladajac www ps3site pojawil sie blad i w trakcie czytania newsa o nowym firmware pojawila sie pusta wyszarzona strona. ipla jak wczoraj dzialala tak dzis w tym samym momencie serialu, po ok 20 minutach wyskoczyl blad 800xx801 (xx to dwie liczby nie pamietam dokladnie jakie) i nie umiem zobaczyc do konca 1. odcinku Szpilek na Giewoncie. Czy to tylko ja mam takie problemy?

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam taki problem, że do dzisiaj nie pojawiła się w moim xmb ipla, firmware mam najnowszy, konsola caly czas podłączona do internetu przez wifi, a ipli jak nie było tak nie ma. Oczywiście mam konto zarejestrowane na Polskę, czy ktoś ma jakiś pomysł co może byc nie tak, że nie mam ipli?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten FW to była sprytnie przygotowana pułapka dla hakerów. Większość go złamała, ale okazało się że ów firmware był tak celowo przygotowany aby poblokować proxy i DNS pirackim konsolom. Tym samym Sony ma także podgląd na zawartość naszych HDD. Sprytnie.

 

Większej bzdury nie słyszałem :thumbsup: Poczytaj najpierw trochę o 3.56 to będziesz wiedział o co chodzi.A blokowanie DNS przez który się łączą "piraci" jest zawsze po każdym nowym FW 7 dni po jego wyjściu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten FW to była sprytnie przygotowana pułapka dla hakerów. Większość go złamała, ale okazało się że ów firmware był tak celowo przygotowany aby poblokować proxy i DNS pirackim konsolom. Tym samym Sony ma także podgląd na zawartość naszych HDD. Sprytnie.

ale podgląd na HDD to chyba nie jest miłe i kulturalne a jakbym miał tam nagie zdjęcia swojej dziewczyny...to bym nie chciał,aby mi tam zaglądali :unsure: z resztą czasem dysk chciałbym wymienić to pytam czy tam sa jeszcze jakieś wałki?

Właśnie gdzie moge poczytać o tym firmware?

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

Ten FW to była sprytnie przygotowana pułapka dla hakerów. Większość go złamała, ale okazało się że ów firmware był tak celowo przygotowany aby poblokować proxy i DNS pirackim konsolom. Tym samym Sony ma także podgląd na zawartość naszych HDD. Sprytnie.

ale podgląd na HDD to chyba nie jest miłe i kulturalne a jakbym miał tam nagie zdjęcia swojej dziewczyny...to bym nie chciał,aby mi tam zaglądali :unsure: z resztą czasem dysk chciałbym wymienić to pytam czy tam sa jeszcze jakieś wałki?

Właśnie gdzie moge poczytać o tym firmware?

 

http://psx-scene.com/forums/f118/caution-ps3-ofw-3-56-new-feature-rootkit-79149/

Na tym forum dowiesz się wszystkiego co chcesz wiedzieć o FW

Odnośnik do komentarza
Większej bzdury nie słyszałem :thumbsup: Poczytaj najpierw trochę o 3.56 to będziesz wiedział o co chodzi.A blokowanie DNS przez który się łączą "piraci" jest zawsze po każdym nowym FW 7 dni po jego wyjściu.

 

Jak się swoją wiedzę czerpie z PS3Site.pl... to potem tak jest. Czytam czasem te ich newsy o złych hakerach i od razu się humor poprawia ("kody bezpieczeństwa", "mina antypiracka" huh). ;) Szkoda, że nie ma słowa o pozytywnych aspektach jak kopia trophy, save'ów z CP, Linux nawet Slimach itp. Czekam na news o rapperze geohot, najlepiej napisany przez Nariko (dziewucha ma fantazje ;P).

 

- - -

 

W 3.56 jak i w każdym innym fw jest rootkit. Rzecz w tym, że w 3.56 dodali do niego nowe magiczne opcje. Po za tym nie warto tego instalować bo obie wersje, nazwijmy je RevA i RevB mają problemy z HDD.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyboru nie masz o ile nie grasz online/nie ściągasz rzeczy z PSS. Jeśli nie update'ujesz to nie połączysz się z PSN. Są tricki oczywiście, ale ten z proxy jest zablokowany, a ten ze spoofem certyfikatu jest prostą linią do bana na konsolę i/lub konto. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...