Skocz do zawartości

Okładka Roku 2008


Plebiscyt na Okładkę Roku 2008  

301 użytkowników zagłosowało

  1. 1. PSX Extreme w 2008 mia? najlepsz? ok?adk? w numerze:

    • 125
      24
    • 126
      72
    • 127
      11
    • 128a
      51
    • 128b
      9
    • 129
      8
    • 130a
      9
    • 130b
      7
    • 131a
      17
    • 131b
      30
    • 132
      46
    • 133
      52
    • 134
      8
    • 135
      1
    • 136
      83
  2. 2. Czy kupujac Psx Extreme sugerujesz sie jego okladka?

    • tak
      46
    • nie
      254


Rekomendowane odpowiedzi

To już czwarty plebiscyt. Plebiscyt na Okładkę Roku 2008. Glosujcie. Co miesiac oceniacie okladki w odrebnych tematach. Tutaj mozna to zrobic zbiorczo.

 

Ważne. Nie głosujemy na grę na okładce. Nie sugerujemy się platforma na jaką została wydana dana gra.

Głosujemy na ogólny design okładki, jej wykonanie, rozmieszczenie elementów, dobór grafiki itp. Liczy się ogólne wrażenie.

 

W tym roku mozecie oddac swoj glos na wiecej niz jedna okladke. Na koncu bonusowe dodatkowe pytanie :)

 

plansza2008.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wybrałem 126....

Jednak w tym roku nie było okładki na miare numeru 100 z king kongiem , czy okładki z Heichachim z Tekkena:DR w roli głównej.

Szkoda, że idziecie zbyt mocno w pstorkate i kolorowe okładeczki, zamiast 1-2 razy w roku pośmierdzieć snobistycznym artyzmem.

W porównainu do okładek z roku 2007 to jest słabo... a nawet bardzo słabo.

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

128a, cóż tu gadać - najlepsza okładka roku po prostu, mimo że nie grałem w Mirror's Edge. Widzę, że ok. 15% czytelników (jak na razie) sugeruje się okładką przy zakupie PE, jak dla mnie to trochę to dziwne...

Odnośnik do komentarza

Moje nominacje:

127 - Przejrzyste tło (lubię biel), "pół tabelowa" forma napisów z prawej, nie tuzinkowa, podoba mi się:)

131b - Kolory (dwa przewodnie - pomarańcz i biel, kontrastujące ze sobą, jasne wręcz pastelowe, bardzo "neo"), postać niemalże wychodząca ze strony

132 - Przekrzywione napisy z "porwaną" czcionką - dają radę.

 

Wyróżnienia dla:

126 - Motyw główny koloru (brąz), przez co nie jest napaćkane, napis: "Gry i konsole" świetnie umieszczony (tło ładnie się schodzi z kolejnymi górnymi), ale reszta napisów z lewej jest różno-czcionkowa i paćka przez to, podobnie prawie zachodzące na siebie napisy u dołu.

125 - Ładnie, prosto, odważnie i kontrowersyjnie;) Mało napisów - duży +, za duża czcionka tych co są, duży - ("NARUTO" zajmuje 1/7 strony! come on!!!)

135 - Ładne okienka z lewej, ale pomysł niedopracowany mi się wydaje, czcionka z prawej ładnie komponuje się z artem

133 - Gdyby nie "oldschoolowe" wzorki, było by dużo lepiej, napisy z prawej i lewej są odosobnione i szpecą trochę.

136 - No, praktycznie okładka roku jak by się zastanowić (aghh... nie zagłosowałem na nią :/ )

 

Zgodnie z zaleceniami Fenixa nie patrzyłem na gry na okładkach (że ze 134 i 135 zrobiono Bravo Sport, 131a to deja'vi po deja'vi...)

 

A teraz IMO najpaskudniejsze okładki roku;)

129 - Art bez pomysłu, ramka w lewym górnym szpeci do sześcianu, margines u dołu zbędny

130a i b - Za to że to jest praktycznie to samo tylko inaczej, jedna niebieska, druga czerwona, napisy są OK, ale nie ma wielkiej różnicy pomiędzy wersją "a" i "b"

131a - Ten pasek u dołu wygląda jak "wiadomości we flashu" podczas rozmowy w studio, nie pasuje kolorystyką (co innego wersja "b", kolejny mięśniak na okładce z gunem - meh.

128a i b - W "a" świetny art, ale dramatyczne położenie kodu kreskowego, ramka zasłania część artu, za dużo kolorów czcionki (biel i czerwień wystarczy), w "b" wciąż brzydka ramka (łagodniejsze krawędzie, bardziej miękkie krawędzie, by zatrzeć granicę między ramką a artem - moja propozycja), kod kreskowy powinien być postawiony wertykalnie, bo zdaje się odsuwać napisy, średni wojenny art.

 

NO! ale analiza mi wyszła;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...